Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Jezyki :-P

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 26 Lip 2005 18:33    Temat postu: Re: Alarms 0.0.7.x Odpowiedz z cytatem

myślałam do tej pory, że to polskie forum mirci...a tu w tym temacie ani pół słowka po polsku...szkoda - bo ja np. nie znam angielskiego Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 18:26    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 26 Lip 2005 19:37    Temat postu: Re: Alarms 0.0.7.x Odpowiedz z cytatem

krakowianka napisał:
myślałam do tej pory, że to polskie forum mirci...a tu w tym temacie ani pół słowka po polsku...szkoda - bo ja np. nie znam angielskiego Sad
slownik w lapki i tlumaczyc....
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 26 Lip 2005 20:00    Temat postu: Re: Alarms 0.0.7.x Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
slownik w lapki i tlumaczyc....

tak też i robię...tylko po co się rozpisują tu koledzy na temat angielskiej wtyczki?...i tylko odnosniki do oryginalnej strony-tam każdy zainteresowany moze wejść...żeby chociaz tu skomentowali w jakikolwiek sposób jak im to działa...
e tam...i tak wolę wtyczki bankruta Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 26 Lip 2005 20:28    Temat postu: Re: Alarms 0.0.7.x Odpowiedz z cytatem

krakowianka napisał:
tylko po co się rozpisują tu koledzy na temat angielskiej wtyczki?

Hmm... bo po to jest to forum...? Acid

swoją drogą to jedyne stricte-nie-angielskie wtyczki jakie widziałem to mTV i mSMS...

krakowianka napisał:
żeby chociaz tu skomentowali w jakikolwiek sposób jak im to działa...

Nie komentują, bo widzocznie nie używają... Acid przynajmniej ja...

krakowianka napisał:
e tam...i tak wolę wtyczki bankruta Smile

Niestety Bankrut nie jest alfą i omegą i wszystkich wtyczek nie zrobi... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samson Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 249
Skąd: Wrocław
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 26 Lip 2005 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to piszą koledzy Smile (Nowotny), żeby było wygodniej i szybciej dla niektórych.
Swoją drogą to język użyty w opisie zmian nie jest jakoś specjalnie ciężki i jak szybko sobie przetłumaczysz.
Z drugiej strony polecam naukę języka obcego. Taka umiejętność zawsze się przyda.
Uważam, że język angielski powinien być językiem obowiązkowym juz od najmłodszych lat nauki. Dla przykładu w Austrii nawet w sklepie z fajkami, czy obuwniczym dogadasz się po angielsku.

P.S. Jeżeli nie zwróciłeś uwagi to OnO również pisze liste zmian po angielsku. Smile
_________________
Pozdrawiam
Samson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 26 Lip 2005 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samson napisał:

P.S. Jeżeli nie zwróciłeś uwagi to OnO również pisze liste zmian po angielsku. Smile

jeśli nie zwróciłeś uwagi to jestem kobietą i to na dokładkę z pokolenia języka rosyjskiego Smile choć podobno na naukę nigdy za późno...ale już nie rozpisuję się bo to nie na temat....i tak miranda jest extra...wiec już nie narzekam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Samson Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 249
Skąd: Wrocław
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 26 Lip 2005 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz za pomyłkę to taki odruch "e" zamiast "a: Razz
Ja też jestem z tego pokolenia Smile

P.S. Sorki za OT Smile
_________________
Pozdrawiam
Samson
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 04 Wrz 2005 14:17    Temat postu: ...Polacy nie gęsi i swój język mają... Odpowiedz z cytatem

Uwagi obsługi forum:
kolejne ploteczki w sprawie jezykow Razz

dlaczego do polskiej mirci, w polskiej wtyczce, utworzonej w całości przez Polaka jest info (mTV.txt) napisane wyłącznie po angielsku Question
Pomijam fakt, że ja jak zapewnie wielu z użytkowników Mirandy nie zna tego języka to wydaje mi się to bardzo dziwne, że dajemy się tak dobrowolnie zamerykanizować Sad i nie piszcie mi proszę, że trzeba się uczyć języków.


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 04 Wrz 2005 18:35 przez Nazir
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 04 Wrz 2005 14:30    Temat postu: Re: ...Polacy nie gęsi i swój język mają... Odpowiedz z cytatem

krakowianka napisał:
dlaczego do polskiej mirci, w polskiej wtyczce, utworzonej w całości przez Polaka jest info (mTV.txt) napisane wyłącznie po angielsku

Bo ta polska wtyczka, napisana w całości przez Polaka NIE jest jedynie dla Polaków... więcej ludzi chce z niej korzystać i trzeba im to umożliwić... a język angielski stał się w tej chwili językiem międzynarodowym i czy tego chcesz czy nie każdy powinien się nim jako tako umieć posługiwać...

BTW: Wcześniejsze wersje mTV były w całości po polsku tak, że nie dało się ich nawet przetłumaczyć za pomocą langpacka i ci co chcieli z niej korzystać, a nie znali j. polskiego mieli znacznie utrudnione zadanie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 04 Wrz 2005 15:02    Temat postu: Re: ...Polacy nie gęsi i swój język mają... Odpowiedz z cytatem

nowotny napisał:
język angielski stał się w tej chwili językiem międzynarodowym i czy tego chcesz czy nie każdy powinien się nim jako tako umieć posługiwać...

oczywiście...w moim pokoleniu musieliśmy umieć po rosyjsku...ale nikt nie wykluczał polskiego...a niestety teraz tak jest....smutne to Jeśli już to tekst powinien być przede wszystkim po polsku a dodatkowo po angielsku.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monter Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 13 Maj 2003
Posty: 160
Skąd: Nowy Sącz
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 04 Wrz 2005 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tekst powinien być w języku, który możliwie najwięcej osób będzie w stanie zrozumieć i tak się niestety składa, że tym językiem jest angielski. Jeśli każdy developer pisałby info w swoim ojczystym języku, to z niewielu pluginów byłby jakikolwiek pożytek, chyba że ktoś by znał 10+ języków, a takich osób jest znacznie mniej, niż tych znających choćby w minimalnym stopniu język angielski. Możesz co najwyżej poprośić Bankruta, aby dodatkowo załączył poską wersję, ale nie możesz wymagać czegoś, tylko dlatego że Tobie jednemu ułatwi to życie. Pomijam już fakt że przy odrobinie chęci możesz sobie to przetłumaczyc ze słownikiem w 15-20 minut.

PS. Przepraszam za off-topic, post do późniejszej kasacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 04 Wrz 2005 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LOL znowu to samo...

Monter, dlaczego krzyczysz na Panią krakowianke?? Wink
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 04 Wrz 2005 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monter napisał:
...nie możesz wymagać czegoś, tylko dlatego że Tobie jednemu ułatwi to życie....

mnie jednemu??...no widzisz - potrafisz zwrócić mi uwagę a nie potrafisz zauważyć, że jestem kobietą. Przede wszystkim niczego nie wymagałam a tylko wyraziłam swoją opinię...pewnie nie powinnam tego robić więc już nie piszę nic więcej...dziękuję za uświadomienie mi paru drobnych szczegółów i za rady o przetłumaczenie sobie tego co nie rozumiem...choć tak naprawdę to chodziło mi zupełnie o co innego.
Końcę temat. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 04 Wrz 2005 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

readme mTV po angielsku Rolling Eyes nie przypominam sobie, moze dawno nie zagladalem Very Happy

http://miranda-im.pl/dev/bankrut napisał:
mTV [3764]
(Data: 2005-06-14, 14:06:54; Rozmiar: 72740 bajtów)
Pseudo protokol umozliwiajacy dodanie do MIM programu TV (oparty na http://tv.wp.pl).

--------------------------------------------------------------------------------
Polish only


wiec skoro sam program z wp.pl jest polish only to i cala wtyka wraz z dokumentacja Wink bynajmniej taka byla z tego co pamietam Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 04 Wrz 2005 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne ale juz wersja testowa nie i bardzo dobrze Razz
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor