Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Problemy z protokołem GG !

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alchemikos Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 4

PostWysłany: 07 Wrz 2010 17:57    Temat postu: Problemy z protokołem GG ! Odpowiedz z cytatem

Witam !

Ponownie chciałem zapytać ....najlepiej takie osoby ,które chcą udzielić mi odpowiedzi i mają na ten temat jakąś wiedzę......
Jeśli ktoś ma zamiar mi odpowiadać w stylu 'zapomnij'....to niech sobie daruje takie wypowiedzi !!!
Jeśli chodzi o protokół GG do Miranda...jest on niedopracowany....ktoś mi zapewne odpowie...że to zależy od Gadu Gadu i ich serwerów........?
To proszę mi powiedzieć..
Po pierwsze dlaczego ...jeszcze niedawno nie było w Miranda ..problemu z przesyłaniem plików?
Po drugie dlaczego nie ma takich problemów w alternatywnym komunikatorze do GG ...AQQ?

Co takiego jest w AQQ ,że bez żadnego problemu można przesyłać pliki???

To miała być ulepszona jej wersja ...czy rzeczywiście?

Czekam tylko i wyłącznie na konstruktywne odpowiedzi....!
Pozdrawiam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 21:46    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maddening Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 140

PostWysłany: 07 Wrz 2010 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serwery GG często zmieniają (zmieniały?) protokół przesyłania plików, więc nierzadkie były przypadki, że nie dało się nic przesłać z jednego GG na drugie. Na developarach "third party" programów wymuszało to poprawianie przesyłu przy każdej aktualizacji. Co swoją drogą mogło opóźniać prace nad innymi częściami protokołu. Ponieważ GG jest robione charytatywnie, dev nie może poświęcać na to tyle czasu co opłacany programista, więc trzeba było wybierać co jest ważniejsze. A większość użytkowników Mirandy raczej miała gdzieś czy działa przesył czy nie. Stąd transfer w GG/Miranda praktycznie leży. Gdybym miał zgadywać co jest takiego w AQQ to powiedziałbym, że jest to opłacany przez Wapster programista (Oconnel), który wypuszcza poprawki praktycznie co chwila, ale szczerze mówiąc nie wiem.

BTW. Czy brak transferu plików od razu klasyfikuje protokół jako niedopracowany?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alchemikos Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 4

PostWysłany: 10 Wrz 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thx !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor