Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Miranda VI i wieczne bany
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 30 Maj 2010 17:14    Temat postu: Miranda VI i wieczne bany Odpowiedz z cytatem

Przyzwyczaiłem się już do wiecznych banów po 4 razy na dzień na tym serwisie. Zwykle była to jakaś pierdoła. Ale ostatnio nawet nie aktualizowałem wtyczek a tu sru - ban. Mam uzupełnić coś tam w usługach w części moje wtyczki. Tylko, ze tam się pojawia lista wszystkich wtyczek (kiedyś były tylko te wymagające uzupełnienia) z czerwonymi polami dla niektórych. Nie wiem tylko dlaczego ja mam dbać o ich linkowanie, skoro sa znane od dawna i używane przez większą ilość osób.

Już nie ogarniam tego serwisu. Po zmianach i wprowadzeniu tego idiotycznego konta VIP, serwis nie nadaje się do użytku. Codziennie muszę sprawdzać czy nie dostałem bana za nie taki kolor tapety na pulpicie, podgląd wtyczek wymaga logowania, otwarcie wiadomości sypie błędami... spieprzono system oceny zrzutów, przez co najbardziej atrakcyjne i najlepiej oceniane są jakieś gnioty z jednym komentarzem i jedną piątką. Moje oceny wyleciały w kosmos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:31    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maddening Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 140

PostWysłany: 30 Maj 2010 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wombat napisał:
Deployed into operation a new system of quotas.

1) Each user has a default value is 10 actions per day, up until now were 3 uploads per day.
2) The actions are all counted uploads, compare, download.
3) It is up to you how to limit spread if finds 10 uploads, or do one uploading, make 5 compare and download 3 files.
4) In the event of default can not overshoot to upload, do compare by his statement.
5) In the settings can be monitored with a chart percent expression of the current limit
6) VIP users unlimited everything, of course.


Też mnie to zdziwiło, ale co poradzić - konkurencji za bardzo nie ma. Acid Na addonsach wychodzą tylko wersje stable, a updater też coś rzadko mnie wyręcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenixproductions Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 81
Skąd: Wrocław
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 01 Cze 2010 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, ze pozostanie jedynie:
http://www.miranda-addons.com/

Jakiś apdejter mają i aktualizują częściej niż oficjalna strona.
_________________
"I wish I was a messenger and all the news was good" PearlJam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yoGhurt Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 93
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 Cze 2010 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenixproductions czy wtyczka Updater współpracuje z serwerami tego serwisu czy mają własny plugin? Pytam się ponieważ na ich stronie nic nie ma a jednak automatyczne sprawdzanie aktualizacji jest nie lada ułatwieniem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maddening Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 140

PostWysłany: 02 Cze 2010 2:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem Updater korzysta z linków jakie autorzy podają właśnie we wtyczkach - więc o ile żaden dev nie podał tej strony jako źródła dla update'u wtyki (co jest dość prawdopodobne - sama strona jest oznaczona jako mirror), to nie ma co liczyć na pobranie z niej jakiejś aktualizacji.

Poza tym, może i mają aktualki częściej niż oficjalne addonsy, ale jednak wszystkiego tam nie mają. Z tego co widzę nie rozpoznaje mi chociażby najnowszego tlena, dbeditora, czy też wtyki bazodanowej dbx_mmap_sa.dll.

@fenixproductions, pierwsze słyszę o tym, że mają jakiś aktualizator. No chyba że masz na myśli ten manualny (wklej VI i cioraj Smile ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenixproductions Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 81
Skąd: Wrocław
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 03 Cze 2010 1:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@maddening
Chodziło mi o ten manualny.

Zdaję sobie sprawę z tego, że mają pewne minusy, ale na moje (może kogoś innego również) potrzeby wystarczają. Raz na jakiś korona mi z głowy nie spadnie, jak samemu sprawdzę, co nowego się pojawiło Wink Ponadto z racji braku czasu nie mam już ochoty na większe zabawy z wtyczkami i ciągłą pogoń za super-ekstra-najnowszą wersją. To, co ten mirror oferuje może w pełni wystarczyć wielu użytkownikom. Takie przynajmniej mam zdanie.
_________________
"I wish I was a messenger and all the news was good" PearlJam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 03 Cze 2010 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko, ze tam się pojawia lista wszystkich wtyczek (kiedyś były tylko te wymagające uzupełnienia) z czerwonymi polami dla niektórych.

W takiej sytuacji, jak nie masz już "oryginalnych" linków (co jest przecież zrozumiałe), to możesz skorzystać z uploadera - wysłać plugin ze swojego folderu, wkleić link gdzie trzeba i po sprawie. Usługi > Menedżer wtyczek > Wyślij. 3 minuty i po sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 03 Cze 2010 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No do tego to już doszedłem. Tylko dziwi mnie dlaczego nagle zniknęły linki do wtyczek które pobierałem stamtąd 2 lata temu i to właśnie akurat ja dostałem za to bana. Jak maja burdel w serwisie, to niech się sami zbanują.

To tego konta VIP, gdzie VIP-y wstawiają sobie co chcą. Przykład wtyczki FTP File YM, gdzie ostatnia dostępna wersja jest z numerem 0.3.0.3 a najnowsza niby 0.3.1.0 - tylko niedostępna.
Sprawdzanie kto ma nową wersję oczywiście nie działa, ale nie sądzę, żeby z tego powodu zostali zbanowani. Jaki ma sens nakładanie takich restrykcji, skoro i tak nie ma dostępu do najnowszych wersji bo VIP-y sa nietykalne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 03 Cze 2010 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przykład wtyczki FTP File YM

A to już wina samego Yaho. Widocznie admini nie usunęli jeszcze błędnego wpisu.
Yaho wysłał VI z wersją, której nie udostępnił. Nie byłoby problemu, gdyby włączył tryb testera, bo wtedy wpis globalnie by się nie zapisał i nikt nie wiedziałby, że jest "nowsza wersja".
Cytat:
Sprawdzanie kto ma nową wersję oczywiście nie działa

Ale działało jeszcze nie tak dawno temu. http://yaho.miranda-vi.org/global/

--------------------------

Cytat:
Tylko dziwi mnie dlaczego nagle zniknęły linki do wtyczek które pobierałem stamtąd 2 lata temu

Przecież to normalka. Np. rok temu trzymałem na serwerze przerobione style do IEView pod YT, które skasowałem kilka miesięcy temu. Dwa lata temu różne rzeczy działały, których dziś już nawet nie ma. ;)
Cytat:
i to właśnie akurat ja dostałem za to bana

Life is brutal and full of zasadzkas.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shadow-XIII Płeć: mężczyzna
Hiper-Paplacz
Hiper-Paplacz

Status stażu



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 616

PostWysłany: 03 Cze 2010 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Life is brutal and full of zasadzkas.
and sometimes kopas w dupas. Laughing

a tak na serio to nie wiem co wy robicie, ja używam tyle lat i nic, wchodze, uploaduje moje VI, sprawdzam globala i tyle ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 03 Cze 2010 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie sprawdziłem.... nie mam problemów a jeśli mam jakiś plik dodać to link do add i mam w pompie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 12 Cze 2010 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj np. dostałem bana za wtyczkę ktora oficjalnie jest na Addonsie. Na wszelki wypadek zrobię chyba bazę wszystkich wtyczek z addons, na mojego FTP. Może wtedy z pół dani bez bana wytrzymam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FreddieM Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 62
Skąd: Lublin
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 20 Wrz 2010 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zbanowali jakiś czas temu - ile to jeszcze potrwa?/ile ma trwać?

Ostatnio zmieniony przez FreddieM dnia 20 Wrz 2010 16:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 20 Wrz 2010 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdejmą Ci automatycznie bana, jak wypełnisz brakujące linki w Menedżerze wtyczek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Guest7889
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 13

PostWysłany: 20 Wrz 2010 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, ale też macie problemy, wyślijcie im 2 zł na piwo i będziecie mieć raz na zawsze spokój z banami. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor