Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Anime i Manga @^_^@
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 01 Lis 2005 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vilemo napisał:
Niebieskooki a Ty to nie ogladasz bajek czy anime ;> czy może już nie jesteś dzieckiem Wink
ładny temacik :-*


Anime nigdy nie ogladalem i jakos nie trawilem ich Smile Wychowalem sie na telewizji poczatkowo czrno-bialej gdzie leciala Pszczolka Maja, Wodnik szuwarek nie pamietam co jeszcze, ale duzo tego nie bylo bo gdzie dwa programy tvp1 i 2 oraz regionalny Laughing Pomyslec ze w 2000 roku mielismy miec trzeci program ogolnodostepny Laughing

Pozniej juz bylo lepiej kolor Smile wiec tez powtarzali bajki z wczesniejszych lat + Krecik, Mis uszatek, koralgol (dwie czesci), bolek i lolek, reksio Smile

Potem juz bylo tylko lepiej Smerfy, Gumisie, Mapety, Mapeciatka, Wilk i zajac....

Ale te bajki mialy cos w sobie nie to co teraz.... ehh oglupiacze, a potem tzn. juz wlasnie mamy wysyp tyl mlodych ludzi co to maja papierki na dyslekcje, a teraz mowi sie o jakiejs chorobie matematycznej Shocked no k**** zeby nie umiec dodac 2+2 trzeba miec papier lub kalkulator... co to bedzie za 20-30 lat.... jakas epidemia i ludzie cofaja sie o jakies kilkaset lat....
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 3:46    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
Anime nigdy nie ogladalem i jakos nie trawilem ich Smile

hmm to skąd wiesz że ich nie cierpisz Razz trzeba by nad tym popracować byś zobaczyć chociaż jedną... Wink

Nazir napisał:
Ale te bajki mialy cos w sobie nie to co teraz.... ehh oglupiacze(...)

jest wiele różnych i trudno się nie zgodzić że ogłupiają ale są też takie co wiele przekazują, trza wiedzieć co oglądać i umieć wyciągnąć z nich to coś Wink

Nazir napisał:
(...)a potem tzn. juz wlasnie mamy wysyp tyl mlodych ludzi co to maja papierki na dyslekcje, a teraz mowi sie o jakiejs chorobie matematycznej Shocked no k**** zeby nie umiec dodac 2+2 trzeba miec papier lub kalkulator... co to bedzie za 20-30 lat.... jakas epidemia i ludzie cofaja sie o jakies kilkaset lat....

to się nazwała chorobą zachodnią i zwykłym wygodnictwem ... a nic nie zapowiada że będzie lepiej Confused
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz Przemek o co Cie posadzaja, lepiej skorzystaj z takiego pola w profilu Wink

jak widac my sie wychowalismy na tych bardziej bajkach dla dzieci a nie jakis syntetycznych nawalankach, strzelankach z przemoca albo dziwadlach co nas nimi zasypali zboczency z dalekiego wschodu Wink

ja tego wszystkiego nigdy nie ogladalem (chyba ze przypadkiem) bo to bylo dla mnie cos nieprzyswajalnego niczym "obce cialo" w moim umysle jak plastikowy banan...
pranie mózgów juz od dziecka tym mlodszym rocznikom takim chlamem wlasnie zaczyna zbierac zniwo...

kiedy zaczely wchodzic smurfy na ekrany w swojej chyba pierwszej emisji to ja juz troche z bajek wychodzilem (moze troche wczesniej niz moi rowiesnicy) bylem wtedy jakos w 3-ciej klasie szkoly podst. i raczej te bajki (pozniej gumisie) byly mi znane z ekranu juz bardziej jako audycje ogladne przez moje mlodsze rodzenstwo (rocznik '86, '87) Smile

no nic, temat widze ktos zmienil... juz chyba jest dzis ze 3 razy zmieniony Very Happy

a tak BTW to ja ustawilem ten "durny" temat Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 01 Lis 2005 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vilemo napisał:
Nazir napisał:
Anime nigdy nie ogladalem i jakos nie trawilem ich Smile

hmm to skąd wiesz że ich nie cierpisz Razz trzeba by nad tym popracować byś zobaczyć chociaż jedną... Wink

probowalem ogladac ale nie da sie ....wole juz cos innego Wink Razz

vilemo napisał:
Nazir napisał:
Ale te bajki mialy cos w sobie nie to co teraz.... ehh oglupiacze(...)

jest wiele różnych i trudno się nie zgodzić że ogłupiają ale są też takie co wiele przekazują, trza wiedzieć co oglądać i umieć wyciągnąć z nich to coś Wink
Moze jakis przyklad...

vilemo napisał:
Nazir napisał:
(...)a potem tzn. juz wlasnie mamy wysyp tyl mlodych ludzi co to maja papierki na dyslekcje, a teraz mowi sie o jakiejs chorobie matematycznej Shocked no k**** zeby nie umiec dodac 2+2 trzeba miec papier lub kalkulator... co to bedzie za 20-30 lat.... jakas epidemia i ludzie cofaja sie o jakies kilkaset lat....

to się nazwała chorobą zachodnią i zwykłym wygodnictwem ... a nic nie zapowiada że będzie lepiej Confused

niestety dlatego trzeba to tepic Evil or Very Mad
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
no widzisz Przemek o co Cie posadzaja, lepiej skorzystaj z takiego pola w profilu Wink

nie posądzam go o nic Wink

DJ Lotos napisał:
(...)a nie jakis syntetycznych nawalankach, strzelankach z przemoca albo dziwadlach co nas nimi zasypali zboczency z dalekiego wschodu Wink

hmm nie tylko z wschodu są takie rzeczy ;> i przecież nie każdy ogląda, rodzice raczej zabraniają dzieciom ...

Nazir napisał:
probowalem ogladac ale nie da sie ....wole juz cos innego Wink Razz

hmm aż boję się pytać Razz przykłada ... Spirited Away ;]

Nazir napisał:
niestety dlatego trzeba to tepic Evil or Very Mad

ciśnienie Ci podskoczy Razz
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 01 Lis 2005 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vilemo napisał:
DJ Lotos napisał:
no widzisz Przemek o co Cie posadzaja, lepiej skorzystaj z takiego pola w profilu Wink

nie posądzam go o nic Wink
DJ nie musze Wink
vilemo wiem Razz

vilemo napisał:
DJ Lotos napisał:
(...)a nie jakis syntetycznych nawalankach, strzelankach z przemoca albo dziwadlach co nas nimi zasypali zboczency z dalekiego wschodu Wink

hmm nie tylko z wschodu są takie rzeczy ;> i przecież nie każdy ogląda, rodzice raczej zabraniają dzieciom ...
jak maja czas sie zajac swoimi pociechami, a nie wlacza TV z bajeczkami i robia swoje (praca lub cos innego...)

vilemo napisał:
Nazir napisał:
probowalem ogladac ale nie da sie ....wole juz cos innego Wink Razz

hmm aż boję się pytać Razz przykłada ... Spirited Away ;]
nazwa na nowy plug dla Mirki Wink cos znalazlem i kogos mi ta Chichiro przypomina Wink http://www.monolith.pl/spiritedaway/index1.html

vilemo napisał:
Nazir napisał:
niestety dlatego trzeba to tepic Evil or Very Mad

ciśnienie Ci podskoczy Razz
Spoko spoko ogladne sobie Pszczolke Maje i cisnienie bedzie w normie Razz Laughing
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko ze Pszczólka Maja to anime Razz Muminki zreszta tez ^^

/edit

Musze zaczac czytac to co napisalem, bo na prawde karygodny blad Razz


Ostatnio zmieniony przez Crawley dnia 01 Lis 2005 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ascot Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 11 Mar 2005
Posty: 137

Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
a tak BTW to ja ustawilem ten "durny" temat

Laughing Mr. Green

Cytat:
Szkoda tylko ze Pszczólka Maja to anime

Tru...
_________________
Dla każdego nie potrafiącego korzystać z SEARCH i FAQ -
www.idzdodomubosienienadajesz.com Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pepek
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 7

PostWysłany: 01 Lis 2005 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogole to najlepsze anime "ze starych" dobrych czsow to chyba
- Gigi
-Tygrysia Maska

wg mnie jajlepsze wtedy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 01 Lis 2005 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, temat dzis na topie Wink ja najbardziej lubilem zorro i krolestwo kalendarza Razz aaa, no i dajmosa oczywiscie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Filus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 27
Skąd: Altdamm

PostWysłany: 02 Lis 2005 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawley napisał:
Szkoda tylko ze Pszczólka Maja to anime Razz Muminki zreszta tez ^^

Pszczółka się zgodzę, ale Muminki??? Muminki to kultowa w środowisku wielbicieli powieści, i nie tylko, animacja poklatkowo-lalkowa z SeMaFoRa (jak Miś Uszatek choćby). Muminki w wersji japońskiej to znacznie późniejsza produkcja, zresztą wzorowana na dziele łódzkiej wytwórni.
Ogólnie w dzieciństwie wolałem animacje poklatkowe od "rysunkowej". Plastusie, Sąsiedzi, wspomniane Muminiki i Miś Uszatek albo angielskie "O czym szumią wierzby". Ta ostatnia to miała taki klimat, że dotąd na wspomnienie nie mogę zasnąć Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 02 Lis 2005 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na chwile odskocze od japonszczyzny, ale ciagle pozostane przy kreskowkach.

Pamieta ktos Muzzy'ego, czyli taka bardzo fajna kreskowke edukacyjna (nauka angielskiego) z potworem zjadajacym zegary ^^
Ostatnio nam sie z kumplami przypomnialo o niej (mamy takie odchyly zwiazane ze studiami Razz)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 02 Lis 2005 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filus napisał:
Pszczółka się zgodzę, ale Muminki??? Muminki to kultowa w środowisku wielbicieli powieści, i nie tylko, animacja poklatkowo-lalkowa z SeMaFoRa (jak Miś Uszatek choćby). Muminki w wersji japońskiej to znacznie późniejsza produkcja, zresztą wzorowana na dziele łódzkiej wytwórni.
Ogólnie w dzieciństwie wolałem animacje poklatkowe od "rysunkowej". Plastusie, Sąsiedzi, wspomniane Muminiki i Miś Uszatek albo angielskie "O czym szumią wierzby". Ta ostatnia to miała taki klimat, że dotąd na wspomnienie nie mogę zasnąć Very Happy

o wlasnie tu jest dobrze powiedziane, te bajki to nie byly kreskowki Wink

fakt, tez sa kultowe, a z kreskowek to jeszcze mi sie przypomnial "pomyslowy Dobromir" i "Zaczarowany ołówek" hyhyhy Smile

A co do Misia uszatka to mam taka chyba 40MB special edycje, gdzie nasz bohater wciela sie w role mafijnego bossa a Prosiaczek wciaga pełna miche koksu ma sie rozumiec Wink Laughing

jak pierwszy raz to obejrzalem to mnie ta bajka z Uszatkiem (dla doroslych bardziej) rozwalila na maxa Very Happy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
a0x Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 27 Cze 2004
Posty: 134
Skąd: Łódź
Wiek: 40 lat(a)

PostWysłany: 02 Lis 2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos: chodzi ci o Puchatka a nie Uszatka:)

Wydaje mi sie ze w "Uszatku" role prosiaczka spelnial zajaczek:P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 02 Lis 2005 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widze ze chyba nie znasz tej edycji, jak bede mial czas to ja gdzies wystawie Wink

a uszatka od puchatka to nie trudno rozroznic (uszatek to animacja poklatkowa /polska/ a puchatek to kreskowka /zagraniczna/)
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor