Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] mTV.dll - propozycje/błędy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andre Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Sty 2003
Posty: 110
Skąd: ZG

PostWysłany: 09 Lut 2004 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut, mam znow prosbe odnosnie sortowania (nazywania kanalow) - w 'Przegladzie TV' zakladki nie uzywaja nazw z listy kontaktow i przez to trudno (mi) szybko znalezc interesujacy mnie kanal. Jakby to nie byl problem, to bede wdzieczny (chociaz wciaz jestem :-) )
_________________
pozdrawiam:
Andre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:21    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ami
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 52
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 10 Lut 2004 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm co rusz pojawiają się nowe wersje na tronie bankruta, ale ani numer sie nie zmienia, ani w txt nie ma żadnego info... Rozumiem, że to tylko drobne bugi lecą w kosmos?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jantom
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 30 Mar 2003
Posty: 7

PostWysłany: 11 Lut 2004 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest szansa na dodanie programu radiowego, konkretnie PR2?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 Lut 2004 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jantom napisał:
Czy jest szansa na dodanie programu radiowego, konkretnie PR2?

Jak znajdziesz program radiowy na http://tv.wp.pl/ to pewnie i znajdziesz w pluginie mTV Wink
Zreszta jak by to byl plugin tez do radia i telewizji to by sie nazywal mRTV Razz
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 03 Mar 2003
Posty: 387
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 12 Lut 2004 4:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam propozycje, moze oprocz Aktualnie w TV daloby sie zrobic Za chwile w TV... czasami jest tak, ze jakis program konczy sie za minute, a nie widac co jest nastepne, i trzeba otwierac okno z programem... a tak daloby sie wyswietlac pozycje, ktore beda nastepne (ew. ktore pojawia sie w ciagu np 30 minut). Taka opcja byla w programie Program Telewizyjny Raks i na prawde byla bardzo wygodna...
_________________
Gdy nadejdzie mrok, wyjdę na łowy pozbawiac życia swe ofiary. Sprawię, że pójdziesz za mną...
... to make an avi: konwersja DVD do AVI ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ami
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 52
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 12 Lut 2004 5:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Precież w dolnym lewym rogu masz strzałki - kliknij to zobaczysz jaki jest nastepny program na każdym kanale... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tusz Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Kwi 2003
Posty: 58
Skąd: Kraków/Warszawa

PostWysłany: 12 Lut 2004 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ace: masz taką możliwość - kliknij sobie na strzałeczki w lewym dolnym rogu 'Przegląd TV'. Jeśli nie masz trzałeczek - ściągnijnajnowszą wersję plugina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gorg
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 16 Lut 2004
Posty: 2

PostWysłany: 16 Lut 2004 14:55    Temat postu: słowa kluczowe Odpowiedz z cytatem

Widziałem taki bajerek w raks'ie (ktory juz chyba nie jest obslugiwany), gdzie do programu TV można było wpisać swoje słowa kluczowe na które potem reagował sofcik (np. ulubiony aktor, program) Myślę że byłoby to bardzo użyteczne a chyba wcale nie trudne do wprowadzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
peh
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 55

PostWysłany: 18 Lut 2004 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys mowa byla o logach stacji. Tu http://www.satlogo.com/tvcountry/pl1.html sa loga praktycznie wszystkich stacji. Wystarczy je teraz tylko przekonwerterowac do 'odchudzonego' formatu i zapakowac do mTV Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klekot Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 426
Skąd: Poznań

PostWysłany: 18 Lut 2004 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peh napisał:
Kiedys mowa byla o logach stacji. Tu http://www.satlogo.com/tvcountry/pl1.html sa loga praktycznie wszystkich stacji. Wystarczy je teraz tylko przekonwerterowac do 'odchudzonego' formatu i zapakowac do mTV Smile


a po co cos takiego? zreszta to moim zdaniem bedzie problem, bo wtedy raz, ze bedzie musial przypasowac dokladnie obrazek do kanalu, a dwa ze plugin bedzie wtedy duzo wazyl moim zdaniem
Uwagi obsługi forum:
Jak masz glupoty gadac to lepeij nic nie mow, robote tylko moderatorom robisz...

pozdrawiam

//EDIT

ah sorki peh, zwracam honor

//


_________________
Ostatnia uwaga wprowadzona 18 Lut 2004 20:31 przez moon
_________________
Gentoo GNU/Linux happy user


Ostatnio zmieniony przez Klekot dnia 18 Lut 2004 20:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
peh
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 55

PostWysłany: 18 Lut 2004 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kl3k0+ napisał:
a po co cos takiego? zreszta to moim zdaniem bedzie problem, bo wtedy raz, ze bedzie musial przypasowac dokladnie obrazek do kanalu, a dwa ze plugin bedzie wtedy duzo wazyl moim zdaniem


bankrut napisał:
BTW. Moze komus by sie chcialo zrobic ikonki 16x16 dla kazdego kanalu TV (chodzi o to zeby kazdy kanal mial wlasna ikonke + mozliwosc wyswietlania tych ikonek na zakladkach w Podgladzie TV).
Format:
plik BMP o rozmiarze x na 16 (gdzie x to liczba kanalow * 16), chodzi o to zeby kolejne ikonki byly poukladane jedna obok drugiej w poziomie, liczba kolorow najlepiej 256, kolor przezroczysty (tlo) powiedzmy ze rozowy (r: 255, g: 0, b: 255).
Kolejne ikonki odpowiadaja kolejnym ID kanalow (gdy dla danego kanalu nie ma ikonki to zostawic puste miejsce lub uzyc jakis ikonki domyslnej), np: na pierwszej pozycji ikonka TVP 1 (ID: 1), na 13'tej ikonka Canal+ (ID: 13), na 40 puste pole lub ikona domyslna (brak stacji z takim ID).


Juz wiesz po co? Rolling Eyes A poza tym uwazam ze oznaczenie kanalu ikonka np. w 'Przeglad TV' pozwalalo by go szybciej odszukac. Mam tez peropozycje. Czy mozna w oknie 'Przeglad TV' zmienic ulozenie nazw kanalow nie w poziomie tylko w pionie po lewej stronie z zachwaniem kolejnosci z listy kontaktow? Znacznie szybciej i latwiej by sie wtedy nawigowalo po kanalach. Ja np. jak otworze 'Przeglad TV' to mam u dory az 6 paskow z nazwami kanalow i odnalezc akurat to co mnie w danej chwili interesuja nie jest latwo Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 19 Lut 2004 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w ramach przypomnienia tyko...
mijają kolejne aktualizacje, kolejne "drobne porawki" a mnie nadal za kazdym kliknięcien na stacje czy przeglad TY okienko podskakuje o kikanascie pixli w góre. nadal jest to denerwujące i nadal prosiłbym o poprawke w tej kwestii.
_________________
..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ami
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Lip 2003
Posty: 52
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 19 Lut 2004 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem się bawić logami stacji na różne sposoby... ale niestety przy zadanym rozmiarze 16px i to na dodatek bez kanału alpha uzyskanie zadowalająco czytelnych logosów jest praktycznie niemożliwe...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 19 Lut 2004 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jantom programow radiowych nie bedzie bo nie widzialem nigdzie (nawet nie szukalem) programow radiowych w takiej formie jak to jest dla programow TV na WP.

Gorg slowa kluczowe mozliwe ze kiedys beda, bo to byloby dosc praktyczne... ale nie wiem kiedy.

peh zakladki nie sa i nie beda (najprawdopodobniej) sortowane w zaden sposob... sa pobierane bedzposrednio z listy kontaktow (w takiej kolejnosci w jakiej MIM je przechowuje) i dodawane (o ile sie nie myle nie ma innego sposobu na sortowanie zakladek jak reczne... a szczerze nie chce mi sie tego robic... az tak to zycia nie utrudnia i bez sortowania zakladek da sie zyc).
Pionowych zakladek tez prawdopodonie nie bedzie...

obrobkareczna okienko podskakuje i to sie prawdopodobnie nie zmieni, nie moja wina ze co Windowz to dziala inaczej... nie moge przewidziec co za bonusowe programy do zmiany wygladu okienek sie uzywa (WindowsBlinds czy jakos tak Acid), co za dziwne schematy wygladu sa wlaczone pod XP'ekiem... mTV bylo sprawdzane na std. W9x/W2k/WXP i z tego co wiem nie bylo problemow z okienkami zmieniajacymi swoje polozenie przy kazdym otwarciu (uzywam std. funkcji Windowz do ustalania i zmiany polozenia okna).

Co do ikonek to dalem sobie juz dawno z tym spokoj... 16x16 to zdecydowanie za malo, mozna by bylo ew. zwiekszyc rozmiar w poziomie, ale w pionie niebardzo bo zakladki bylyby zbyt duze.
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 19 Lut 2004 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bankrut napisał:
obrobkareczna okienko podskakuje i to sie prawdopodobnie nie zmieni, nie moja wina ze co Windowz to dziala inaczej... nie moge przewidziec co za bonusowe programy do zmiany wygladu okienek sie uzywa (WindowsBlinds czy jakos tak Acid), co za dziwne schematy wygladu sa wlaczone pod XP'ekiem... mTV bylo sprawdzane na std. W9x/W2k/WXP i z tego co wiem nie bylo problemow z okienkami zmieniajacymi swoje polozenie przy kazdym otwarciu (uzywam std. funkcji Windowz do ustalania i zmiany polozenia okna).

ale ja nie uzywan zadnych blindsów czy innego zmieniacza wygladu okien, mam stardardowy wygląd okien i win 2k+sp4.
no ale jak sie nie da to sie nie da Sad
_________________
..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor