Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

last.fm - automatyczna zmiana opisu wraz ze zmianą piosenki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
genezis
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: 30 Lis 2009 18:51    Temat postu: last.fm - automatyczna zmiana opisu wraz ze zmianą piosenki Odpowiedz z cytatem

oprogramowanie last.fm ma możliwość włączenia w skype opcji zmiany opisu, gdy np. w winampie zacznie lecieć kolejna piosenka (np. "teraz słucham wykonawca_tytuł")

jest odpowiedni addon
Klik
ale że jestem głąb, nie mam pojęcia jak zrobić aby wszystko hulało jak należy.

jeśli można, napiszcie po kolei co i jak - laik będzie wdzięczny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 0:03    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mzakras Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 454
Skąd: Wrocław
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 30 Lis 2009 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do takiego bajeru używam Winamp Tracka. On plus Variables (unicode bądź ANSI, ale tego nie wiem bo nie umieściłeś VesionInfo). Sam plugin jest dość mocno konfigurowalny
a w opisie ja używam czegoś takiego:
Cytat:
?iflonger(%title%,0,%artist% - "%title%"
?iflonger(%album%,0, (z "%album%"),),Muzyka nie gra -Foobar2000 jest wyłączony)

To akurat tyczy się mnie bo używam foobara. Odpowiednio można zmodyfikować i w opisie da się zrobić cuda. Jednak znów brak VI się kłania bo nie wiem czy standardowy zmieniacz opisów mirandy obsługuje zmienne, chyba że używasz czegoś innego...
_________________
"Gdy przyjdzie ta, co kosę ma i oczy jak latarnie,
dam wódki gram i - ech madame - niech pani mnie przygarnie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
genezis
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 30 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: 30 Lis 2009 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki - plugin działa pierwsza klasa i nie muszę kombinować z tamtym addonem jak syzyf pod górę Wink

jeszcze raz dzięki - można zamknąć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor