Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

mSMS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Download:
Arrow http://miranda.kom.pl/download.php?dev=bankrut


UWAGA! Jesli ktorakolwiek z bramek przestanie dzialac ze wzgledu na wprowadzone na stronie bramki zmiany, a bramka ta wymaga logowania, to problem z bramka zostanie poprawiony dopiero wtedy gdy ktokolwiek przysle do mnie (czyli do autora wtyczki mSMS) pm/mail'a z wynikami sniffowania (np. przy uzyciu HTTPLook) calego procesu logowania/wysylania sms'a lub login/haslo dla danej bramki (nie ukrywam, wole login i haslo, mniej kombinowania... w tym wypadku nalezy sie jednak liczyc z mozliwoscia utraty czesci sms'ow).
W przeciwnym wypadku bramka nie zostanie poprawiona (nie mam tel., a bramki sms uzywam sporadycznie).

Wtyczka obsluguje tylko i wylacznie darmowe bramki, jak narazie nie planuje zmieniac tego stanu.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janko
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 13 Mar 2003
Posty: 37

PostWysłany: 09 Lip 2004 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wlasnie zrobilem, ale nic to nie pomoglo.
Jak znajde chwile wolnego czasu to poszukam przyczyny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 14:12    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjasiulewicz
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Lut 2004
Posty: 16
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 Lip 2004 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy była by opcja dodania obsługi bramki Omnix tej płatnej do plugina wraz z obsługą form wysyłania jak EMS aletr itp.
_________________
p/ maj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 22 Lip 2004 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Nie mam komórki w innej sieci niż era a też bym chciał słać za granicę. I myślę że należy w ogóle trochę poprawić kod bramek "zaawansowanych" dot. numeru telefonu wysyłanego do bramki (nie obcinanie go z ostatnich cyfr) bo do tych bramek spokojnie da się przesłać numer w postaci międzynarodowej, jak już tu ktoś wspomniał. Ja jeszcze jestem za stroną z danymi tych bramek (limitami, etc) i jakimś automatycznym przełączaniem na bramki zaawansowane podczas słania do kraju w razie braku limitu na bramki darmowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 22 Lip 2004 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... przeciez juz nie obcina numerow...
Co do platnej bramki Omnix'a to narazie nie planuje jej wprowadzenia (kiedys juz pisalem ze platnych bramek nie bedzie, jednakze nie jest to ostateczna decyzja), nawet nie mam jak tego przetestowac (o EMS'ach to mozna zapomniec... no chyba ze sam tekst).
Chyba ze ktos przysle mi dokladny opis wysylania SMS'ow w tej bramce wraz z wysylanymi/odbieranymi danymi html. Tyle ze w tym wypdku nie mam mowy zebym byl w stanie poprawic jakikolwiek blad/nieprawidlowe dzialanie ktore moze sie pojawic.
Wiem jak zrobic to z wykorzystaniem dostepu skryptowego i mozliwe ze jak bede mial czas i checi to cos takiego dodam (byla by to kolejna wymienna bramka wraz z Plusem i mBOX'em), tyle ze tak j.w. o jakichkolwiek poprawkach mozna raczej zapomniec. Kiedy ew. pojawila by sie obsluga platnej bramki, raczej nie w najblizszym czasie bo sam zbyt wiele czasu nie mam, a i z mSMS'a nie korzystam.
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SaraniS Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 28
Skąd: Olesno Śląskie

PostWysłany: 23 Lip 2004 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut napisał:
Hmm... przeciez juz nie obcina numerow...

Hmm... A mi obcina - dokladnie kod kraju...

Czy trudno byloby zrobic dla kazdej bramki opcje - przelacznik "nie uwzgledniaj tej bramki podczas wysylania"? Osobiscie korzystam z MiastaPlusa i jeszcze sie na nim nie zawiodlem (mam tam konto). Za to jak probuje wyslac przez inne bramki to twierdzi ze nie moze wyslac... i dopiero jak dopisze w numerze kod kraju to wysyla przez MiastoPlusa.
W sumie moglbym uzywac SMS via M+, ale jest troszke za duzy zarowno gabarytami jak i pod wzgledem kodu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 23 Lip 2004 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm... obcinanie nr'u to nie to samo co obcinanie kodu kraju, aktualnie kod kraju obcinany jest tylko w wypadku +48 i to tylko przy otwieraniu okienka mSMS (zeby to ominac wystarczy dodac spacje po plusie przy wprowadzaniu numeru, obcina z dosc prostego powodu... bramki bez logowania nie pozwalaja wyslac poza granice).
Czy bylo by trudno... raczej nie, ale dla mnie jest to niepotrzebna praca skoro wystarczy dodac spacje po plusie (pewnie chodzi Ci o wysylanie z bramki mPlusa zamiast zwyklej, w sumie ta spacja to jest cos w rodzaju 'nie uwzgledniaj...').
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SaraniS Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 28
Skąd: Olesno Śląskie

PostWysłany: 23 Lip 2004 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK Smile Dokładnie o to mi chodziło Smile i działa bez problemu (niedokładnie przeczytałem Readme, matołek Wink)
Thx za szybka odpowiedz Smile

Poza tym nie mam zastrzezen Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 28 Lip 2004 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydalaby sie mala poprawka na MiastoPlusa bo nie dziala wysylanie (logowanie i autoryzacja jest oki)
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janko
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 13 Mar 2003
Posty: 37

PostWysłany: 29 Lip 2004 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo.. Czyli to nie u mnie jest problem... Zaczalem sie zastanawiac, bo zrobilem nowa baze i jest bez zmian.. nie wysyla...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Cinhead Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 16 Maj 2004
Posty: 178
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 29 Lip 2004 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo tu jest takie cos... ze na poczatku do plusa korzysta z darmowej bramki... jesli limit jest wyczerpany to juz sie nie przelacza na M+ tylko mowi ze jest wyczerpany limit....
za to na ere od razu sle poprzez M+ i to dziala...
_________________
Best Regards Cinhead
"Life is like a disease, mortality 100 % "
"Noone live forever..."
...so drive fast... be organ donor Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astartes Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 51

PostWysłany: 29 Lip 2004 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jakieś dziwne problemy z odbieraniem maila z tokenem Ery przez ostatniego mSMSa. Za każdym razem dostaję Błąd autoryzacji - brak listu z tokenem, chociaż mail leży sobie na serwerze i czeka. Błędów w danych autoryzacyjnych raczej nie ma, bo z tymi samymi łączę się bezproblemowo i przez Thunderbirda, i przez telnet 110. Zresztą przed chwilą wywaliłem je w diabły i podałem na nowo, problem ciągle ten sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 29 Lip 2004 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

potwierdzam post przedmowcy Wink

od paru dni ja grzebali cos na serwach tlen.pl i w poczcie zmienil sie cos system obslugujacy klienty POP3 i teraz mSMS jest martwy Sad
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 29 Lip 2004 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako login trzeba podać sam login a nie cały adres mailowy. Tak samo rozwiązałem problem z YAMNem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
astartes Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 51

PostWysłany: 29 Lip 2004 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kont na o2.pl, oczywiście, i tak właśnie czynię, co bynajmniej nie zmienia istoty problemu. Jak już napisałem: logowanie Z TAKIMI SAMYMI danymi działa i w Thunderbirdzie, i przez telnet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 29 Lip 2004 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmmm
ano tak Acid
nie wiem woot iz diz Acid
a próbowałeś z kontem nie na o2?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 29, 30, 31  Następny
Strona 3 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor