Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych - 199zl
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 22 Sie 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejko napisał:
Przez siedem lat używalem takiej jak w Wordzie (która w dodatku wydaje się być bardziej standardowa), a teraz nagle ktoś daje aplikację ktora wygląda identycznie, ale działa całkiem inaczej. Już nie wspomnę o GKP zamiast BIU.

Rozróżnij pojęcia: standard, a przyzwyczajenie. A co do GKP - nie ma to jak się przyczepić do maksymalnej pierdoły. Nie przypominam sobie, kiedy używałem tych przycisków z poziomu myszy, a skróty są takie jak wszędzie. Co zresztą zauważyłeś później.

dejko napisał:
Może i doceni to ktoś, kto rzadko miał do czynienia z edytorami lub Writer jest jego pierwszym narzędziem. Mnie tam tylko wkurzało szukanie podstawowych (dla mnie) funkcji, ukrytych tam, gdzie moim zdaniem ich być nie powinno.

Spora część funkcji jest w OO.o ustawiona o niebo logiczniej, niż w M$ - a to, że ktoś się tyle lat uczył M$, to już wyłącznie jego wina. Przebojem moim zdaniem w M$ są ustawienia wielkości kartki w Wordze - dla mnie taki parametr to format strony (czyli menu format i szukam strona albo kartka) - dla M$ to właściwość pliku (a z tego co wiem, to plik można odczytać, zapisać, ew. wydrukować - wysłać do drukarki - ale co ma wielkość kartek do pliku?).

Także tutaj podziękuj M$ za wyprowadzenie w pole. Trzeba było się głupot nie uczyć. I IMHO bardzo dobrze, że Sun (a teraz społeczność) nie powiela głupot M$.

dejko napisał:
Często używam Worda np. na forach dyskusyjnych, w celu sprawdzania pisowni. Gdybym za każdym razem miał czekać pół minuty zanim to sie otworzy, to nie miałbym czasu na odpisywanie Wink

Przeglądarki też używasz M$? Gratuluję. I informuję, że wszystkie cywilizowane przeglądarki potrafią sprawdzać pisownię bez Worda, i to lepszym słownikiem (Firefox nawet w locie).

dejko napisał:
A w czym miałem zapisać? Doc. jest standardem...

Naucz się chłopie rozróżniać standard od przyzwyczajenia. To, że sporo ludzie używa DOC to tylko ich lenistwo/głupota/zaślepienie M$. Z tego, co mi wiadomo, standardem jest OpenDocument, stara się o miano standardu OOXML (ale mam nadzieję, że komisja standaryzacyjna odrzuci standard do czasu dopracowania - bo póki co to jest chała). A jeżeli ktoś nie chce czytać OpenDocument - podeślij mu ustawę o minimalnych wymaganiach dla systemów teleinformatycznych. OpenDocument - jak byk.

Acha - jeżeli DOC jest standardem, to GG niewątpliwie też... spieprzajcie z takimi standardami...
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 1:56    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 22 Sie 2007 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trzeba było się głupot nie uczyć.

Udowodnij mi to, ze to akurat zastosowanie w Wordzie jest debilne.
Zresztą - nie ma to jak obiektywizm...
Cytat:
A co do GKP - nie ma to jak się przyczepić do maksymalnej pierdoły

Gdyby było to w Wordzie - to byłaby to głupota, a tak to tylko userzy MSO są debilami bo im się śmie coś nie podobać... ehh.

Cytat:
I informuję, że wszystkie cywilizowane przeglądarki potrafią sprawdzać pisownię bez Worda

Pokaz mi jakis dodatek do Opery, który pozwala sprawdzać pisownię w locie, poprzez podkreślanie wyrazów napisanych z błędem?!
Ale oczywiscie Opera nie jest cywilizowana... FF lepszy, bo "otwarty".
Cytat:
podeślij mu ustawę o minimalnych wymaganiach dla systemów teleinformatycznych.

Tak... w czasie zalicznia jak się okaże, ze na komputerze zaliczającego nie ma OO i w żadnej drukarni nie wydrukuja mi tego to napewno... wtedy mu to pokaze - zaliczenie murowane.

Cytat:
Naucz się chłopie rozróżniać standard od przyzwyczajenia.

Standard to złe słowo - powinno być norma (jak już to ktoś wcześniej zauważył).

Nie wiem dlaczego, zawsze w przypadku jakigoś newsa z MS w nazwie, musi pojawić się jakis poweruser wciskajacy agresywnie na silę swoje zdanie, jaki to M$ jest beee, a userzy jego produktów to ciemna masa.
Podoba Ci się OO - to sobie go używaj... jak dla mnie mozesz pisać nawet w notatniku systemowym. Co mnie to obchodzi?!
I nie rób z ludzi idiotów, tylko dlatego, ze używają czegoś innego niż Ty... to już podpada pod fanatyzm.
Kazdy chyba w życiu uzywał jednego i drugiego i skoro przy czymś został - to znaczy, ze spelniło jego wymagania. I na pewno nie potrzebuję jakiegoś "wszechwiedzącego", zeby mi tłumaczył w czym mam prace pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 22 Sie 2007 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rexus, z twoją 'nienawiścią' do doców to nie można sie zgodzić... standardem w ogranizacji został odf i miejmy nadzieje, że to wypali i że faktycznie większość dokumentów będzie z tym formacie, ale obecnie ogromna większość to pdf+doc+rtf+ewentualnie txt. I nic na to nie poradzisz w pojedynke. Ja np chętnie bym używał oo, ale jak mi przy troche poustawianej tabeli w wordzie oo rzuca, że nie da sie wyświetlić, że za skomplikowane, albo że coś tam jest niemożliwe do połączenia czy podzielenia to najpierw niech w oo będzie porządny support dla dokumentów M$ (bez tego oo nie ruszam, niestety Sad ) a potem niech myślą o przejściu na odf.
Zycze im powodzenia z odf... i oby był tak samo edytowalny jak doce i wszędzie tak samo interpretowany jak pdfy i używany w polowie powstających dokumentów to uznam to za sukces Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 22 Sie 2007 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejko napisał:
Udowodnij mi to, ze to akurat zastosowanie w Wordzie jest debilne.
Zresztą - nie ma to jak obiektywizm... (...)
Gdyby było to w Wordzie - to byłaby to głupota, a tak to tylko userzy MSO są debilami bo im się śmie coś nie podobać... ehh.

Ależ czy mój przykład z układem strony jest zły?

A co do BIU (GKP) - to jest piedółka. Co za różnica, jak będzie to oznaczone - dla mnie mogłoby to być AAA - ważne, aby skróty z Ctrl działały. No chyba, że ktoś ma czas... ale ja wolałbym go spożytkować lepiej, niż na mieszanie myszką.

dejko napisał:
Pokaz mi jakis dodatek do Opery, który pozwala sprawdzać pisownię w locie, poprzez podkreślanie wyrazów napisanych z błędem?!
Ale oczywiscie Opera nie jest cywilizowana... FF lepszy, bo "otwarty".

I tutaj kompletne zaskoczenie - używam Opery. Szok?

Opera jeszcze nie potrafi sprawdzać w locie, choć z zainstalowanym ASpellem (w Linuxie na defaultowym wyposażeniu) pojawia się w menu kontekstowym pola TEXTAREA takie coś, jak "sprawdź pisownię". Ciekawe, do czego to służy...

A co do "ucywilizowania" - Opera jest cywilizowana. M$ Office nie. Dlaczego? Popatrz na zgodność ze standardami. W Operze - 100% zgodności, w Office - co to jest zgodność?

dejko napisał:
Nie wiem dlaczego, zawsze w przypadku jakigoś newsa z MS w nazwie, musi pojawić się jakis poweruser wciskajacy agresywnie na silę swoje zdanie, jaki to M$ jest beee, a userzy jego produktów to ciemna masa.
Podoba Ci się OO - to sobie go używaj... jak dla mnie mozesz pisać nawet w notatniku systemowym. Co mnie to obchodzi?!
I nie rób z ludzi idiotów, tylko dlatego, ze używają czegoś innego niż Ty... to już podpada pod fanatyzm.

Fanatycy są na świecie - racja. Natomiast w moim poście nie wyraziłem opinii, jakoby M$ był be. Producent oprogramowania jak każdy inny, trochę może naginający standardy i usilnie walczący z Open Source.

Ja korzystam z OO.o, bo przy moim tempie pracy M$ Office nie wyrabia na stabilność. Może zaraz się odezwą chóry wychwalające stabilność nowej wersji i wskazujące, że OO.o nie jest nic lepsze. Ale prawda taka, że jak mam pracować na M$, to zaliczam średnio dwa crashe na dokument. W OO.o zaliczyłem w sumie 3 crashe, przy czym za każdym razem dokument został zapisany i zostałem kulturalnie poinformowany o błędzie. Więc specjalnie nie mam pretensji.

dejko napisał:
Kazdy chyba w życiu uzywał jednego i drugiego i skoro przy czymś został - to znaczy, ze spelniło jego wymagania. I na pewno nie potrzebuję jakiegoś "wszechwiedzącego", zeby mi tłumaczył w czym mam prace pisać.

Jestem daleki od uczenia kogokolwiek, jakiego ma używać oprogramowania. Po prostu za niektóre programy ręczę, a niektórych bym sobie w komputerze nie zainstalował. Jednak to jest rozwiązanie dobre pod jednym warunkiem - trzymamy się standardów. W kwestii dokumentów standardem (jedynym jak na razie) jest OpenDocument, i jeżeli wszyscy będą potrafili go obsłużyć - nie ma problemu. M$ Office tego nie potrafi - dlatego uważam ten program za gorszy (nawet nie wiedząc, jak działa). Co prawda Sun załatał Offica tworząc dodatek umożliwiający czytanie/zapis OpenDocument, ale to nie do końca jest to, co powinno być.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem.

//edit
Jeszcze jeden link na zakończenie - gdyby ktoś dalej uważał, że Opera nie sprawdza pisowni: http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=182282
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 22 Sie 2007 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ależ czy mój przykład z układem strony jest zły?

Jeden powie, ze zły inny, ze to pierdułka. Ja tam nigdy nie zwracałem na ten element uwagi.
Żeby była jasność - ja bronię TYLKO MSO2007 (bo o nim jest temat)... to ta wersja jest tworzona jakby pod moje gusta i doskonale sie w niej odnajduję.
Jeśli chodzi o poprzednie Office, to fakt, ze wiele funkcji było w nich zagrzebane do nieprzyzwoitości. Write miał je bardziej na wierzchu.
Cytat:
Co za różnica, jak będzie to oznaczone

No po jakimś czasie nie ma różnicy. Ale na początku myli... w Wordzie jest BIU i wiem, ze jak dam Ctrl+B to się pogrubi... GKP, sugeruje, ze do tej funkcji przypisany jest skrót Ctrl+G.
Cytat:
choć z zainstalowanym ASpellem

Mam, ale to też nie to... zbyt wiele czasu zajmuje sprawdzanie pisowni tym dodatkiem.
Cytat:
W Operze - 100% zgodności, w Office - co to jest zgodność?

Czy ja wiem czy takie 100% zgodności... i tu bym też polemizował, czy lepsza jest zgodność ze standardami, czy zgodność z normami.
Cytat:
Może zaraz się odezwą chóry wychwalające stabilność nowej wersji i wskazujące,

No 2007 jeszcze mi sie nie wykrzaczył, ale 2003 i 2000 - sie zdarzało. Teraz mam zapisywanie co minuta także nawet jak BSOD złapałem to strąciłem ledwo 2 linijki tekstu. Po kolejnym uruchomieniu wszystko się ładnie odzyskało.
Cytat:
M$ Office tego nie potrafi - dlatego uważam ten program za gorszy (nawet nie wiedząc, jak działa).

http://www.idg.pl/news/95698.html
Ja powiem tak - dopóki nie będzie mi przeszkadzał, to, ze Word tego nie obsługuje, to sprawę olewam. Natomiast jeśli zacznie mi to przeszkadzać i MS nic w tej sprawie nie zrobi - poszukam ew. alternatywy.
Jak na razie problemem IMO jest fakt, ze Opera w 100% spełnia standardy, a wykrzacza sie na niektórych zwykłych, normalnych stronach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 22 Sie 2007 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opera powiedzmy, że sie stara byc w 100% zgodna... raz to że wykrzacza sie czasem, a dwa to css3:)
http://www.css3.info/selectors-test/test.html
ale chłopaki już nad tym pracują Smile

a wtyczna do M$+odf już jest... tylko źle, że tylko do 2007 Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 22 Sie 2007 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejko napisał:
Czy ja wiem czy takie 100% zgodności... i tu bym też polemizował, czy lepsza jest zgodność ze standardami, czy zgodność z normami.

Powiem tak: normą u niektórych jest przechodzenie na czerwonym świetle.

Także zastanówmy się najpierw, czy normy są dobre (a gdyby były, zapewne stałyby się standardami), potem dopiero mówmy o zgodności.

Tyle z mojej strony na ten temat.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 22 Sie 2007 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Także zastanówmy się najpierw, czy normy są dobre

Norma to norma... nie musi być dobra.
Wejdz za pomocą Opery na stronę geoportal.gov i podeślij mi screena kolumny Zygmunta w Warszawie.
Nie da sie, bo ta strona nie dziala na Operze... coś tam jest źle z javą. Nie ma problemu na FF, na IE a pod Operą nie dziala.
Podobnie niektóre gry on-line czy niektóre web-camy.
Pewnie napiszesz, ze to pierdoły i nikt poważny tam nie zagląda, ale jednak... takie usługi to NORMA a spelniająca najlepiej (z trójki Opera FF IE) STANDARDY Opera, sobie z nimi nie radzi.
Można niby nie wchodzić na takie strony, bo uznać je, ze są niezgodne ze standardami, ale nie o to chodzi.

Tak samo to cale GG. Kontakty z GG to norma i nic na to nie poradzimy. Można co prawda nie korzystac z tego protokołu (bo nie jest standardem), ale wtedy wiekszość straci kontakt z 80% swoich znajomych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 22 Sie 2007 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim OpenOffice.org mam tak: AAA, albo tak: "Pogrubienie Kursywa Podkreślenie" Razz

Pozdrawiam zacietrzewionych Suspect Nadal nie widzę, czym Microsoft mógłby się obronić w kwestii MS Office. Nie przekonuje mnie ani ich polityka cenowa, ani tfu, tfu kompatybilność, ani prędkość uruchamiania (w Ubuntu pierwsze uruchomienie Writera trwa 12 sekund, kolejne już zależy tylko od wielkości i złożoności dokumentu; na Maku Word uruchamia się 19 sekund, więc korelacji raczej brak).
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 22 Sie 2007 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie macie większych problemów ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kumien Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 91
Skąd: Wrocław
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 23 Sie 2007 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. OO.org jest dla mnie wystarczający pod względem funkcjonalności, możliwości i stabilności. Jeszcze mi się nie zdarzyło, aby Writer się sam wykrzaczył. Prawie nie korzystam z innych programów z pakietu ( Calc i Impress), ale siostra korzytała i nie poczuła różnicy jak musiała w nich robić projekty do szkoły.
2. Cena Offic 2007 jest bardzo kusząca i jakbym korzystał częściej i w bardziej zaawansowany sposób to może bym się skusił.
3. Brak obsługi standardu ODF jest śmieszne i wspieranie na siłę nowego standardu po tym jak wiele rządów podjęło inicjatywę korzystania z uniwersalnych formatów. Niestety, ale polityka MS polega na tym, że jak jest coś nowego i dobrego, a najgorzej otwartego to trzeba to zastąpić własnym standardem, programem, formatem. Tak jest z Silverlight vs Flash, MSN vs Google, ODF vs OOXML ( a z open to tylko nazwa się kojarzy ). Nie jestem anty-MS ( może troszkę ), ale ciągłe straszenie patentami, tworzenie badań przez swoich pracowników, że Vista i XP są świetne, bezpieczne itd., a reszta jest daleko za nimi. Czyste ogłupianie ludzi i nikt nie reaguje. Mały offtop się zrobił.

Kończąc, 200 zł za 3 stanowiska to nie wiele. 200 zł za wybrakowany program bez możliwości zapisu do standardu dużo za dużo.

@kroku
CSS 3 nie jest jeszcze skończony i na razie jest w fazie testów, więc nie powinno się go brać pod uwagę - jeszcze.
_________________
Miranda IM power is nothing without control
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 23 Sie 2007 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
po tym jak wiele rządów podjęło inicjatywę korzystania z uniwersalnych formatów.

Ponoć jest działająca wtyczka do Officów i to już od wersji 97, która potrafi odczytywać, zapisywać i konwertować dokumenty doc => odf i odwrotnie.
M$ czy ktos tam trzeci ja napisał i jak na razie jest używana przynajmniej w niekorych stanach USA (tam gdzie przyjęto korzystanie z tego formatu). Czyli w razie co MSO sie wybroni (jeśli standard stanie się normą) upubliczniając tą wtyczkę i dodając za darmo do pobrania.
Tym bardziej dziwi fakt, ze wciaż się przed tym wzbraniają... to mnie właśnie denerwuje w MS.
Cytat:
Kończąc, 200 zł za 3 stanowiska to nie wiele.

W moim przypadku oszczędzam jakieś 2000zł. Cena Professional to ok 2200zł. Za 200zł kupuję ta wersję, a resztę dociągam z MSDN-u (w MSDN nie ma tylko tych podstawowych Word, Excel, PP natomiast Access, Visio, itd są)... i tak za 200 zl mam wersję professional, legalną z bezpłatnym supportem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 23 Sie 2007 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak wogóle to czy office2007 chodzi na xp??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 23 Sie 2007 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chodzi na xp??

Oczywiście - chociażby u mnie. Tylko trzeba mieć SP2.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 24 Sie 2007 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nauka mso 97
dużo pracy mso 2000 - xp - 2003
obecnie mso 2007

oo.org mam przez cały czas na drugim kompie ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie lepiej mnie sie pracuje na mso a ostatni produkt jest rewelacyjny (ależ byłem zamotany po pierwszym uruchomieniu normalnie szok)
tez sprawdzam pisownie ^^ żeby mnie Lotos nie gnoił bo IE 6 którego używam do przeglądania stron tego nie potrafi a innego mi nie potrzeba w sumie na 1M łączu to nawet notatnik jest dobry Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor