Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

GG wprowadza komunikator w świat gier

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kumien Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 91
Skąd: Wrocław
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2008 17:15    Temat postu: GG wprowadza komunikator w świat gier Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba trzeba jak najszybciej ludzi przekonywać do jabbera lub chociaż tlena, bo niedługo to serwery będą padać jak muchy.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=8133
_________________
Miranda IM power is nothing without control
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 18:54    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2008 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na razie niestety szybkość działania nowej usługi pozostawia wiele do życzenia,

... i tak już pozostanie Acid

Mi osobiście zwisa fakt, że GG będzie non-stop leżeć - ba, to nawet dobrze, może pare ludzi przestanie mi truć 4 litery żebym korzystał z tego "czegoś". A Twój pomysł z Tlenem wart spalenia na stosie :] - jak coś zmieniać, to na lepsze, nie dla idei zmieniania.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kumien Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 91
Skąd: Wrocław
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2008 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie tlen to ciekawy protokół. Poza tym ciężko ludzi przekonać do Jabbera,. a tlen to już łatwiej. Ostatnio ktoś się pytał jakie zalety ma Miranda, to mówię, że obsługuje Jabbera, Tlena, MSN, GG... a tu pytanie co to Jabber??

Na razie to z 4 osobami przez Tlena gadam na 80 kontaktów. Poza tym zaproponowałem kumplowi przejście na Jabbera, to mnie wyśmiał, bo on nie potrzebuje czegoś więcej niż tylko pisać z kimś.
_________________
Miranda IM power is nothing without control
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2008 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tlen to ciekawy protokół, bo Jabber jest w istocie dość ciekawy.

Ale to dupna usługa, bo blokada komunikacji S2S sprawia, że w razie większej popularności Tlen zdechnie tak samo jak GG. Czyli przekonywanie do Tlenu to takie przelewanie z pustego w próżne...

Druga sprawa - odpuście ludziom tego Jabbera. Każcie im używać Spika, Google Talk, AQQ2... a jak będą to chcieli w Mirandzie, to dopiero wtedy nazwijcie to Jabberem.

A kolega chcący tylko rozmawiać powinien tym bardziej zrezygnować z GG - bo GG to kombajn do wszystkiego, tylko jakoś gadanie w nim kuleje. Psi z jakimś stabilnym serwerem (jid.pl) byłoby na miejscu.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kumien Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 91
Skąd: Wrocław
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 14 Sty 2008 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znaczy się on korzysta już Aqq. Czyli popełnia już mniejsze zło. Liczę, że jak już ukończą Aqq2 to wtedy przesiądzie się. Na razie jadę z nim na Tlenie. W domu siostrze zrobię konto na jaberpl.org i dodam siebie. Krótkie polecenie, rozmawiaj ze mną przez ten kontakt. Najgorzej jest wytłumaczyć kumplom co korzystają z GG i mówią, że oni nie potrzebują niczego innego, bo przecież i tak mają znajomych w gg, a poza tym już się przyzwyczaili. Niestety jest gadania, by gadac, ale cóż Acid może jak nie będą mogli się przez kilka godzin połączyć to zrozumieją co miałem na myśli.
_________________
Miranda IM power is nothing without control
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blachara21
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 03 Paź 2007
Posty: 5

PostWysłany: 18 Lut 2008 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mówię, że miranda od gg i tlenu różni się tym, że nie ma reklam... i wszyscy hurtem ściągają mirandę, bo ogłupieć idzie przez reklamy gg ;]

no, a jak już mają mirandę... to malutki kroczek stąd do... jabbera Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 23 Lut 2008 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@blachara21 - a ja mówię, że słoń od stonogi różni się ilością nóg...

A samochód od hulajnogi (co bardziej przekłada się na M -> GG/Tlen) kolorem lakieru...

Ściąganie hurtem Mirandy? Pierwsze słyszę. Ogłupieć można przez reklamy GG? No to chyba mamy 6 milionów debilów w tym kraju (licząc tylko tych ogłupionych przez reklamy GG - należy doliczyć jeszcze inne czynniki ogłupiające :] ) - może masz rację, chociaż ja wolałbym twierdzić, że GG to przejaw masochizmu nie głupoty...

A z tym Jabberem to w ogóle pomysł... Znam ludzi używających Spika (Spik to klient natywnie Jabberowy, z GG przy okazji), a twierdzących, że nie używają Jabbera (bo i czymże jest Jabber?). W M nawet ich ten Jabber tu czy tam nie straszy (w Spiku - jak najbardziej). Odseparuj popularyzację Mirandy (rzecz całkiem pozytywna, acz nie mająca większego znaczenia z punktu widzenia komunikacji elektronicznej) od popularyzacji Jabbera (konieczność, jeśli nie chcemy uzależniać przepływu danych od jednej firmy - a i na szczęście już niedługo dojdzie powód komunikacji z całym światem, więc wszystko na dobrej drodze).
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor