Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] GG.dll - propozycje/błędy/logi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 12 Lip 2005 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomosc.info napisał:
W dniu dzisiejszym na serwerach Gadu-Gadu wyłączono możliwość podszywania się pod klient Era Omnix przy użyciu Gadu-Gadu z wtyczką BlueGG (oraz innych komunikatorów z stosownymi wtyczkami). Status ten jest ignorowany i pokazywany jako zwykłe - czerwone słoneczko.

Innymi słowy - niebieskich słoneczek nie będzie - chyba że będziemy używać prawdziwego Era Omnix.

Tia Wink no to żeśmy się ubawili nową opcją Laughing
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 1:38    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 14 Lip 2005 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0.0.3.2: 2005-07-14
Arrow Fix: libgadu event.c commit version 1.83 by szalik introduced bug that was crashing Miranda on image receive, since it was designed specially for Kadu

Ja wygląda czasami nowsze libgadu nie jest lepsze.... wrzucili sobie commita na potrzeby Kadu ale nie przetestowali:
Szalik napisał:
- commitne, poki nie zapomne, jesli cos sie zepsuje to krzyczec na mnie Smile (sz)

taki sposob szpiegowania nie powoduje ukazania sie pustej wiadomosci w Kadu, nie wiem
jak w przypadku innych klientow. dziala na pewno na oryginalnym.

zmiany w libgadu nie powinny chyba nikomu zaszkodzic.


Wrrr... bezsensowna zmiana wersji.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinc Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 21 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 14 Lip 2005 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja sie od tygodnia zastanawialem co jest nie tak...
nowe profile, wywalenie wszystkich wtyczek... nic nie dawalo rezultatu - przy gg 0.0.3.0 mirka zawsze padala po odebraniu obrazka
co najciekawsze dzialo sie tak tylko pod WinXP, gdy sprawdzalem pod 98 wszystko bylo ok, dlatego siedzialem cicho na du.ie i glowkowalem gdzie jest przyczyna...
dzisiaj wlasnie mialem jeszcze zaciagnac swoja mirande do kompa z win2k.... a tu sie sprawa wyjasnila Smile

thx OnO

pozostaje sprawa mozliwosci okreslania wielkosci obrazka - bedzie cos w tym kierunku?
_________________
pozdrawiam,
Vinc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 14 Lip 2005 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vinc napisał:
(...)pozostaje sprawa mozliwosci okreslania wielkosci obrazka - bedzie cos w tym kierunku?


A po co ??? Romiar obrazka jest ustawiony na maksa.... Po co ustawiać mniejszy.... proszę mnie poprawić jeżeli czegoś nie kumam Wink
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slotwin Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 284
Skąd: Toruń
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 14 Lip 2005 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh a to dziwne. Jeszcze dzisiaj bawiłem sie w przesyłanie obrazków na wersji 3.1 nieświadomy jakiś bug'ów i nie miałem żabnych problemów Wink Nic się nie wysypało, cociaz mam WinXP.

Ale skoro mowa o obrazkach chciałem ponowić moją prośbę sprzed kilkudziesięciu postów. Może dałoby się coś wprowadzić? Rolling Eyes
_________________
jestem odpadem atomowym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Vinc Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 21 Sie 2004
Posty: 73
Skąd: Pabianice

PostWysłany: 14 Lip 2005 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:
Vinc napisał:
(...)pozostaje sprawa mozliwosci okreslania wielkosci obrazka - bedzie cos w tym kierunku?


A po co ??? Romiar obrazka jest ustawiony na maksa.... Po co ustawiać mniejszy.... proszę mnie poprawić jeżeli czegoś nie kumam Wink

chyba jednak nie jest bo przynajmniej z oryg klienta max jaki mozna wyslac na mirke to 20kB...
... i tu nastepna ciekawostka: miranda <-> miranda tego ograniczenia nie ma Smile
_________________
pozdrawiam,
Vinc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kichus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 Lip 2005 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ktorejs wersji (bodajze ...2.8) zamiast jednego serwera w opcjach jest ich lista, jesli dobrze rozumiem, Miranda powinna sie podlaczac do tych serwerow w kolejnosci wskazanej na liscie, u mnie jednak praktycznie zawsze podlacza sie do serwerow z koncowka .83 i .85, dzis poszedlem dalej i zostawilem na liscie tylko dwa adresy o wyzszych numerkach, po czym Mircia oczywiscie i tak podlaczyla sie pod .85, ktorego nie bylo na liscie. Sprawdzilem, w bazie ustawienia zapisywane sa poprawne. Dlaczego tak jest, ze plugin zupelnie ta liste ignoruje?
_________________
K i c h u s
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 14 Lip 2005 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgaduj zgadula
http://www.kadu.net/monitor/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kichus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 74
Skąd: Poznań

PostWysłany: 14 Lip 2005 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrobkareczna napisał:
zgaduj zgadula
http://www.kadu.net/monitor/

Na pewno nie o to chodzi, bo wersja ...2.7 bez problemu laczy sie z, powiedzmy, .93, a kiedy w ...3.2 wpisac na liscie tylko ten serwer (na pewno w tym momencie dzialajacy), to gg i tak polaczy sie zazwyczaj z .85.
_________________
K i c h u s
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
oprych_buc Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 08 Lip 2005
Posty: 11

PostWysłany: 15 Lip 2005 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja napotkalem dziwny problem. Mianowicie po zaktualizowaniu GG.dll do wersji 3.2 zauwazylem ze czasami niektore kontakty na liscie znikaja, tak jakby byly niepolaczone, ale zaraz po restarcie mirki wszytsko wraca do normy i dalej sa online, jednak historia sie powtarza po jakims czasie
nie wiem gdzie lezy problem, uzywam szyfrowanych profili, wtyczki mtooltip, countme, klasycznej listy kontaktow, ieview 1.0.2.2, scriver 2.2.2.8 i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bankrut Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 20 Sty 2004
Posty: 344

PostWysłany: 17 Lip 2005 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobienstwo ze bedzie kiedykolwiek udostepniona funkcja/hook umozliwiajaca bezposrednio wysylac/odbierac paczki danych? (Moze sama MIM juz takie cos umozliwia, jakkolwiek nie zauwazylem).
_________________
!2b
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nowotny
VIP
VIP



Dołączył: 11 Sty 2004
Posty: 598

PostWysłany: 17 Lip 2005 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... takie pytanie mam... czy coś się zmieniło w plugu w kwestii wykrywania wersji klienta gg kontaktów...? bo OIDP to wcześniej podawało tylko 'wersja: 6.0' czy coś podobnego a teraz podaje już konkretny build, np.: '6.1 build 155'... czy to może chopcy gadugowcy coś namieszali...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WickoO (Skrzepek) Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 174


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 18 Lip 2005 1:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak trudno sprawdzić ze starszą wersją? ( na tym forum zawsze dostaje sie takie odpowiedzi )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 Lip 2005 2:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skrzepek napisał:
[...]( na tym forum zawsze dostaje sie takie odpowiedzi )
Smile Skrzepek, nie przesadzaj, ale fakt, ze chyba mniej zachodu byloby, gdyby tak wrzucic na chwile starszy plugin i sprawdzic co pokazuje (pomijam satysfakcje z odkrycia ameryki 8) )
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek_FH Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 109
Skąd: Katowice

PostWysłany: 18 Lip 2005 3:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dev.null.pl/ekg/docs/protocol.html#ch1.3

0x24 6.1 (build 155)
0x22 6.0 (build 140)
0x21 6.0 (build 133)
0x20 6.0
0x1e 5.7 beta (build 121)

Plugin GG nie podaje dokładnej wersji gg tylko minimalną wersję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56  Następny
Strona 54 z 56

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor