Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Problem z drugim kontem GG i statusem Niewidoczny.

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 19:18    Temat postu: Problem z drugim kontem GG i statusem Niewidoczny. Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem sobie dzisiaj Mirandę, wersja 0.8.27 Unicode. Znalazłem skonfigurowaną wersję tu: http://www.mirandaim.pl/pobieraniegg.html i ją sobie ściągnąłem (ja się na tych wtyczkach i konfiguracjach nie znam, bo do tej pory używałem tylko GG). Chcę korzystać wyłącznie z protokołu GG. W GG 10 miałem założone dwa profile. W Mirandzie nie mogę znaleźć opcji założenia drugiego profilu. Moje drugie konto GG pojawia się na mojej liście kontaktów, bo było do niej wcześniej dodane, ale wyświetla mi się jego status jako Niewidoczny. Wydaje mi się to dziwne. Nie mogę być na tym drugim koncie Niewidoczny, bo nie mam do niego profilu w Mirandzie, a GG 10 wykasowałem. Wczoraj, kiedy korzystałem z GG 10, w pewnym momencie pojawił mi się komunikat: "właśnie zalogowałeś się na innym komputerze". Przecież mam tylko jeden komputer. W ogóle dziwię się, że na mojej liście kontaktów niektórzy są Niewidoczni, a inni Rozłączeni. Czy to znaczy, że Miranda wykrywa osoby Niewidoczne i że mnie też wykryją na Niewidocznym inni użytkownicy Mirandy? Czy te dane o statusie Niewidoczny są prawdziwe? Moje drugie konto pokazuje się na liście jako Niewidoczny, chociaż z niego nie korzystam. Dodałem też samego siebie do własnej listy kontaktów i nawet gdy jestem Dostępny, wyświetla mi się, że "Ja" na tej liście jestem Rozłączony. W GG 10 jak wchodziłem na dany profil, to na mojej liście zapalałem się jako Dostępny. Sprawdzałem sobie w ten sposób, jak inni widzą mój opis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 19:25    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yoGhurt Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 93
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27 Paź 2010 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw ściągasz jakiegoś gotowca a potem się dziwisz ,że działa coś nie tak jak oczekujesz.

Przede wszystkim ściągnij najnowszą Mirandę ponieważ używasz suchara.

Jeśli się nie znasz "na tych wtyczkach i opcjach" to czas najwyższy coś z tym zrobić - w końcu kiedyś jak potrzebować będziesz coś zmienić to musisz wiedzieć gdzie to znaleść, umożliwi Ci to też dostosowanie Mirandy wg. twoich oczekiwań.

Dodatkowe konto masz w menu głównym -> accounts i tam sobie dodajesz...

Ostatnia sprawa to taka iż pierwsze co zrobiłeś po rejestracji to nabiłeś miliard postów zamiast zajrzeć do FAQ oraz innych sugestii które są określone w wielkiej różowej ramce którą z jakiegoś dziwnego powodu zignorowałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za radą i z pomocą pewnej przemiłej i życzliwej osoby odinstalowałem poprzednią wersję Mirandy i teraz mam Mirandę IM v0.9.8. Smile

Dzięki, zaraz spróbuję dodać moje drugie konto. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor