Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Blokada IP na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2006 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
DeX dostales odpowiedz przez IRC wiec dziwie sie, ze jeszcze zaczynasz ten temat tu na forum Evil or Very Mad

Na IRCu nic mi nie zostało wyjaśnione, cały czas mówiłeś że musisz porozmawiać z DJ Lotosem Confused

Nazir napisał:
a tak zapomnij o sygnaturce http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1631

Nie wiem, za co mi ją usunąłeś, przecież ani nie było w niej linku, ani obrazka, ani nie tworzyła się żadna choinka Confused Chyba mi jej nie usunąłeś za to, że napisałem o tym banie na forum Question Więc pytam się czy mogę ją sobie z powrotem przywrócić Question Dla przypomnienia ona wyglądała, tak:

Inteligencja, to choroba umysłowa na szczęście mało rozpowszechniona Very Happy

Pozdrawiam Exclamation


Ostatnio zmieniony przez DeX dnia 05 Lip 2006 12:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 17:45    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2006 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh... młody człowieku narażasz się jak nic ;> Jak będzie wyglądać jak w załączeniu powyżej to chyba wiesz, że NIE.
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 04 Lip 2006 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeX napisał:
Nazir napisał:
DeXdostales odpowiedz przez IRC wiec dziwie sie, ze jeszcze zaczynasz ten temat tu na forum Evil or Very Mad

Na IRCu nic mi nie zostało wyjaśnione, cały czas mówiłeś że musisz porozmawiać z DJ Lotosem Confused

a nie napisalem Ci ze ktos z waszej sieci syfil nam na forum, a porozmawiac mialem z DJ czy wasza siec odblokowac czy nie i chyba wiesz co zostalo...

DeX napisał:
Nazir napisał:
a tak zapomnij o sygnaturce http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1631

Nie wiem, za co mi ją usunąłeś, przecież ani nie było w niej linku, ani obrazka, anie nie tworzyła się żadna choinka Confused Chyba mi jej nie usunąłeś za to, że napisałem o tym banie na forum Question Więc pytam się czy mogę ją sobie z powrotem przywrócić Question Dla przypomnienia ona wyglądała, tak:

Inteligencja, to choroba umysłowa na szczęście mało rozpowszechniona Very Happy


radze jeszcze raz przeczytac STATUS FORUM
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 05 Lip 2006 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego robienia choinki w podpisie to ja mam taką uwagę. Możeby po prostu wyłączyć BBCode w podpisie, ewentualnie ograniczyć je do B, I, U i co tam jeszcze nie jest rażące? Nie bedzie dostępne - nie będzie kusiło, proste :]
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 05 Lip 2006 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REXus napisał:
Co do tego robienia choinki w podpisie to ja mam taką uwagę. Możeby po prostu wyłączyć BBCode w podpisie, ewentualnie ograniczyć je do B, I, U i co tam jeszcze nie jest rażące? Nie bedzie dostępne - nie będzie kusiło, proste :]

Nie trzeba poniewaz jesli ktos nie przeczyta STATUS FORUM gdzie to jest dokladnie wyjasnione to naraza sie na calkowite wyciecie i wylaczenie podpisu.
Warto czytac na co sie czlowiek zgadza podczas rejestracji na jakiekolwiek forum, a potem tego przestrzegac !!!
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 05 Lip 2006 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc tak, żeby już nie robić zamieszania, z sygnaturką, poprostu jej nie będe miał i tyle (nawet jej już nie mogę mieć Wink ). Za, to całe zamieszanie wszystkich z góry przepraszam i jak najbardziej rozumiem, co niektórych reakcję na ten temat. To tyle co miałem do napisania, co się chciałem dowiedzieć, to się dowiedziałem, więc na tym moja rola w tym topicu się kończy Rolling Eyes Pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 06 Lip 2006 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak, i tylko wygenerowany zostal smietnik w postaci OT w tej dyskusji...
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor