Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

smsy z SemSMS poki mSMS nie dziala

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alan Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 67
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 25 Lis 2006 1:21    Temat postu: smsy z SemSMS poki mSMS nie dziala Odpowiedz z cytatem

Postatnowile slac smsy przez SemSMS poki wtyka msms nie dziala ale tez mnie spotkala niespdzianka. Sle smsa na orange, wyskakuje obrazek kontrolny (zapomnialem jak to sie profesjonalnie nazywa) i po akceptacji wyskakuje mi komunikat "sprawdz numer odbiorcy i podpis, wyglada na nieprawidlowy" pomimo ze nie widze zeby jakeis bledy byly.

http://semland.com/semsms/index1.php to strona oficjalna w/w programu. Zassalem najnowsza wersje, odpalam program a ten po sprawdzeniu wersji oznajmia mi ze posiadam wersje:
SeMSMS v. 0.99j Beta 5.30.3 zas najnowsza wersja to:
SeMSMS v. 0.999 - miastlo plusa działa, jednak lepiej uzywac http://ssman.prv.pl Very Happy ale problem w tym ze ja nigdzie tej wersji nie widze. Moze ktos mi podac linka albo rzucic ja na jakis uploadzik?

PS Na forum nie znalazlem zadnego watku poswieconego SemSMS (przynajmniej wyszukiwarka nic nie znajduje na haslo SemSMS) wiec postanowilem napisac to tutaj.

/widze ze przeniesione mojego posta ale nikt nic nie ma do powiedzenia Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 19:13    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ernitdt
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2

PostWysłany: 29 Lis 2006 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie...!
Co do mSMS oraz wysylania smsów spod komunikatora IM istniał kiedyś semsms, którego zreszta uzywałem. później byl nastepca ssman, no i chyba sie urwało.

Z "konkurencji" jest jeszcze i dobrze sie miewa eSkiMoS R2 (linka nie wstawiam, na bank google podpowie;).

I cóż, tak czytam, dumam i.... Są dwa wyjscia, jak w tym kawale:
-albo porozumiemy sie z twórcą w/w softu by uruchomienie programu spod M-IM mogło sie odbywac z parametrem, tj.nr tel, i po sprawie;)
-albo tak jak ja teraz, zmienilem exec'a na nazwe semsms.exe, podałem ścieżke Mirandzie, i po bólu. Ale ale, to rozwiazanie zmusza nas do zaimportowania z formatu Gadu-gadu SMS ksiazki z tel,
bo sam program eSkiMoS przy wywołaniu w tej chwili nie wciąga nr telefonow oraz nie posiada numerów zawartych w M-IM.

Przyjżyjcie sie mu,
mi sie wydaje, ze to moze ta droga, którą powinniśmy iść.

Pozdrawiam,
miłego popołudnia,
Ja ide na kawke;-)
Łukasz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ernitdt
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2

PostWysłany: 29 Lis 2006 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacje:
Pierwsze: Projekt SSMan to kontynuacja SemSMS.
Drugie: projekt został reaktywowany przez autora.
Trzecie: http://ssman.pl
Czwarte: Wysłałem mejla do autora - Piotra Włodarczyka, w celu udostepnienia przez niego programu (exec'a) pod M-IM.
Piąte: Jak tylko otrzymam, przekaże adminom serwisu w celu udostepnienia na miranda-im.pl

Koniec;-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor