Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

GG - dziwny problem ... - ROZWIAZANY GG.dll ver. 0.0.2.6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urchin Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2004
Posty: 27
Skąd: zabrze

PostWysłany: 13 Gru 2004 2:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hex napisał:
macie pecha i tyle Laughing ....


wiesz jak to mawiaja ..... ma zawsze szczescie Laughing (no offence)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:54    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hex nie ciesz sie tak bo predzej czy pozniej ta klątwa dotnie też Ciebie Smile wtedy sie pośmiejemy Very Happy
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 2:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej nie dziala mi oryginalny klient gadu-gadu na win2000 ale dziala web.gadu-gadu.pl i rzeczywiscie... w Mirandzie sie cos chrzani... Acid jestem wlasnie na Internet Explorerowym Gadu-Gadu Smile kuzwa czad na maxa... Acid nie no nie czarujmy sie, ale tak nie moze byc... ktos cos musi zrobic... przeciez ja nie bede siedzial na web gg, poza tym chcialbym dalej kontynuowac swoje Mirandowe archiwum Acid mam nadzieje, ze jutro juz bedzie wszystko trybilo... OnO heelp...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 13 Gru 2004 2:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gtfu napisał:

oryginalnego klienta Gadu-Gadu na Win 2000 odpalic sie nie da... Acid
...cut...
ktos wie jak odpalic GG na Win 2000??


dlaczego sie nie da? u mnie (win2ksp4proPl) normalnie sie odpalil bez zadnych komplikacji, przerobek czy cos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cOijN
Gość






PostWysłany: 13 Gru 2004 4:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm a ja juz myslalem ze cos sobie skopalem w mirandzie, no ok, serw gg skaszanil i gg.dll nie daje se z tym rady. akurat mam tez stare gg 5.x i tam jest normalnie, a w mirandzie swiruje. bardzo nieciekawie to wyglada dlatego dolanczam sie do prosby o usuniecie ewentualnego bug'a Wink
:pzdr:
Powrót do góry
Jankes
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 10 Kwi 2003
Posty: 8

PostWysłany: 13 Gru 2004 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cos mi sie wydaje ze to sie dzieje juz odjakiegos czasu, kiedys napisalem o podobnej sytuacji lecz nikt sie nie wypowiedzial, bo u wszytskich bylo ok. A bylo jeszcze ciekawiej bo gg w mirce przechodzilo na tryb dostepnosci pojawialy mi sie conajmniej 2 dostepne kontakty, wiadomosci dochodzily lecz ja nie moglem juz nic odpisac w dodatku nikomu nie pojawialem sie jako dostepny, nawet na moim drugim numerze ktory jest defacto na ekg. Very Happy Cos panowie z gg skopali na serwerach ze plugin z mirki tak sie zachowuje, i jak narazie ja osobiscie nie znalalzem lekarstwa bo probuje to rozwiklac od w sumie poltorej miesiaca. Wszelakie usuwanie pluginow, profili korzystanie z night build lub nie, czyszczenie rejestru, itp itd nic nie daje.

PS. a wlasnie co mirka dopisuje w rejestrze systemowym bo zawuazylem jedna rzecz ze jak wlacze nowy profil ze starym wpisem w rejestrze to mirka zachowywala sie tak jak wczesniej wystarczylo usunac wpis i mirka dziala poprawnie (pisze odnosnie mojego poprzedniego problemu.) Bo takie zabawy nic nie daja w dzisiejszej fali problemow kontaktow nie widocznych. Very Happy
_________________
--
Pozdrawiam
Jankes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SieRadz.
Gość






PostWysłany: 13 Gru 2004 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jankes ale chyba jedno nie ma wspolnego z drugim no nie? Czy ma w/g Ciebie?
Powrót do góry
sinister_stirrer Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 421
Skąd: PoLaNd

PostWysłany: 13 Gru 2004 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołanczam sie do tego.. mam ten sam problem co w wyzej wymienionych postach Neutral
_________________
******d(^_^)b******
****** *//*//********
*****i----i;*;i----i*****
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu takich problemow nie ma np. w Konnekcie... zawsze tylko Miranda Acid
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 13 Gru 2004 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gtfu napisał:
czemu takich problemow nie ma np. w Konnekcie... zawsze tylko Miranda Acid
na pewno nie ma?
z tego co wiem, to sa na tlenie, wpkontakcie, (ja widzialem na wlasne oczy, ale inni nie powtorzyli obserwacji Evil or Very Mad ) na gg, to czemu konnekt mialbybyc wyjatkiem??
P.S. a to, ze uzytkownicy tamtych sa tak malo bystrzy, ze nie zauwazaja tego to juz chyba zaleta mirci, a nie wada Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tlenie mozliwe, ze jest ten problem nie wiem... w kazdym badz razie tlen nie chce mi pobrac calej listy z serwera tylko wybrane ok. 10 kontaktow (ze 100)... web.gadu-gadu.pl tez nie dziala prawidlowo... a Konnekt jak narazie wymiata... Smile dziala napewno dobrze... zobaczymy co bedzie dalej...

tak.. konnekt napewno dobrze... jeszcze raz to sprawdzilem... te osoby ktore zawsze maja opisy to tutaj tez maja Smile jestem na 95% przekonany, ze konnekt trybi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 13 Gru 2004 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to juz wiemy, gdzie OnO moze zglosic sie po info jak poprawic wtyczke gg Twisted Evil
ale radzilbym sprawdzic tez innym uzytkownikom konekta, zreszta w mirci podobno tez nie od poczatku miales ten problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak... zobaczymy... ale jak narazi trybi wszystko ok... zauwazylem to szczegolnie dlatego, ze mamna liscie ze 3 osoby, ktore sa dostepne zawsze (tak jak ja... tylko ze ja czasami na niewidocznym) w stacie zaraz wracam... i firma od neta (zawsze status Dostępny z opisem) czy Ficek (zawsze Zaraz wracam z opisem) jest na Konnekcie znowu dostepny... no a ja jak debil siedze na konnekcie, no bo co bede na Mirandzie, skoro ona nie dziala... Acid czekam na poprawiona wersje...

PS. Mozliwe oczywiscie, ze konnekt tez nie pokazuje mi wszystkich... ale z wszystkich komunikatorow, ktore od wczraj zarzucilem ten pokazuje mi najwiecej i najprawdopodobniej pokazuje wszystkich Smile

edit:

ej jednak sie mylilem... web-gadu-gadu.pl tez dziala ok... konnekt i web gg jak narazie dziala mi bez zarzutow... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 13 Gru 2004 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej nei wiem czy to coś da czy nie, ale jako obserwację dodam, że mnie się tak stało jak na drugim kompie wrzuciłem najświeższego GG.dll z unstable i tam jest ta opcja do pokazywania na liście ludzi którzy Ciebie mają na liście (jakieś takie cudo) i ja to włączyłem rozumiecie no i to fajosko zadziałało jak miało (było śmichu)

...a potem te historie co tu już o nich wszyscy piszą...
może wszyscy z was sobie testowali tego nowego plugina do padupadu i może to on coś miesza w liście kontaktów na serwerze?
niestety do niczego więcej nie doszedłem......

pozdrawiam,
kfiadeg (fpotszebie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Smallsoso Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 18 Sty 2004
Posty: 30
Skąd: lubuskie / Wroclaw

PostWysłany: 13 Gru 2004 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kfiadeg napisał:
Cytat:
może wszyscy z was sobie testowali tego nowego plugina do padupadu i może to on coś miesza w liście kontaktów na serwerze?
niestety do niczego więcej nie doszedłem......

Niestety - zly trop - sam uzywam gg 0.0.2.3 (jakoś nowe ficzery nie zmusiły mnie do przejśca na nowsze wersje) i problem u mnie także występuje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor