Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Co sądzicie o Mirandzie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Zamierzasz używać Mirandę IM ?
Już od dawna używam i jestem zadowolony(a)
60%
 60%  [ 174 ]
Używam od niedawna i bardzo mi się podoba
37%
 37%  [ 106 ]
Używam od niedawna, ale chyba zrezygnuję
1%
 1%  [ 4 ]
Mam zamiar zainstalować
0%
 0%  [ 1 ]
Może kiedyś
0%
 0%  [ 0 ]
Nie, nie interesuje mnie ten program
0%
 0%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 286

Autor Wiadomość
misiolino Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 5
Skąd: Miasto Soli
Wiek: 48 lat(a)

PostWysłany: 24 Gru 2004 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie. Smile
Myślałem że nikt sie nie odezwie. Miło mi, że są jeszcze inni miłośnicy tego programu 8) Ja myślałem, że tylko mnie tak dołapało. Skoro tyle osób w taki sposób wypowiada sie o mirandzie to myślę, że Team-PL będzie się dalej przykładał do udoskonalania tego kombajnika. Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 10:28    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PasQty
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 30 Sie 2004
Posty: 50
Skąd: Poznań

PostWysłany: 31 Gru 2004 3:30    Temat postu: lubie Odpowiedz z cytatem

Ja wyhaczyłem ją w Pc world. Zaczelem uzywac bo byla wtyka do SMS i wysyalala na wszystkie sieci GSM... teraz troszke gorzej ale jest the best, oceniajac pod kontem pluginow - szmerow bajerów Smile Mogła by jeszcze kawe latte robić Wink... moze niedługo to rozwiaże Wink w koncu wtyk php jest Laughing
_________________
--
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bazyl Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 Lut 2005 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynalem od GG, potem WPkontakt, teraz przesiadlem sie na Mirande. Po prostu rewelacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grigorij Płeć: mężczyzna
Redaktor
Redaktor



Dołączył: 19 Lis 2004
Posty: 250
Skąd: Łódź
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 02 Lut 2005 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bazyl napisał:
Zaczynalem od GG, potem WPkontakt, teraz przesiadlem sie na Mirande. Po prostu rewelacja.


No to podobnie jak ja, tylko u mnie jeszcze się Tlen przewinął... Ostatnio chciałem coś sprawdzić i zainstalowałem G***-G***, to szczerze mówiąc się przeraziłem... Jak ludzie moga z tego korzystać? Oczywiście bez obrazy, każdy robie to co chce, ale ja bym teraz za żadne (prawie Wink ) pieniądze nie wrocił do oryginalnego klienta gg.
_________________
Czasami siedzę i myślę, a czasami po prostu siedzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
real prezes Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Gru 2004
Posty: 6
Skąd: Duszniki

PostWysłany: 02 Lut 2005 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miranda na pierwszy rzut oka wygląda jak choinka... Ale po pewnym czasie zmienia sie w porządne drzewo, z którego aż chce się korzystać Wink Przygode z tym multikomunikatorem zacząłem dość niedawno...
_________________
Jesteś zadowolony ze swojego komputera? Nie matrw się, z czasem Ci minie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
data Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 78

PostWysłany: 14 Lut 2005 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny i najleprzy komunikator Nigdy nie używałem innych i niemam nawet zamiaru "zdradzić" Mirandy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mhkmf Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 08 Lut 2005
Posty: 12
Skąd: SaRnufF

PostWysłany: 17 Lut 2005 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wielu postujących za Mirandę zabierałem się kilka razy (3, albo 4 żeby być dokładnym) w końcu zagraniczne kontakty zmusiły mnie do założenia konta w sieci MSN, a że mój pedantyzm nie pozwoliłby mi na kilka komunikatorów "na raz", przypomniałem sobie o MIM, zainstalowałem, przysiadłem 2 dni z forum i miranda-im.org no i... do gg nie wróce na pewno... trochę mi się czasem wiuchnie (0.4alpha, ostatnio coś nConver zauważyłem i co dziwne, bo tylko jak gadam z kumplem którego tyle co do mirandy też namówiłem???????), trochę uwag mam, ale i tak jestem strasznie zadowolniony... no i te pluginy Wink
_________________
~ sarnuff smykers - prawdopodobnie najlepszy sarnuff smykers na świecie ~ m4e ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bazyl Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 Mar 2005 22:49    Temat postu: Po 2 miesiącach Odpowiedz z cytatem

No cóż, używam Mirandy już ponad 2 miesiące. Juz to kiedyś napisałem, jest po prostu rewelacyjna.
Chciałbym również podziękować całej grupie "Miranda IM Polish Team" za wkład wniesiony w rozwój tego komunikatora.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Drwal Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 139
Skąd: Poznań
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 07 Mar 2005 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie Miranda nie wiem co robilbym przy kompie. Od kiedy sprzet nie pozwala mi na gre w 10 nowosci na miesiac, to caly ten czas przeznaczam na dlubanie w Mirandzie Smile Znajomi sie ze mnie smieja, ze niby po co to skoro to to samo co gadu-gadu, ktore mozna bez problemu zainstalowac i bez problemow z niego korzystac. Wspolczuje im i powoli nawracam po prostu instalujac na ich kompach Mirande. Niestety szybko odchodza gdyz pluginy wymieniaja sie tak szybko, ze sa oni po tygodniu bez mojej ingerencji za murzynami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
skiber Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 11
Skąd: Nowa Sól

PostWysłany: 08 Mar 2005 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez kolo 4 razy podchodzilem do Mirandy.
Juz od dawna jestem zakochany Smile Uwielbiam grzebac, ustawiac, szukac nowych plugow.
Zrobilem tak ze na liscie jako kontakty mam skroty do programow ktore czesto uzywam. To nie jest zwykly komunikator, to cos o wiele wiekszego.
Pozdraiwam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
creem Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 1

PostWysłany: 11 Mar 2005 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wzszystkich Smile
Z racji pierwszego posta najlepiej chyba bedzie tutaj cos naskrobac

Mirandy uzywam gdzies tak od 2 lat (mam jeszcze dzies kopie pierwszej wersji pamietam siedzialem ciurkiem kilka godzin rzeby doprowadzic ja do uzytku Smile ) , kumpel mnie ja zarazil i tak zostalo do dzisiaj. wczesniej poza icq dzialalem na gg ale doslownie kilka tygodni Smile mialem jeszcze maly epizod z tlenem, ale mirki nic nie pobije Smile
czasem drazni mnie to, ze wywala sie z jakiegos przedziwnego pwodu i ni cholery nie wiadomo dlaczego , ale na szczescie dzieje sie tak coraz rzadziej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 27 Mar 2005 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy moj komp przestal spelniac role maszyny do gier i doszedlem do wniosku ze gg tlen wp skype i jeszcze kilka komunikatorow bardziej obciaza ramy niz niejedna gra Rolling Eyes na news.tpi.pl na pl.comp.nowe-programy Data:2004-07-17 w poscie otrzymalem podpowiedz i od wtedy tyklo mianda szkoda ze na PL forum podeslano mnie po miesiacu, z angola niee sem taki kiebski jak to by sie wydawalo ale to byly ciakie poczatki i jeszcze bardziej zaluje ze uczestnicze w zyciu forum dopiero od 2005 r

ale sem uparty i teraz wszyscy przechodza na mirke

poadzawiam


Ostatnio zmieniony przez vic01 dnia 27 Mar 2005 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Brachol Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 13 Lut 2005
Posty: 303
Skąd: Sosnowiec
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 27 Mar 2005 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podchodzilem do Mirandy zdaje sie dwa razy. A zaczelo sie to od tego, gdy brat pokazal mi screena listy kontaktow mirki z transparentem (ahhh co za efekt Mr. Green) i stwierdzilem, ze tez tak chce :] no to dorwalem sie do mirandy z oficjalnej strony. Tak spojrzalem na nia, te wszystkie opcje, pluginy itp sprawy i ja odstawilem. No ale po jakims czasie sie uwziolem i powiedzialem sobie, ze ja postawie! Twisted Evil no to jak siadlem to tak siedzialem nad nia z 4-5h i sprawdzalem co od/do czego (opieralem sie wtedy na wtyczkach jakie mial wtedy brat). Wkoncu udalo mi sie ja doprowadzic do stanu uzywalnego Very Happy A pozniej to juz jakies drobne, kosmetyczne zmiany, uaktualnienia itp sprawy. I tak do dzis. Animysle przechodzic na jakikolwiek inny komuniaktor Twisted Evil Przyokazji kilku znajomych tez przekonalem do Mirandy Smile Z czasem takze dowiedzialem sie o polskim forum, no a teraz postanowilem do niego dolaczyc Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez Brachol dnia 31 Mar 2005 19:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
acm79 Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 11
Skąd: Konin

PostWysłany: 27 Mar 2005 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mirandkę zacząłem użwać niecały miesiąc temu, wcześniej przez prawie trzy lata miałem tlena (sentyment pozostał) mój komputer od ponad trzech lat nie jest skażony programem padu-padu. Testowałem dwa programy: mirande i konnekta, miranda wygrała ze względu na metakontakty, wysyłanie plików tlenem, lekkością zużycia pamięci i nazwą żeńską Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dougan Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 33
Skąd: Złotniki

PostWysłany: 09 Kwi 2005 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Ja Mirande odkrylem przypadkiem przegladajac latem ubieglego roku ktoras z gazet komputerowych (chyba Chipa). Byl tam artykul o multikomunikatorze Miranda. Zapamietalem adres glownej stromki i po powrocie z nad Baltyku wstukalem go w przegladarke. Godzinke pozniej mialem juz dzialajaca Mirande, pozniej zaczelo sie szperanie po zasobach glownej stronki i wyszukiwanie pluginow. Teraz nie wyobrazam sobie uzywania GG i strasznie sie dziwie jak widze to u znajomych. Mysle sobie: jakie to gg dziwne i brzydkie, i te cholerne reklamy Sad eeetam to juz nie dla mnie.
Pozdrawiam.
_________________
"Winners are simply willing to do what losers won't"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor