Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Invisible 4 Invisible

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 09 Sie 2006 22:16    Temat postu: Invisible 4 Invisible Odpowiedz z cytatem

Invisible 4 Invisible 0.0.1.7

Arrow Download
Arrow Info
Arrow Source code
Description napisał:
Makes you invisible for hidden (invisible or offline) users.

Full Changelog napisał:

Version 0.0.1.7
[+] ICQ Invisible buddy with Always Visible flag set, can see you now
[*] Rewritten startup verification of contacts invisibility
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.6
[+] Startup verification of contacts invisibility added
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.5
[*] Stupid bug fixed
[+] Added readme.txt with instalation manual
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.4
[*] Revision of visibility/invisibility set algorithm
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.2
[+] Added option panel, where active protocols can be set
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.1
[+] Only icon for menu added
Total downloads: (None or statistics not available yet)
Version 0.0.1.0
First public release


Ostatnio zmieniony przez vic01 dnia 11 Sie 2006 10:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:08    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamilloo Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 93
Skąd: tam, gdzie niedzwiedzie polarne

PostWysłany: 10 Sie 2006 1:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... czy u kogos to dziala? jak tego uzywac?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiceSnake Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 30

Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 10 Sie 2006 5:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak działa. Zaznaczasz sobie po prostu w opcjach wtyki z ktorymi protokołami ma to działac, i wtedy ukrywa Cie dla osob ktore, sa offline i byc moze niewidoczne.. takie oko za oko ząb za ząb. Wredna wtyka He he Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 24 Sie 2006 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, nie jestem przekonany, czy to działa tak do końca. Albo wtyczka działa z opóźnieniem, albo protokół Tlena wyczynia cuda Smile Czy ktoś przeprowadził jakieś rzetelne testy i posiada wiedzę na temat identyfikacji użytkowników w poszczególnych protokołach? Zastanawiam się nadal, czy działa to Iv4Inv, czy jak na polskie warunki (sieci głównie GGi Tlen) jest raczej nieprzydatne? Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 24 Sie 2006 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten bajer od samego początku i działa bez większych problemów jedyne, co mnie denerwuje to ze często ustawia „zawsze niewidoczny” dla metacontaktów, co od gg musisz zaznaczyć „tylko dla przyjaciół”
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
peh
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 55

PostWysłany: 24 Sie 2006 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ta wtyczka rowniez dziala ale jest maly problem. Mimo ze niby mam ja aktywna, po wejsciu ze stanu 'niewidoczny' w stan 'dostepny' w drugim profilu gdzie jestem 'niewidoczny' pierwszy profil jest widziany jako 'dostepny' (a nie powinien) Musze dezaktywowac i na nowo aktywowac plugin. Po tym zabiegu jestem niewidoczny dla ukrywajacego sie kontaktu. Czy ktos ma podobnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 24 Sie 2006 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, vic01, i sorry za zawracanie gitary, ale skoro już się znasz, to jeszcze pomęczę Smile

W opcjach wtyczki, w oknie wyboru protokołu, dla którego ma ona działać, jest kilka pozycji, których nie rozumiem. Przede wszystkim MetaContacts i MetaContactsFilter - nie wiem, skąd się wzięło, ani do czego służy to drugie (mogę zgadywać tylko, że po którejś kolejnej aktualizacji wtyczki MetaContacts nastąpiła gdzieś wewnętrznie zmiana nazwy). Inna rzecz, że nie jestem pewien, czy muszę zaznaczać w ogóle metakontakty - w końcu zaznaczenie protokołów podstawowych, wchodzących w skład danego metakontaktu powinno wystarczyć? (W moim przypadku Tlen, GG i Jabber.)
Inną taką dziwną pozycją jest w tej liście Ignore - chodzi zapewne o listę ludzi, dla których jestem stale widoczny bądź niewidoczny?

A opcję "tylko dla znajomych" w GG zostawię sobie na deser Smile

Jeszcze raz dzięki Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 30 Sie 2006 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam zaznaczone obydwa Meta ale wlasnie mnie zaintrygowales i odznacze je zobacze co sie poprawi i napisze co do ignore to niech wiedza ze sem on-line i ze mam ich Arrow tam
pozdrawiam

/EDIT

Sadze ze zaznaczenie Meta powoduje ustawienie funkcji i4i dla wszystkich subkontaktów jeżeli wystąpi taka sytuacja ze na jednym z protokołów zawartych w Meta user jest ukryty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joszek Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 16

PostWysłany: 08 Lis 2008 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczta że odświeżam, ale zakładanie nowego tematu o i4i nie poprawi mi samopoczucia.

Reasumując temat, czy znacie może wtyczkę o identycznym działaniu jak i4i ale pozbawione kilku bugów.
Głównym problemem jest to, że pomimo wtyczka działa automatycznie od samego uruchomienia mirki, tak jakby nie ustawia stanu niewidzialności dla kontaktów nie widocznych.
Tak samo dzieje się dla użytkowników z listy, którzy pojawią się a po chwili przejdą w stan niewidoczności (jestem wtedy dla nich ciągle widoczny - p# żółte słoneczko)

Wtyczka gghis nie jest tym czego potrzebuję, chodzi o automata (poza tym mirka posiada opcję ukrywania dla pojedynczych kontaktów defaultowo)

Może ktokolwiek podjął się kontynuacji developerki tej wtyczki, ale wyrocznia googlarska nie chce pomóc.

Mam v 0.7.7 unicode z clist modern.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor