Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Nowy BuBel (czyt. GG)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Pokaż/schowaj Top Info
Top Info

najistotniejsze informacje z tematu
Topic zbiorczy dotyczacy pewnego "programu" klienta IM Wink

Prosze wszystkie kwestie z nim zwiazane poruszac wlasnie TU bez zakladania kolejnych tematów


wiecej o tym Arrow http://miranda-im.pl/viewtopic.php?p=34162#34162
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
an29A Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 26 Mar 2004
Posty: 156
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Kwi 2005 12:56    Temat postu: Nowy BuBel (czyt. GG) Odpowiedz z cytatem

Wyszla juz nowa wersja GG. Co w niej nowego? Sami zobaczcie Smile))))
http://wiadomosc.info/forum/uploads/post-50-1112297910.png
_________________
Wrócę do Mirandy jak będzie wersja na Unixy.
Teraz używam Psi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:10    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serwis wiadomosc.info ma blokowane odnosniki do obrazkow z innych miejsc niz ich wortal Smile wiec ów link który jest podany ma prawo nie działać Wink za to to działa Very Happy

http://www.zso10.gliwice.pl/raq/misc/ggg.png
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harven Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 117
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O! Chyba sie przesiade z powrotem na GG... a moze lepiej poczekam, az dodadza baner do okienka wpisywania opisu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
serwis wiadomosc.info ma blokowane odnosniki do obrazkow z innych miejsc niz ich wortal Smile wiec ów link który jest podany ma prawo nie działać Wink
[OT] jesli ktos uzywa opery wystarczy nacisnac F12 i odznaczyc "Enable referrer logging"/"Pozwol na sledzenie stron odsylajacych"

Harven, moze dodalbys taki do SA - oczywiscie z opcja powiekszenia na caly ekran Wink
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@TomekQ:
thx za info, ale do Opery sie przełamać nie potrafie Razz i koczuje na maxthonie Wink

wracająć do tematu, dla tych co lubią sie pośmiać polecam to:

Arrow http://www.biznesnet.pl/a/7842/1

artykuł mnie rozwalił Smile
szczególnie teksty typu:
"Gadu-Gadu posiada największą i lojalną liczbę użytkowników" (tak lojalną ze wszyscy by uciekli od tego gdyby jakos mogli Razz )

oraz z innego artykułu
wiadomosc.info napisał:
Krzysztof Szalwa (13:30) Przy stale rosnących przychodach z reklamy cieszy nas fakt, że udział reklamy w przychodach ogółem maleje dzięki wprowadzaniu nowych źródeł przychodów. Jeszcze 2 lata temu reklama stanowiła ponad 95 % przychodów, chcemy, by w tym roku wskaźnik ten wyniósł 50%.

i chcąc robić to, w NAJNOWSZYM gg sztab 10 pracowitych ludzi którzy staraja sie ulepszyc komunikator dla 4 miliona ludzi, wprowadziło co Question kolejny banner reklamowy (tym razem w katalogu publicznym) mhm faktycznie to jest rzeczywiscie super nowe źródło przychodu Very Happy ... co o tym myslec to wiecie sami Very Happy
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
data Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 78

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurce zakochałem sie w nowym gg widząc kolejny sexowny baner reklamowy. Miranda w koszu na dysku gg szaleje. Napisałem już prośbe do autorów: "WIĘCEJ BANERÓW LOJALNI UŻYTKOWNICY NIEWYOBRAŻAJĄ SOBIE FUNKCJIONOWANIA BEZ TYCH KOLOROWYCH OKIENEK" Wink Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harven Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 117
Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 Kwi 2005 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
loqsh1:
oo niezle
Harven:
bajer
loqsh1:
ciekawe czy gdzies jeszcze sie da
loqsh1 :
wrzucic baner
Harven:
chyba w okienku do wyboru opisu
loqsh1:
o to by bylo niezle.. i reklama sie wkleja sama do opisu
Harven:
Very Happy
loqsh1:
taka na 50 znakow, wiec zostaje Ci tylko 20
Harven:
ano, i nie mozna wykasowac
loqsh1:
no przeciez
loqsh1:
a wogole zeby moc rozmawiac
loqsh1:
to trzeba co miesiac smsa wyslac
loqsh1:
za 3.66 (z Vat)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qbik Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 08 Gru 2003
Posty: 328
Skąd: WN

PostWysłany: 03 Kwi 2005 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na szczescie na ratunek dla osob ktore maja znajomych tylko pod gg (nie czuja potrzeby przechodzic gdzie indziej) i korzystaja z tego cudownego komunikatora istnieje cos takiego jak banner killer Very Happy
_________________
Opera, Miranda i jakis tam podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 03 Kwi 2005 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qbik a z Opery tez usuwasz banner? Jak ktos uzywa takiego "cudownego" programu jak gg, to powinien go akceptowac ze wszystkimi cechami.
_________________
Czy wiesz, ze strony moga otwierac sie szybko? Opera - link w www Wink
P.S. W Operze uzywaj '/' zamiast Ctrl+F Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Drwal Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 139
Skąd: Poznań
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 03 Kwi 2005 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qbik napisał:
na szczescie na ratunek dla osob ktore maja znajomych tylko pod gg (nie czuja potrzeby przechodzic gdzie indziej) i korzystaja z tego cudownego komunikatora istnieje cos takiego jak banner killer Very Happy


ale to jest przeciez nielegalne Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qbik Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 08 Gru 2003
Posty: 328
Skąd: WN

PostWysłany: 03 Kwi 2005 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
Qbik a z Opery tez usuwasz banner? Jak ktos uzywa takiego "cudownego" programu jak gg, to powinien go akceptowac ze wszystkimi cechami.


Masz racje, to byl jeden z wielu powodow dla ktorych przestalem z niego korzystac.

A co do Opery to mam wykupiona licencje Very Happy jak ktos robi cos dobrego i caly czas to rozwija to warto go wspierac (chociaz z tego co pamietam to baner w operze nie jest taki nachalny jak w gg)

I tutaj jest wazna rzecz (nie wiem moze to tak dziala i w gg, ale watpie) zeby jak wesprzesz ich finansowo to mozesz legalnie baner wylaczyc Wink i uwazam ze cos takiego byloby dobre.

Jak widze u niektorych jak na tych gg te banery migaja to oczoplasu mozna dostac, wiec nie ma sie co dziwic ze wiele osob wylacza "nielegalnie" te swiecidelka
_________________
Opera, Miranda i jakis tam podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2005 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano fakt, gg nie przewiduje wylaczenia banerow, one po prostu musza byc, bo w sumie to jest glowny zarobek sms-express przeciez Neutral
a z drugiej strony, oni chyba dobrze wiedza ze jakby zaczeli pobierac jakiekolwiek opłaty to by ich popularność zdecydowanie zmalała, abstrachując od tego ze nikt by nie zapłacił za program pełny błędów i niedoróbek Confused
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qbik Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 08 Gru 2003
Posty: 328
Skąd: WN

PostWysłany: 03 Kwi 2005 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak ale wiekszosc uzytkownikow gg nie zdaje sobie sprawy ze bledy tam wogole sa Wink i taka opcja (wylaczeniu banerow po zadotowaniu tworcow) moglaby byc atrakcyjna dla czesci uzytkownikow.

Ale to juz chyba w bajki i marzenia zaczynamy wchodzic i nas to raczej nie dotyczy Wink
_________________
Opera, Miranda i jakis tam podpis
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 03 Kwi 2005 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie wiem, ale gg samo w sobie ma bledy na dzien dobry
tak jak wczesniej wspominalem juz kiedys Smile to program sobie nie radzi nawet z opisami pod kontaktami, nie zawija ich dobrze, robi bledy co jest totalna paranoja, bo sami wymyslili opisy pod kontaktami a nawet to nie jest dopracowane, przeciez to jest tragedia i swiadczy tylko o nich Neutral
eh rece mi tez opadaja, tworcy gg programistami, wydaja nowa wersje ktora tylko wnosi baner reklamowy ? przeciez to dopiero psikus jest ... przynajmniej by poprawili cos chodzby nawet w katalogu publicznym ktory sie sypie i jest dziurawy, to oni NIE , wdupili tam baner i olali sprawe nazywajac to nowym buildem ... jak dla mnie to jest żenada Confused
marzy mi sie jakis IM bez reklam i bugów cos ala poprawiona Miranda Wink , zaraz pewno sie odezwa glosy ze to tak za darmo to nie ma sensu, i dlatego sie ciesze ze sa pasjonaci, ktorzy to robia zeby udowodnic ze sie da za darmo i nie trzeba od razu byc nastawionym tylko i wylacznie na $ i zysk (hi sms-express ... taki express ze ho ho)
Smile

a teraz troche zawieje felietonem/reportażem a wiec sie jak ktos nie chce to nie musi czytac Smile

a podac moge bardzo dobry przyklad osoby ktora robi to co robi bo jest pasjonatem i nie żąda za to żadnych pieniędzy ... przykład ? Marek Futrega ... załozyciel kurnika (www.kurnik.pl) - karcianych gier internetowych ... osobiscie praktycznie towarzysze rozwojowi tej witryny od poczatku gdyz mam kilka osob w rodzinie ktore sa uzaleznione od tych gier i spedzaja na tej stronie po kilka(nascie) godzin dziennie i nie sa to osoby młode Smile
Patrzac na to z perspektywy czasu, pierwsza w grach karcianych była Wirtualna Polska (tak mi sie zdaje z tych polskich witryn), miała ogromne tego zaplecze, sam tam grałem, wszystko było cacy, ogromny wybor gier, bardzo fajna grafika dla oka, wszystko bardzo mile, aż ZA MIŁE, ale co ? no jak to co, pokusili sie i ambitnie wprowadzili opłaty za gre ... i jak to bywa normalną koleją rzeczy spadła im popularność Smile (nie dziwota przeciez) jednak nie przejęli sie tym zbytnio myslac ze nikt nie jest im w stanie zagrozić. Jednak do czasu Very Happy
Nagle z nikad pojawił sie ów wczesniej wspominany Kurnik. Bardzo prosty serwis z grami, bodajze mial ich tylko kilka, grafika nie byla oszałamiająca, ale co dobre, totalnie za darmo Smile. A wiec w krótkim czasie ilosc osob grajacych rozrosła sie. Widzac to autor wprowadzał stopniowo kolejne gry, kolejne nowosci, powstawały nowe systemy, miedzy innymi tzw. "przyjaciele" (mozna sobie zobaczyc czy ktos znajomy gra obecnie czy nie) i tak to wszystko sie toczyło swoim torem. Jednak tak nie mozna bez konca, owszem, macie racje. Przeciez ktos musi za to placic, a ludzi coraz wiecej, statystiki generowane prezz server sa coraz wieksze, lacze obciazone bardziej, server nie wyrabia bo ilosc ludzi jest ogromna, i co zrobil autor ? Pewno myslicie ze kazał płacic Smile a własnie ze NIE Smile zrobił to zupełnie inaczej, tak jak to nalezy imho robic. Na stronie poinformował o zaistniałem sytuacji, o tym co zamierza i ze potrzebuje wsparcia finansowego, jednak nie dla siebie prywatnie, ale na sprzet dla graczy ... poinformował o tym ile potrzebuje (była to kwota 20 tyś pln Smile nie pomyliłem sie, powaznie mowie) napisał o tym ze chce uzbierac taka kwote, przedstawił kosztorys servera jaki chce za to kupic i lacze jakie wydzierżawic, server mial sie składać z tego co pamietam z 2 procesorów pentium xenon itp. czyli dobry sprzet. Podał konto i poprosił zeby podawac NICKI przy przelewach, a sam gest miał byc dobrowolny, nie niósł za soba ZADNYCH konsekwencji (ani pozytywnych ani negatywnych !!), mial zrobic to kto chciał i tyle. Jako termin wyznaczył sobie 2 tygodnie. Hmm kazdy by sobie pomyslał, 2 tygodnie na 20 tyś PLN ? bez jaj ... nie da rady ... jednak co sie okazało ? DAŁO rade Smile 3 dni przed koncem kwota juz przekroczyła 20 tyś PLN czyli po 11 dniach w sumie juz kwota była uzbierana Smile po 2 tygodniach wyniosła bodajze 22 tyś PLN Smile efekt jak dla mnie oszałamiający Smile po pewnym czasie od tego i po komunikatach ze jest przenoszony server i ze kilka dni bedize nieczynny (w zwiazku z przenoszeniem wszystkich statystyk i kont) ruszył ponownie Smile i mial kolejna porcje gier Smile
No i teraz co sie mogło stac ? no jak to co Smile WP widzac ze kurde juz nie tak lekko im bedzie, nagle zaprzestała pobierania opłat za gry Very Happy pozostały tylko bodajze na niektorych jak nie na żadnych Very Happy ale to zbyt nie wpłynęło na popularnosc Kurnika która praktycznie cały czas rosła Smile Autor nie spoczął na laurach i ciagle dodaje cos nowego, ciagle sie stara Smile
Sceptycy powiedza, okkkk, 20 tyś PLN zebrał ale to była kwota jednorazowa, typowy zastrzyk gotówkowy, a łącze trzeba opłacać przeciez co miesiąc, owszem, macie racje, ale widząć popularnosc kurnika, zainteresowały sie nim inne firmy Smile efekt tego mozemy widziec na stronie w postaci małego banerka Smile i paska na górze Smile dla mnie totalnie nie wpływaja na gre, a wiedzac ze pomaga autorowi nawet sie z tego ciesze Smile Uwazam nawet ze jesli autor zarabia na tym, to jak najbardziej na to zasługuje Smile
Na zakonczenie dodam ze ów kurnik posiada interfejst w 9 jezykach oprócz polskiego i liczbe graczy hmm ogromną Smile
Reasumując, jak widac da sie osiągnąć cel majac przy tym NAPRAWDE lojalnych uzytkownikow Smile i nie trzeba wsadzac wszedzie banerow, a wrecz przeciwnie, a efekt macie jak na dłoni Smile

PS1. Owszem, byly swego czasu spekulacje ze Kurnik bedzie płatny, jednak autor zdementował te pogłoski, co jeszce bardziej utwierdza mnie w pozytywnej postawie w sotsunku do jego osoby, i nie tylko mnie Smile

PS2. Mam nadzieje ze nie dostane ochrzanu od administratorów za to ze "zaśmiecam" forum Acid nie tego chciałem Acid

Pozdrawiam
raq
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kodama Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 06 Cze 2004
Posty: 177
Skąd: Poznań
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 03 Kwi 2005 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do gg to faktycznie kolesie juz chyba przesadzaja... niech jeszcze bedzie animowana reklama jako tlo listy kontaktow Laughing

raq: kurnik jest megadobry :] nie powala graficznie, nie ma megafajerwerkow. i dobrze :] nie o to chodzi - chodzi o FUN z grania przez neta w kilka osob. takie kalambury naprzyklad wymiataja :] spedzam przy tym z kumplami z roku duuuzo czasu :] nie wspomne o mojej mamie, ktora tez zapodaje na kurniku :]

pozdrowki dla tworzacych kurnika Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor