Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Blokada IP na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 02 Lip 2006 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Exclamation Na forum zarejestrowałem się dopiero niedawno, no właśnie, niedawno. Forum przeglądam już od pewnego czasu, wkońcu postanowiłem się zarejestrować, klikam na Rejestracja, a tu pach i komunikat Rejestracja ZABLOKOWANA. No ja więc, sobie myśle, że może jakiś błąd, coś z Waszym serwem, za dużo userów macie, itp. Jednak, tak prubowałem się zarejestrować już od miesiąca i ciągle, to samo. Wkońcu wszedłem na forumowy kanał IRC, pogadałem z pewną osobą (adminem) i powiedział mi, że moja CAŁA sieć została zbanowana Confused Pytam się za co, a on na to, że ktoś MOCNO u Was narozrabiał. Dobra, rozumiem Wasz podejście, ale żeby zaraz karać WSZYSTKICH Question Teraz, łączę się przez proxy (mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe), ale forum strasznie woooolnooooo działa. Proszę o "wyjaśnienie" (?) tej sprawy tu lub do mnie na PW. Chciałbym się dowiedzieć dokładnie, jak i co z tym banem na moją sieć. Aha, jestem w sieci ICPNet, a IP mogę podać TYLKO na PW obsłudze forum. Z góry dziękuję i pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 14:00    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 02 Lip 2006 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I zaraz jeszcze dostaniesz osobistego bana za linki w sygnaturze. Chyba się nie dziwię, że cała sieć ma bana :]

BTW dobrze, że mam już własne IP Smile
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 02 Lip 2006 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REXus napisał:
I zaraz jeszcze dostaniesz osobistego bana za linki w sygnaturze. Chyba się nie dziwię, że cała sieć ma bana :]

Już poprawione Razz

A co do tego bana, to nie proszę abyście odbanowali moją sieć, bo ja już znalazłem świetny sposób, aby być "stałym" userem forum z 'normalnie" działającym NETem, tylko o sam fakt. Chodzi mi oto za co, kto, kiedy i dlaczego Wink Pozdrawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 02 Lip 2006 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a tamci narozrabiali i tyle. Chyba niechcesz do nich dołączyć ;>
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 02 Lip 2006 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeX napisał:
[...]Chodzi mi oto za co, kto, kiedy i dlaczego Wink

a niby kto ty jestes, ze wlasciciele serwisu maja ci podawac informacje i sie tlumaczyc ze swoich decyzji Question Laughing
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 02 Lip 2006 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
DeX napisał:
[...]Chodzi mi oto za co, kto, kiedy i dlaczego Wink

a niby kto ty jestes, ze wlasciciele serwisu maja ci podawac informacje i sie tlumaczyc ze swoich decyzji Question Laughing

DJ loozik, człowiek chce wiedziec za co cała siec ma przechlapane, na jego miejscu rowniez bylbym ciekaw Smile mnie jego postawa jakos nie dziwi
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już mówiłem mi ten ban zupełnie nie przeszkadza, mam już swój sposób Wink Jedyny mankament tego "sposobu", to to że ikony statusu GG i Tlena się odopowiednio nie wyświetlają, nie działają skrypty na forum oraz jest mały problem z emotami, no i niedziała autologowanie (ale to chyba logiczne Wink ), ale jest dobrze Very Happy Więc skoro nikt mi nie chce "pomóc", to się prosić nie będę, ważne że mogę już NORMALNIE korzystać z forum 8) Pozdrawiam Exclamation

PS.
raq napisał:
DJ loozik, człowiek chce wiedziec za co cała siec ma przechlapane, na jego miejscu rowniez bylbym ciekaw Smile nie jego postawa jakos nie dziwi

Chociaż jeden mnie poparł Wink THX Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
DJ loozik, człowiek chce wiedziec za co cała siec ma przechlapane, na jego miejscu rowniez bylbym ciekaw Smile mnie jego postawa jakos nie dziwi

Smile zebym to ja sam pamietal... Rolling Eyes Wink

gdzies co prawda jest log co komu i za co... takze: spam+wielokrotne rejestrowanie kont+naruszanie regulaminu+zasmiecanie SB itd.
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeX napisał:
mam już swój sposób

A to nie wystarczy połączyć się przez proxy?
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DeX Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wiek: 33 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
takze: spam+wielokrotne rejestrowanie kont+naruszanie regulaminu+zasmiecanie SB itd.

I oto mi chodziło Exclamation WIELKIE dzięki za pomoc i kończymy ten temat Wink Pozdrawiam Exclamation

PS.
REXus napisał:
A to nie wystarczy połączyć się przez proxy?

Na ten temat, nie mam nic już do powiedzenia Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za OT, ale czy może ktoś z szanownych orientuje się, czy TPSA umożliwia korzystanie z proxy? Nie udało mi się tego skonfigurować - i jestem pewien, że na połączeniach wdzwanianych TP nie można było ustawić proxy. Teraz korzystam z Neo i także nie udaje mi się połączyć poprzez jakiekolwiek machinacje z proxy. Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kreciooo Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Wrz 2005
Posty: 45
Skąd: Śląsk
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@r4
swego czasu laczylem sie przez proxy (zakladalem konto na zagranicznym serwerze tylko dla tego kraju)... a mam neo, wiec sie da Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 03 Lip 2006 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze i sie da, ale ten temat nie jest do celu dyskusji o tym jak ominac blokade...

ja zawsze moge poblokowac takie proxy i zabawa sie skonczy Wink

w zasadzie to wlasnie taki dostep bedzie blokowany na stale, czyli pozostanie co najwyzej tryb read only www, nikt z takich maszyn nic nie bedzie wypisywal tak jak i neostrada ma ograniczony dostep ze wzgledu na mniej wygodny sposob identyfikacji uzytkownika (co innego gdyby nie bylo dyn IP lub hosty mialyby jakies bardziej logiczne nazwy)

czyli, jesli operator zapewnia dosc przejrzysty sposob identyfikacji swoich uzytkownikow lub jest w stanie dosc szybko i efektywnie wspolpracowac (dopracowane zaplecze abuse) to takiej sieci nie trzeba az tak blokowac czy ograniczac jak te, ktore daja zbyt duza anonimowosc internautom z niej korzystajacym
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 04 Lip 2006 0:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do tego proxy to jest rada raczej dla tych, którzy są poszkodowani przez takie sieci. Swojego czasu też musiałem się łączyć przez dość dziwną sieć (powód znajduje się w polu skąd :] ) i nie zdziwiłbym się, gdyby była ona zbanowana (jak z niej korzystałem to jeszcze nie była).

Jak ktoś umie ustawić sobie proxy, to chyba jest na tyle inteligentny, że wie, jak się korzysta z forum Smile więc taki kanał bezpieczeństwa proponuję zostawić.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 04 Lip 2006 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DeX dostales odpowiedz przez IRC wiec dziwie sie, ze jeszcze zaczynasz ten temat tu na forum Evil or Very Mad
Masz szczescie ze nie bylo mnie przez kilka dni bo tego dnia co napisales tego posta od razu dostalbys bana na te IP, a tak zapomnij o sygnaturce http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1631
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor