Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] GG.dll - propozycje/błędy/logi
Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 11 Maj 2003 20:35    Temat postu: [Archiwum] GG.dll - propozycje/błędy/logi Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, ze zebralem wszystkie posty dotyczace GG.dll Razz

moon napisał:

O ile sie nie myle to nie bylo mowy o tym jeszcze....
- Mam ustwione ze jestem widoczny tylko dla znajomych lecz gdy osoba z po za listy odezwie sie do mnie (tymczasowo) dodaje sie automatycznie do listy i staje sie dla niej widoczny... W ICQ nie ma tego problemu... Do czasu dodania na stale jestem niewidoczny...
- Poprawienie autodetekcji dzialajacego serwera GG. Aktualnie automat nie dziala, trzeba ustawiac recznie....
Juz pisalem o:
- 100% wykozystania procesora gdy odlaczymy siec w trakcje gdy GG jest polaczone i wlaczone utrzymywanie polaczenia (u mnie przy przerwaniu polaczenia przez GPRS)
Wspominane przez innych:
- Problemy z laczeniem sie po padzie serwera

temat: http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=503&start=15


imbirek napisał:

Probowalem wersji gg-0.0.1.4 i unstable gg.dll, probowalem tez przeroznych buildow mirandy, z innymi pluginami bez innych pluginow, ustawialem proxy na wssystkie mozliwe sposoby, wpisywalem 217.17.41.82-85 8074 tam gdzie trzeba, i gucio, nic, ani na sekundke. W gadu-gadu 5.0.5 wszystko dziala. Macie moze jakies pomysly?

logi sa tutaj: http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=515


karaguy napisał:

Z tego co zauwazylem to plugin GG jak i Jabber wstawiaja niektore funkcje do menu 'M' Mirandy, natomiast ICQ tego nie robi. Zawsze wydawalo mi sie ze dodatkowe protokoly winny byc raczej wzrorowane na ICQ, gdyz ten plugin zostal dosc dobrze pomyslany. Tym samym nie widze powodu dla ktorego funkcje pod M -> GG nie powinny byc przeniesione do zakladki Network w opcjach. Wydaje mi sie ze obecne rozwiazanie jest wynikiem przyzwyczajenia ktore zostalo po pluginie GG by blabla, gdzie faktycznie owe menu bylo potrzebne ze wzgledu na zmiany opisu (do czasu). Dlatego tez kieruje sie do Ciebie OnO z prozba o rozpatrzenie mej propozycji. [: Wydaje mi sie ze pluginy powinno sie w jakis sposob ustandaryzowac, co jest widoczne po tym jak z Keh'em umiesciliscie GG i J w jednej rubryce w menu 'M', ale czy te funkcje sa aby napewno tak bardzo tam potrzebne?

temat: http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=530


karaguy napisał:

Przed chwila zrobilem sobie blokade na jednym z kont GG i co ujzalem w Mirandzie? Zwykla ikonke DND z Mirandy, teraz pytanie czy tylko ja to mam czy ogolnie gdzies ona wyparowala?

A wracajac do kwestji jej umieszczenia to wlasnie zaczalem sie zastanawiac czy nie mozna by tego zrobic jak np. w pluginie RSS gdzie to w opcjach mozna zmienic ikonke dla popup'u i jednoczesnie dla menu stan. Wiem ze to moze troche dziwnie wygladac i odbiegac od innych protokolow, ale moze warto gdybys o tym pomyslal OnO. Jezeli jednak nie chcesz nic zmieniac to rozumiem.

temat: http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=504

_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org


Ostatnio zmieniony przez Nazir dnia 20 Wrz 2005 18:24, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 20:45    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 11 Maj 2003 23:25    Temat postu: Re: GG 0.0.1.5 Release: propozycje/bledy/logi Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:

Z tego co zauwazylem to plugin GG jak i Jabber wstawiaja niektore funkcje do menu 'M' Mirandy, natomiast ICQ tego nie robi. Zawsze wydawalo mi sie ze dodatkowe protokoly winny byc raczej wzrorowane na ICQ, gdyz ten plugin zostal dosc dobrze pomyslany. Tym samym nie widze powodu dla ktorego funkcje pod M -> GG nie powinny byc przeniesione do zakladki Network w opcjach. Wydaje mi sie ze obecne rozwiazanie jest wynikiem przyzwyczajenia ktore zostalo po pluginie GG by blabla, gdzie faktycznie owe menu bylo potrzebne ze wzgledu na zmiany opisu (do czasu). Dlatego tez kieruje sie do Ciebie OnO z prozba o rozpatrzenie mej propozycji. [: Wydaje mi sie ze pluginy powinno sie w jakis sposob ustandaryzowac, co jest widoczne po tym jak z Keh'em umiesciliscie GG i J w jednej rubryce w menu 'M', ale czy te funkcje sa aby napewno tak bardzo tam potrzebne?

temat: http://miranda-im.pl/viewtopic.php?t=530

Zacznę od tego, że fakt pojawienia się elementów w menu M w pluginie blabla był spowodowany moją ingerencją. Jako, że właśnie na początku było tak, że wszystko było wepchane do Sieć->GG. Wszystkie pluginy posiadające ekstra opcje postępują podobnie.. wystarczy zainstalować IRC-a, Jabbera (to już przytoczyłeś).
Uzasadnienie.... Opcje to opcje... tam konfigurujemy mirandę.. natomiast w menu M->GG nie ma nic związanego z konfiguracją. Dlatego wrzucanie tego menu spowrotem w Sieć->GG jest IMHO pomyłką.

karaguy napisał:

Przed chwila zrobilem sobie blokade na jednym z kont GG i co ujzalem w Mirandzie? Zwykla ikonke DND z Mirandy, teraz pytanie czy tylko ja to mam czy ogolnie gdzies ona wyparowala?

To mój błąd... spakowałem UPXem DLLa razem z ikonami, a nie powinienem.

karaguy napisał:

A wracajac do kwestji jej umieszczenia to wlasnie zaczalem sie zastanawiac czy nie mozna by tego zrobic jak np. w pluginie RSS gdzie to w opcjach mozna zmienic ikonke dla popup'u i jednoczesnie dla menu stan. Wiem ze to moze troche dziwnie wygladac i odbiegac od innych protokolow, ale moze warto gdybys o tym pomyslal OnO. Jezeli jednak nie chcesz nic zmieniac to rozumiem.

Jasne, że można.. ale gra jest nie warta świeczki wg. mnie.
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 12 Maj 2003 0:16    Temat postu: Re: GG 0.0.1.5 Release: propozycje/bledy/logi Odpowiedz z cytatem

OnO napisał:
Zacznę od tego, że fakt pojawienia się elementów w menu M w pluginie blabla był spowodowany moją ingerencją. Jako, że właśnie na początku było tak, że wszystko było wepchane do Sieć->GG. Wszystkie pluginy posiadające ekstra opcje postępują podobnie.. wystarczy zainstalować IRC-a, Jabbera (to już przytoczyłeś).
Uzasadnienie.... Opcje to opcje... tam konfigurujemy mirandę.. natomiast w menu M->GG nie ma nic związanego z konfiguracją. Dlatego wrzucanie tego menu spowrotem w Sieć->GG jest IMHO pomyłką.


Ja uwazam jednak ze te funkcje sa na tyle rzadko uzywane (chyba ze ktos lubi eksperymentowac), ze powinny zostac z menu M przeniesione. Wszak ICQ tam trzyma opcje do zarzadzania lista kontaktow na serwerze. Nie zrozum mnie zle, nie staram sie na Tobie niczego wymusic, jedynie przedyskutowac sprawe. Dla przykladu Jabber ma pare funkcji ktore faktycznie powinny byc umieszczone w szybko dostepnym miejscu, np. konferencje. Lecz opierajac sie o ICQ (wiem, ja znowu swoje), gdzie istnieje zakladka contacts w galezi Network, te opcje powinny zostac przeniesione do galezi np. Network -> GG Contacts. Mam na uwadze ze to jest Twoj plugin, ze Miranda sie rozwija i ze owe 'standardy' robienia pluginow sa jeszcze ksztaltowane i ostateczna decyzje w tej sprawie podejmiesz Ty, prosze jednak o przemyslenie sprawy oraz moze ewentualne komentarze ze strony forumowiczow.

OnO napisał:

To mój błąd... spakowałem UPXem DLLa razem z ikonami, a nie powinienem.

(...)

Jasne, że można.. ale gra jest nie warta świeczki wg. mnie.


IMHO to jest optymalne rozwiazanie, ale raczej powinno wyladowac (jezeli juz) na koncu todo.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kulmegil Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Sty 2003
Posty: 67

PostWysłany: 12 Maj 2003 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(jak pisalem wczesniej)

propozycja:Podobnie jak w ICQ - mozliwość wyłączenia oczekiwania na potwierdzenie wysłania wiadomości (jak w ICQ)
Nie wiem czemu, ale wciąż sprawia mi problemy "zawieszanie się" komunikatora w oczekiwaniu na potwierdzenie wyslania wiadomosci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OnO Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 617
Skąd: Polska, Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2003 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GG Plugin Prelease
0.0.1.6: 2003-05-11
Arrow Fix: Auto-reconnect do not get 100% cpu anymore when no network (1 sec per trial)
Arrow Fix: Blocked icon works again (upx shouldn't compress icons)
Arrow Debug: logged connection errors are more specific now
_________________
OnO używa teraz Mac-a, precz z Windowsem Ecoute radio electro[u]nique dans Limbik Frequencies
Mama Polskiego Forum Mirandy IM
"oryndż dżus end kołk pliz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
moon Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 07 Mar 2003
Posty: 926
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Maj 2003 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z okazji nowego postu mam jeszcze jeden drobiazg...
Kiedy ktos w GG nie ma opisu to w ToolTip pokazuje się pusta linijka, w przypadku GG, Tlenu etc. tej linijki nie ma.
W wolnej chwili... bede wdzieczny Very Happy
_________________
I feel like the Blind Man, in a Dark Room,
looking for the Black Cat - That is Not There


Przeczytaj http://rtfm.bsdzine.org zanim zadasz pytanie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SpOOnman
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 13 Mar 2003
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Maj 2003 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam od 1.5 maly bug : w oknie rozmowy. przed moimi wypowiedziami nie ukazuje sie moj nick (tak jakby zmienna z moim imieniem byla pusta) tylko godzina, tzn. wyglada to tak :

10:00 czesc
Larry 10:00 witam
10:00 co słychac ?
Larry 10:01 ok

W innych protokolach - ICQ i Jabber jest ok. Ktos ma podobnie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pixel
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 12 Maj 2003
Posty: 4

PostWysłany: 12 Maj 2003 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podczas otrzymywania pliku (wlasciwie po jego otrzymaniu) pod windows 98 pluginn gg sie wysypuje, wyglada to mniej wiecej tak:

MIRANDA32 spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module GG.DLL przy 0167:6424a0ba.
Rejestry:
EAX=006e01bc CS=0167 EIP=6424a0ba EFLGS=00010202
EBX=0159fc1c SS=016f ESP=0159fa40 EBP=0159ff64
ECX=0159ff88 DS=016f ESI=00000040 FS=114f
EDX=006e01bc ES=016f EDI=0159fe3c GS=0d46
Bajtów w CS:EIP:
8b 1e 53 e8 6e 19 01 00 5a 85 c0 59 75 1b 8d 85
Stos:
0159fe3c 0159fb50 0159fb50 00000000 00000000 00000000 006e01bc 00000000 00000000 007f3bb0 0000000c 000000ec 007f3b30 00000001 00000000 007f0010
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 12 Maj 2003 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pixel napisał:
podczas otrzymywania pliku (wlasciwie po jego otrzymaniu) pod windows 98 pluginn gg sie wysypuje, wyglada to mniej wiecej tak:

MIRANDA32 spowodował błąd: nieprawidłowa strona w
module GG.DLL

Potwierdzam fakt, niestety po przesłaniu pliku pomiedzy M <-> oryg. GG następuje zawieszenie sie M Sad
Aczkolwiek jak sobie przypomne ten problem występował u mnie już na wcześniejszych wersjach gg.dll jednak wtedy transfer plików był jeszcze w fazie tworzenia i testów wiec nie przywiązywałem do tego specjalnej wagi, z resztą mało z kim z GG wogóle gadam a co dopiero przesylanie plików Smile

Ale fakt jest faktem i pod Win98 taka sytuacja ma (i miała) miejsce
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 12 Maj 2003 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SpOOnman napisał:
A ja mam od 1.5 maly bug : w oknie rozmowy. przed moimi wypowiedziami nie ukazuje sie moj nick (tak jakby zmienna z moim imieniem byla pusta) tylko godzina, tzn. wyglada to tak :

10:00 czesc
Larry 10:00 witam
10:00 co słychac ?
Larry 10:01 ok

W innych protokolach - ICQ i Jabber jest ok. Ktos ma podobnie ?

To chyba zalezy od tego jak masz w User Details ustawionego nick'a dla proto GG, ale glowy nie dam. Moze sprobuj przegrzebac profil Database Editor'em?

Ja natomiast chcialem potwierdzic bug z nie odswiezaniem opisu stanu. Sprawdzilem go na nowym profilu i czystej (takze nowej) Mirandzie jedynie z pluginem GG i Change Info. Przechodzac z jakiegos stanu z opisem na ten sam stan bez opisu w jednym kliencie (czy to w zwyklym GG czy w Mirandzie) Miranda jako drugi klient nie odswieza opisu, zostawiajac stary, gdy dana osoba juz sie go pozbyla. Dodatkowo dziwne jest ze Miranda dla osob na GG ktore nie maja opisu stara sie go pobrac po czym znika proba wywolania (chodzi tutaj o plugin ToolTip), natomiast Jabber tego nie robi.
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SpOOnman
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 13 Mar 2003
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 12 Maj 2003 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
SpOOnman napisał:
A ja mam od 1.5 maly bug : w oknie rozmowy. przed moimi wypowiedziami nie ukazuje sie moj nick (tak jakby zmienna z moim imieniem byla pusta) tylko godzina, tzn. wyglada to tak :

10:00 czesc
Larry 10:00 witam
10:00 co słychac ?
Larry 10:01 ok

W innych protokolach - ICQ i Jabber jest ok. Ktos ma podobnie ?

To chyba zalezy od tego jak masz w User Details ustawionego nick'a dla proto GG, ale glowy nie dam. Moze sprobuj przegrzebac profil Database Editor'em?


Ok, dzialalem i wiem gdzie jest blad. GG bierze do okna rozmowy zmienna z FirstName a nie z NickName. W innych protokolach bierze z NickName. OnO, da sie cos z tym zrobic, plz ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pixel
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 12 Maj 2003
Posty: 4

PostWysłany: 12 Maj 2003 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
Potwierdzam fakt, niestety po przesłaniu pliku pomiedzy M <-> oryg. GG następuje zawieszenie sie M Sad

Problem ten występuje także między dwoma mirandami z pluginem GG ,ale tylko pod w98 (pod 95 nie testowałem Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mcl007 Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 26
Skąd: Krakoof
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 14 Maj 2003 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to skoro tu zglaszac bledy to ja napisze ze mi pisze ze nie moglo sie gg polaczyc ze wzgledu na blad : No Error
i niestety nic nie pomaga zadne modyfikacje serwera z jakim sie ma on laczyc ... nie mam juz pomyslu (aha gg 5.0.5 laczy sie normalnie i bezproblemowo)
_________________
Dziś w nocy znów spróbuje zawładnąć światem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 14 Maj 2003 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mcl007 napisał:
no to skoro tu zglaszac bledy to ja napisze ze mi pisze ze nie moglo sie gg polaczyc ze wzgledu na blad : No Error
i niestety nic nie pomaga zadne modyfikacje serwera z jakim sie ma on laczyc ... nie mam juz pomyslu (aha gg 5.0.5 laczy sie normalnie i bezproblemowo)


A próbowałeś odpalac z wersją debug? Jak sie uda to zarzuć logiem, wtedy OnO bedzie miał lepszy kąt widzenia na tych co używają pluga pod Win95

Może da się coś zrobić, powodzenia
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mcl007 Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 26
Skąd: Krakoof
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 14 Maj 2003 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i po malych problemach doszdlem do sukcesu
thx za objasnienie jak zrobic loga a oto i on ponizej

Cytat:

[18:44:49 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:49 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Message changed.
[18:44:50 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:53 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:54 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setstatus(): PS_SETSTATUS(Online) normalized to Online
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_broadcastnewstatus(): broadcast new status Not Offline
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_mainthread(): Server Thread Starting
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_mainthread(): Waiting DCC service to start...
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_dccmainthread(): DCC Server Thread Starting
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG >> libgadu << ** gg_create_dcc_socket(1823703, 1550);
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG >> libgadu << // gg_create_dcc_socket() can't create socket (No error)
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_dccmainthread(): Cannot create DCC listen socket. Exiting.
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_mainthread(): Connecting with number 1823703, status 40072 and description "Yep, I'm here.".
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG >> libgadu << ** gg_login(0239FEF8: [uin=1823703, async=0, ...]);
[18:44:56 GGDEBUG] GGDEBUG >> libgadu << // gg_login() host "appmsg.gadu-gadu.pl" not found
[18:44:57 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setawaymsg(): Requesting away message set.
[18:44:59 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_mainthread(): Connection cannot be established because of error:
No error
[18:44:59 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_mainthread(): Server Thread Ending
[18:44:59 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_broadcastnewstatus(): broadcast new status Offline
[18:44:59 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setalloffline(): Setting buddies offline
[18:44:59 GGDEBUG] GGDEBUG::gg_setalloffline(): End


milego czytania mam nadzieje ze to pomoze w tym by gg dzialo tez na win95 Smile
_________________
Dziś w nocy znów spróbuje zawładnąć światem ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Następny
Strona 1 z 56

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor