Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] Scriver
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 10 Mar 2005 15:23    Temat postu: [Archiwum] Scriver Odpowiedz z cytatem

TabSRMM a SRMM to juz zupelnie inne plugi, znaczaco sie roznia od siebie...

Scriver bazuje wylacznie na SRMM, ktore to tych bugow ma minimum w porownaniu do TabSRMM

jak widac jest to wersja beta i na razie celem zachowania kompatybilnosci w dol z SRMM musi na nim bazowac, poza tym jak juz wspomnialem jest to pierwsza wersja i z czasem bedzie coraz bardziej odbiegac od pierwowzoru zachowujac jednak jakas tam z nim kompatybilnosc.

tak jak sam autor wspominal, nie oczekujmy od tego w tej chwili zbyt wiele, wtyk jest pisany w wolnych chwilach, nikt nie oplaca jego rozwoju wiec prosze nie miec pretensji, kazdy dostaje to co jest i nic ponadto a nie to co sobie uroil w swojej prywatnej wyobrazni

wg mnie funkcjonalnosc tej wtyki jest lepsza (moze poza problemami u niektorych z timeout-em przy sendingu) niz TabSRMM poniewaz jesli posiada w konfiguracji jakies opcje to sa one raz ze uzyteczne a dwa dzialaja a nie sa atrapami wprowadzajacymi chaos i dezorientacje Wink

Poza tym ta wtyczke pisze nasz autor, ktory jest tu na bierzaco, mozna z nim sie kontaktowac nawet bez bariery jezykowej, umie blyskawicznie reagowac na oczekiwania userow itd.

i tym mocniejsza jest wtyczka im mocniejszy ma support a nie mase opcji i wieczne boczenie sie autora na propozycje wdrozenia nawet najistotniejszych udogodnien dla usera

to tyle ode mnie, dziekuje
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora


Ostatnio zmieniony przez DJ Lotos dnia 18 Lis 2005 16:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 17:46    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kodama Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 177
Skąd: Poznań
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 10 Mar 2005 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne, mi sie podoba. calkiem przyjemne okienko i nie sprawia zadnych problemow (jak na razie Wink ) u mnie. pozdro TheLeech

[EDIT] jedyne czego mi w niej tak na maxa brakuje to - jak juz ktos wspominal - przechodzenie powiedzy tabami przy pomocy ALT lewo prawo, albo CTRL i lewo prawo jak to w tabsrmm bylo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samson Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 249
Skąd: Wrocław
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 11 Mar 2005 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okienko super. Bardzo mi się podoba, jest klawisz wyboru emotek i jak na razie nie ma problemów.
Tylko jedno pytanie/uwaga nie wiem jak u innych, ale u mnie jezeli zamknę okno rozmowy, a rozmowa była na tyle długa, że pojawil się pasek przewijania to po ponownym otwarciu pokazuje mi sam początek rozmowy, a chyba powien pokazywac koniec.

Ale i tak jak dla mnie to super.
Gratulacje Leech
_________________
Pozdrawiam
Samson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alan Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Sie 2004
Posty: 67
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 11 Mar 2005 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheLeech: mam wielka prosbe zebys mogl skorygowac dzialanie okienek z wtyka keyboardnotify.
Dokladnie chodzi o to samo co przedstawialem w watku http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=29747&highlight=#29747 wiec w zasadzie nie bede sie powatarzal...
Moze Scriver bedzie w stanie lepiej wspolpracowac z ta wtyka ktora jest naprawde bardzo wartosciowa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 11 Mar 2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NaX napisał:
hmm jeszcze pytanie.. czy Scriver/IEView współpracuje z FileAsMessage ?
a sam tego nie sprawdzisz ? Evil or Very Mad
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
abesus Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 25 Sty 2003
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wiek: 45 lat(a)

PostWysłany: 11 Mar 2005 23:38    Temat postu: Jeszcze jedna propozycja... Odpowiedz z cytatem

Generalnie plug jest rewelka. Prosty, szybki i posiada prawie całą potrzebną funkcjonalność Wink. Brakuje mi jednej rzeczy: obsługi wtyki metacontacts. Zdaję sobie sprawę, że masz pełno roboty z IEView oraz tym plugiem ale jeśli miał byś chwilke 'wolnego' czasu... Fajnie byłoby, gdyby (może na pasku stanu) widniała ikonka informująca użytkownika o tym, z jakiego protokołu aktualnie korzysta wtyka MC. Gdyby po kliknięciu na tą ikonkę, można było się dokopać do jakiegoś menu z wtyki MC lub chociaż przełączyć się na inny protokół to byłoby w ogóle rewelacyjnie Smile.

dzięki za konkretnego pluga i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 0:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wystarczyla by galaz o nazwie Rozmowa czyli tam gdzie aktualnie rezyduje IEView Wink

ja tylko zapytam czy inni tez tak maja ze korzystajac z pluga bez IEView (na richedit) nie moga wylaczyc grupowania? tzn nie reaguje na ten checkbox

i w sumie sie powtorze z takim req (ciekawe jak inni to widza)
Arrow scriver moglby kiedy nie odnajduje ieview nie pokazywac buttona dla emot bo w sumie i tak ich nie pokaze, wtedy moglby robic 'furtke' dla buttona smilleyadd co najwyzej

i na razie to by bylo wszystko Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 0:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
i w sumie sie powtorze z taki req (ciekawe jak inni to widza)
Arrow scriver moglby kiedy nie odnajduje ieview nie pokazywac buttona dla emot bo w sumie i tak ich nie pokaze, wtedy moglby robic 'furtke' dla buttona smilleyadd co najwyzej


a to nie do konca prawda Panie Piotrze, bo pokaze jesli ktos ma sileyadd zmodyfikowany dla tabsrmm, zreszta ta ostatnia wersja 0.1.4.5 czy jakos tak z www.miranda-im.org tez dziala ok, bo ma juz funkcje pokazywania okienka z emotami. Smile
ok, w nastepnej wersji config bedzie tam gdzie IEView, takie bylo zalozenie od poczatku, ale myslalem, ze to pie..., ktora sie zrobi na koncu Smile

EDIT:
ale czemu cenzuruje slowo p i e r d o l a ??
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a bo wbite jest do cenzury p i e r * i zamienia na pie... Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fruwoc Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 12 Mar 2005
Posty: 2

PostWysłany: 12 Mar 2005 1:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
@Ascot:
yyyy Smile nie znam takiej komendy w css zeby skrolował do boku Smile jest scrolling: NO ale wtedy wylaczy paski olewajac reszte, a tego to niezbyt chce Smile czyli poprzez css-y sie tego obejsc ni da Smile


A overflow ??

W IE dziala overflow-x i overflow-y nie jest to zgodne z w3c ale na potrzeby wtyczki chyba mozna wykorzystac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pionio Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 91
Skąd: Rzeszów
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi brakuje trzech rzeczy :
1) Skrótu klawiszowego do przełączania między zakładkami
2) Ikonki która pokazuje na jakim protokole rozmawiam z osobą, przydatna dla osób które używają MetaContacts
3) Brak informowania o tym że dana osoba do mnie właśnie pisze
_________________
Pozdrawiam, Pionio
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 12 Mar 2005 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pionio napisał:
Mi brakuje trzech rzeczy :
1) Skrótu klawiszowego do przełączania między zakładkami
2) Ikonki która pokazuje na jakim protokole rozmawiam z osobą, przydatna dla osób które używają MetaContacts
3) Brak informowania o tym że dana osoba do mnie właśnie pisze


1) juz jest
2) moze kiedys w przyszlosci
3) juz ktos sie o to pytal: jset mruganie ikonek (w zakladce lub pasku tytulowym), jest mruganie ikonki w trayu, sa dymki w trayu, to co wy jeszcze chcecie ??? ma wyskakiwac blue screen z napisem "pisze do ciebie xxx", ktory da sie ubic tylko przez ctrl+alt+del ???
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
si Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 30 Gru 2003
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Mar 2005 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny plugin. prosty. bez zbednego smiecia

kilka moich sugestii ( niekoniecznie popularnych Wink ) :

1. jakis hotkey do pokazywania/chowania toolbara (bo czasem toolbar sie jednak przydje)

2. moze mi sie oberwie, ale w ogole bym sobie jakos dal spokoj z tabami. nie rozumiem po co klonowac tabsrmm?

3. w minimalistycznym pluginie (tak go odbieram od poczatku) przeszkadaja mi te zbedne marginesy, odstepy i puste miejsca tj:
-gdy wylaczy sie toolbara pozostaje ten pasek przedzielajacy - zmniejszylbym to cos do 1-2px.
-na gorze powstaje nie wiem po co 1px pasek, tak jakby okienko z tekstem bylo przesuniete. probowalem to resource hackerem wywalic, ale nie wyszlo mi ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 12 Mar 2005 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

si napisał:
2. moze mi sie oberwie, ale w ogole bym sobie jakos dal spokoj z tabami. nie rozumiem po co klonowac tabsrmm?

Hehe... zdaje się że dodanie tabów było głównym celem powstania tego pluga (+obsługa IEView) więc tu chyba raczej nie ma co proponować/narzekać... Jak ci przeszkadza to chyba można wyłączyć (nie wiem - nie używam tej wtyczki) albo wrócić do orginalnego SRMM...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheLeech Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 30 Cze 2004
Posty: 422
Skąd: Kraków
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 13 Mar 2005 1:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pionio napisał:
Mój post został skasowany, a dalej nie wiem jaki jest skrót klawiszowy do przełączania między zakładkami ... pisało we wczesniejszych postach że będzie alt+strzałki ale to nie działa .. więc chciałbym wiedzieć jaki jest ten skrót zanim znów mój post zostanie skasowany .. heh. Dzięki.


jest alt+strzalki - od wersji 2.2.1.1 w gore
_________________
'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it,
Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 1 z 23

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor