Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Nowy BuBel (czyt. GG)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Topic zbiorczy dotyczacy pewnego "programu" klienta IM Wink

Prosze wszystkie kwestie z nim zwiazane poruszac wlasnie TU bez zakladania kolejnych tematów


wiecej o tym Arrow http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=34162#34162
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HermeZ Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 98
Skąd: Kraków
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 22 Gru 2009 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AL|EN napisał:
Używając GG 7.7 nie pogadasz z numerami większymi od 17 000 000 więc będziesz musiał się przesiaść na GG 10 Huraaaa !
Dodatkowo w GG 10 dostaniesz bonus w postaci REKLAM zamiast EMOTIKONEK HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHA

To jest ten teaser? Razz
Wczoraj się dowiedziałem, że w NGG zamiast emotek są emenemsy (viva kryptoreklama!).
Dlatego moją największą prośbą odnośnie gg.dll jest to, aby potrafiła oszukać serwery tych perfidnych materialistów i by można było korzystać z mirki, a nie z ich g***** klienta.
No i w sumie mile widziany import archiwum z NGG (podobno wersja 10 nie potrafi zaimportować rozmów z 8... profesjonaliści :] ).
A gdzieś na koniec transfery plików i obsługa avatarów. Choć pliki można wysłać np. Skypem, albo mailem; a avatary można ustawić sobie samemu Smile
Z góry dziękuję i wesołych świąt Wink Very Happy
_________________
Have a Nice Day
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 16:58    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alien Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 92

Wiek: 42 lat(a)

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 22 Gru 2009 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HermeZ napisał:
To jest ten teaser? Razz
Wczoraj się dowiedziałem, że w NGG zamiast emotek są emenemsy (viva kryptoreklama!).
Dlatego moją największą prośbą odnośnie gg.dll jest to, aby potrafiła oszukać serwery tych perfidnych materialistów i by można było korzystać z mirki, a nie z ich g***** klienta.
No i w sumie mile widziany import archiwum z NGG (podobno wersja 10 nie potrafi zaimportować rozmów z 8... profesjonaliści :] ).
A gdzieś na koniec transfery plików i obsługa avatarów. Choć pliki można wysłać np. Skypem, albo mailem; a avatary można ustawić sobie samemu Smile

No bez jaj człowieku ty chyba sobie żartujesz ?
Importu archiwum z programu GG 7.7, 8.0 i 10 chcesz ? Transferów plików również do GG 7.7, 8.0 i 10 ? Z tego co napisałeś to aż kipisz ze złości na to co wyprawia GG a czy nie przyszło ci do głowy żeby wkońcu olać tą firmę ciepłym moczem ? I olać również ich gówniany protokół Question

Sądzisz, że niemożliwe jest porzucenie PROTOKOŁU GG bo "wszyscy mają gg!" Question Też tak sądziłem dopóki nie spróbowałem ale nie zamierzam niczego pisać póki nie wyrazisz chęci spróbowania a wtedy będziesz miał avatary, transfery plików i wszystko inne ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 22 Gru 2009 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Też tak sądziłem dopóki nie spróbowałem

Ja już próbuję od dobrych 3 lat... tylko moi znajomi np. mają w dupie moje próby. Tak, oczywiście, mogę zmienić znajomych i być politycznie poprawnym, tylko z tego powodu raczej nie sądzę, żeby od strony GG coś się zmieniło, a rzucanie sobie kłód pod nogi to nie to co ja lubię najbardziej. Myślę, ze twórcy GG tez nie padną na kolana z tego powodu, ze ok. 1 000 userów Mirandy będzie niekompatybilna z ich protokołem i że im będzie smilleyadd wywalał komunikator przez ich marketingowe zagrywki (u mnie wczoraj taki myk).

Wywalenie GG bo jest beee ma tyle samo sensu co nie jeżdżenie po polskich drogach, bo te są do dupy i dziurawe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 24 Gru 2009 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejko napisał:

Ja już próbuję od dobrych 3 lat... tylko moi znajomi np. mają w dupie moje próby.
witaj w klubie a swoja droga zdrowych i wesolych bez gg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 30 Gru 2009 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były niedawno emotki M&M's, teraz nowa forma reklamy w naszym kochanym GG: http://pokazywarka.pl/liypry/ (dla tych, co nie odwiedzają wykopu). Aż mi się nie chce w to wierzyć, bo kiedyś nawet w żartach tego nie wymyśliliśmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 30 Gru 2009 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

greenhorn napisał:
Były niedawno emotki M&M's, teraz nowa forma reklamy w naszym kochanym GG: http://pokazywarka.pl/liypry/ (dla tych, co nie odwiedzają wykopu). Aż mi się nie chce w to wierzyć, bo kiedyś nawet w żartach tego nie wymyśliliśmy.

no nie powiem, srogo ogolnie
nie spodziewalem sie ze cos takiego mozna wymyslec i jeszcze wdrozyc, przeciez to jest poniekad ingerencja w prywatnosc i jawne podszywanie sie + wprowdzanie w blad Neutral ostro

ale prawda taka, jak sie wszystkie ludki przesiada na inny IM korzystajac jedynie z protokolu gg , to wydaje mi sie ze firma GG to zauwazy i bedzie wtedy coraz ostrzejsza wojna o wykorzystywanie ich serwerow z innych IM Acid
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
matczar Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 3

PostWysłany: 30 Gru 2009 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fake?
Chyba nie trzeba daleko sięgać pamięcią, żeby przekonać się na jakie ciekawe pomysły ludzie mogą wpaść chcąc przekonać znajomych o słuszności nieużywania gg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 30 Gru 2009 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tyle fake co: http://pokazywarka.pl/gg-3/

Przy okazji - jak mi ludzie mówią, ze na Mirandę z GG nie przejdą bo jest brzydka, a GG wygląda tak jak to tu na tych screenach, to ogarnia mnie pusty śmiech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 30 Gru 2009 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ufff, całe szczęście, że to nie forma reklamy.

Ale swoją drogą, wygląd okna rozmowy faktycznie jest jak wyjęty z syfonu (to domyślna skórka GG10?). Tym bardziej gdy się porówna okienko rozmowy z poprzedniego screena, gdzie było jeszcze stonowane i proste.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 30 Gru 2009 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe to dalej sie nabrac ze cos takiego samo wyskakuje Razz
bo dziwilbym sie szczerze mowiac, bo to jest podszywanie sie, ale jednak jesli user sam klika to jest okej Very Happy

miranda jest brzydka, owszem ... jak sie zainstaluje standarda Very Happy to wtedy mozna powiedziec ze to padaka Smile
dlatego trzeba cos z tym zrobic (Instalatorka) zeby pokazac ze nawet miranda moze byc cacy Very Happy to wtedy ludkom szczeka opadnie Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 30 Gru 2009 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja widze w podstawowym zestawie jedynie piekno prostoty i funkcjonalnosci... co nie oznacza ze tak zostawilem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 30 Sty 2010 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taka mała dygresja odnośnie ochrony prywatności w gg http://bk2.sputnik-sat.info/news.php?readmore=46 Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor