Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Wtyczka pokazująca opis - (ten który sobie sam wpiszę)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek666 Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 10 Sty 2006
Posty: 1

Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 10 Sty 2006 21:54    Temat postu: Wtyczka pokazująca opis - (ten który sobie sam wpiszę) Odpowiedz z cytatem

Witam
nie mogę nigdzie znaleźć wtyczki, jeśli w ogóle taka istnieje, która pozwala zobaczyć mi swój własny opis. tak, jak jest to w gg po najechaniu na słoneczko w tray'u - tam jest napisane (dostępny a potem mój opis czyli np - Jestem w pracy.. itp.

Jak można poza wchodzeniem do opcji Mirandy czy wciskaniem Ctrl+1 do 7 zobaczyć????
_________________
Pozdrawiam
Tomek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 14:15    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 10 Sty 2006 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na ikone w trayu raczej nie ma nic
ale mozesz najechac na ikone w belce stanu w mirandzie (to to na dole) i tam Ci sie wyswietli opis w 'dymku' -> musisz miec plugin mToolTip -> szukaj w dziale Download -> Developer Bankrut
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 10 Sty 2006 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie w niektórych warunkach to co czyta mToolTip jest przekłamane, więc nie polecam.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 Sty 2006 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozna uzyc plugina My Details, ktory jednak pokazuje nasz opis na liscie kontaktow, a nie w tray'u.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RiDDiCk Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 26 Gru 2005
Posty: 51
Skąd: KrK

Punktów karnych: 24

PostWysłany: 24 Sty 2006 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez klamie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pikpok Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 24 Sty 2006 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do listy kontaktow nicer+ zostala swego czasu wprowadzona opcja pokazywania statusow w mtooltipach w trayu (ze status barem byl jakis problem). Ludziom podobno dziala (mi niestety nie, ale to wina porfilu raczej). Wiec moze warto zebys Tomek sprobowal czy takie cos ci odpowiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FormerMember
Gość






PostWysłany: 24 Sty 2006 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikpok napisał:
do listy kontaktow nicer+ zostala swego czasu wprowadzona opcja pokazywania statusow w mtooltipach w trayu (ze status barem byl jakis problem).

Dokładnie... pokazuje status ale nie opis, a wątek jest o pokazywaniu opisu, czyż nie...? Acid
Powrót do góry
pikpok Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 24 Sty 2006 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowotny, mialem na mysli status w sensie opisu, byla na ten temat dyskusja na forum nightwisha, i zdecydowal on sie wprowadzic wyswietlanie opisow wlasnie w mtooltipie (a nie w standardowym zółtym tooltipie). Zreszta przy okazji dodawania obslugi mw do nicer+, byl request aby w pasku stanu pokazywaly sie tez tooltipy (tak jak to mialo mw) z opisem stanu. Nighwish stwierdzil ze probowal, ale wygladalo na to ze nie jest to takie proste.

Ostanio nie mam kompletnie na nic czasu, wiec sprawdzic tego nie moglem, ale wygladalo na to ze innym ludziom chodzilo jak pisalem (nawet screeny zamieszczali).

Jezeli nie mam racji, przepraszam za wprowadzanie zamieszania, jednakze na 95% wydyje mi sie ze jast tak jak napisalem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FormerMember
Gość






PostWysłany: 24 Sty 2006 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pikpok napisał:
Ostanio nie mam kompletnie na nic czasu, wiec sprawdzic tego nie moglem, ale wygladalo na to ze innym ludziom chodzilo jak pisalem (nawet screeny zamieszczali).

Jezeli nie mam racji, przepraszam za wprowadzanie zamieszania, jednakze na 95% wydyje mi sie ze jast tak jak napisalem.

A ja sprawdziłem, chociaż nicera nie używam... OIMW własne opisy stanu nigdy nie były pokazywane w trayu - ani standardowo ani za pomocą mToolTipa... Pokazuje się tam tylko protokół i stan...
http://img3.imageshack.us/my.php?image=clnicertray7tw.jpg
Powrót do góry
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 Sty 2006 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszke sprzatnalem tu 8)
Tak wiec jesli o te opisy chodzi, to w obecnych wersjach nicera+ nie dzialaja. Musze przyznac, ze kiedy sie przesiadalem z clist modern na nicera+, to przez chwile sie ladnie pokazywaly, ale pozniejsze buildy, wprowadzaly powazniejsze ulepszenia, z ktorych jednak wolalem korzystac, a opisy przestaly sie wyswietlac. Zostawilem ta kwestie jednak w spokoju, bo jak dla mnie, to zbedny bajer, gdyz generalnie w ogole nie uzywam opisow. No ale komus mogloby sie to przydac, wiec nie neguje zasadnosci takiej funkcji, szkoda w sumie, ze przestala dzialac.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pikpok Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 24 Sty 2006 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, skoro zostala usunieta, zwracam honor... mi tak naprawde nigdy poprawnie nie dzialala niestety...

a co do statusow/opisow, to za czasow kiedy uzywalem clist_mw, w pasku stanu (czyli tam gdzie ikony portokolow sa) po najechaniu na odpowiedni protokol pokazywal sie tooltip wlasnie z opisem stanu (tego mi glownie w nicerze brakowalo..). Poniewaz MW nie jest rozwijany to ta opcja zapewne dalej tam siedzi... (choc ja wole wszystkie pozostale usprawnienia nicer+ wiec o przesiadce mowy nie ma)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 24 Sty 2006 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

male sprostowanie:
pikpok napisał:
Poniewaz MW nie jest rozwijany ...[cut]

clist_mw jest rozwijany co widac w changelogu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
FormerMember
Gość






PostWysłany: 25 Sty 2006 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Test napisał:
TMusze przyznac, ze kiedy sie przesiadalem z clist modern na nicera+, to przez chwile sie ladnie pokazywaly, ale pozniejsze buildy, wprowadzaly powazniejsze ulepszenia, z ktorych jednak wolalem korzystac, a opisy przestaly sie wyswietlac.

No to jednak ciekawostka... Acid zbiorowa halucynacja...? Wink
Polecam:
http://forums.miranda-im.org/showpost.php?p=50284&postcount=996
Powrót do góry
pikpok Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 339
Skąd: Łódź
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 25 Sty 2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fmmm... czyms musza mnie szprycowac... przynajmniej sprawa sie wyjasnila

(no i milo Nightwish teoretyczine uzaleznia wprowadzenie opisow w mtooltipach (czy to w trayu czy w pasku stanu) od tego czy mtooltip bedzie unicode... chyba ze mtooltip nie ma byc rozwijany w ta strone Confused)

ps2. nie mialem pojacia ze ktos dalej rozija mw, bo kiedys projekt dlugo lezal..., ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor