Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

GG - dziwny problem ... - ROZWIAZANY GG.dll ver. 0.0.2.6
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 12 Gru 2004 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ex_chudy napisał:
Czyli tak jakby do serwera nie doszła informacja o zmianie mojego stanu.


no wlasnie, kiedy dam prawym myszki na kontakcie i 'zawsze widoczny' to jesli ktos jest online to staje sie dostepny, jesli ma opis to pokazuje, pozniej moge nawet wylaczyc zawsze widoczny ale po ponownym polaczeniu sytuacja wraca do normy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 1:37    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ex_chudy napisał:

[...] I druga zauważona rzecz: tak jak inni juz potwierdzili zależnie od serwera do którego się podłacze lista osób "widocznych" sie zmienia. [...]


hm, na razie to potwierdziła jedna osoba, Ty jestes drugą Smile a u mnie akurat niezależnie do jakiego servera gg sie podepne to sa te same osoby dostepne, wiec nie jest to regułą Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekQ Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 417
Skąd: Europa

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
hm, na razie to potwierdziła jedna osoba, Ty jestes drugą Smile a u mnie akurat niezależnie do jakiego servera gg sie podepne to sa te same osoby dostepne, wiec nie jest to regułą Smile
to ja tez potwierdze Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TomekQ napisał:
to ja tez potwierdze Twisted Evil


tylko nie bij Wink ja pisze ze u mnie akurat nie Smile co zreszta nie jest dziwne bo rzeczy co dzieja sie obecnie z gg sa i tak nienormalne Smile

ps. teraz nawet zaznaczenie na kontakcie "zawsze widoczny" nie zmienia jej statusu Confused a osoby ktore wczesniej mialem wyswietlane, teraz na odmiane NIE sa Confused
to jest zdrowo zakręcone Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leon_master Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 28 Sty 2004
Posty: 705
Skąd: Gliwice
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq: jak to jest netsplit to masz liste dostepnych ktora ci sciaga po polaczeniu do klienta, ale na niej sa tylko ci na dzialajacych/polaczonych z twoim serwem serwach albo ci co są na tym samym serwie co ty no nie? nie korzystałeś nigdy z irca?
i to ze lista dostepnych sie zmienia zaleznie od serwa moze wskazywc tylko na netsplit.


Ostatnio zmieniony przez leon_master dnia 13 Gru 2004 0:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wallace Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Gru 2004
Posty: 369
Skąd: Bn/Kra
Wiek: 44 lat(a)

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u mnie niezaleznie od tego z jakim serwerem Wink takze regula sie nie sprawdza <;

hmm ... jesli do jutra bedzie bez zmian, a sadze ze bedzie i nikt nie znajdzie jakiegos skutecznego leku to bedzie trzeba poczekac az Ono sie wypowie co na ten temat sadzi <: bo w sumie tak sobie gdybamy a nic z tego nie wynika Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeON_MaSTeR napisał:
raq: jak to jest netsplit to masz liste dostepnych ktora ci sciaga po polaczeniu do klienta, ale na niej sa tylko ci na dzialajacych/polaczonych z twoim serwem serwach albo ci co są na tym samym serwie co ty no nie? nie korzystałeś nigdy z irca?
i to ze lista dostepnych sie zmienia zaleznie od serwa moze wskazywc tylko na netsplit.


hmm napisze to po raz drugi bo chyba nie doczytałes mnie do konca Smile
NIEZALEZNIE jaki server wpisze to i tak widze tą samą liste kontaktów z tymi samymi osobami połączonymi Smile a wiec nie wskazuje to na netsplit, z irca korzystałem i tymbardziej to dla mnie nie jest netsplit Smile bo moge rozmawiac z osobami ktore de fakto mam jako NIEPOŁĄCZONE mimo tego ze na oryginalnym gg sa jako dostepne, moge z nimi rozmawiac a one ze mna, tylko po prostu nie wyswietla sie ich stan aktualny ani ich info a w przypadku netsplita to z tego co mi wiadomo nie powinno sie tak dziać, no chyba ze sie myle,
pozatym nawet niech to bedzie netsplit ... co to zmienia ? tylko to ze wtyka gg nie działa pod miranda tak jak powinna, a czekanie nic nie daje bo orginalne gg DZIAŁA , wina jest gdzies ze strony pluga gg imho, bardzo prawdopodobne ze zmienili cos na serverach i dzieje sie jak dzieje Acid

kwestia tego ze orginalne gg sie uploaduje też mnie nie przekonuje, gdyż ja mam cały czas gg w wersji 6.0 build 140 i kazda aktualizacje odrzucam Smile ... no chyba ze to sie dzieje w tle no to klops Confused

edit:
a jeszcze dziwniejsze jest to ze jesli sobie przeforwarduje ip na to co aktualnie mam (ip zewnetrzne) czyli de facto nic sie nie zmienia, to gg mirandowskie sie łączy, ale teraz dla odmiany WOGOLE nie mam nikogo dostepnego wszyscy sa niedostepni Very Happy , a z oryginalnego gg widze sam siebie jak sobie dam na dostepny czyli dla innych jestem widoczny ... Smile to dopiero miazga Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raq napisał:
[...]bardzo prawdopodobne ze zmienili cos na serverach i dzieje sie jak dzieje Acid
dokladnie tak pewnie jest bo skoro nie bylo poprawki dla orginalnego GG i inne komunikatory dzialaja to jakas zmiana na serwerach GG spowodowala ze plug GG.dll nie do konca dziala tak jak powinien i tyle... OnO dostal juz info o problemie wiec teraz czekac... temat i tak pojdzie w kosz albo zostanie zakmniety Wink
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
... temat i tak pojdzie w kosz albo zostanie zakmniety Wink

hieh Smile rozumiem ze to nas ma zniechęcic do dalszego pisania postów Wink a postawic w stan bierności ? Wink
jak widać czekamy, bo co innego możemy ... Razz
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
urchin Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2004
Posty: 27
Skąd: zabrze

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na razie jedyne rozwiazanie (bo zmiana serwerow tez u mnie nic nie daje) jak komus bardzo zalezy zeby widziec opis/stan kogos waznego (np swojej lubej) a nie chce sobie brudzic rak zwyklym klientem gg to polecam eksport historii Wink + ponowne dodanie danego kontaktu. przynajmniej u mnie to pomaga Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co? postanowilem sobie dzisiaj zrobic profil od nowa... mcontacts -> export -> nowy profil -> import... ale... wrzucilem nowy bulid Mirandy... i od tego czasu tak mam... to zauwazylem... czy Wy przypadkiem tez nie macie tego po uaktualnieniu Mirandy? Ja zaraz sprobuje na stabilnej wersji...

edit:

nadal to samo... wiec to chyba nie to... ale dlaczego po utworzeniu nowego profilu?

kurde nie do konca jestem pewien, bo juz jest pozno... mozliwe kurde, ze serio juz nikogo nie ma, ale nie wierze, ze tak malo osob na mojej liscie ma opis... oryginalnego klienta Gadu-Gadu na Win 2000 odpalic sie nie da... Acid na XP mozna zmienic tryb kompatybilnosci... ktos wie jak odpalic GG na Win 2000??


Ostatnio zmieniony przez SieRadz dnia 13 Gru 2004 1:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dj_shadow
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 116
Skąd: krakau

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stabilnej tak samo
_________________
Terroristorganisationen
Euskadi ta Askatasuna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dj_shadow napisał:
na stabilnej tak samo

tak bo to wina pluga gg i nic nie poradzimy, trzeba poczekac az OnO zlooka o co biega, no chyba ze ktos z nas dysponuje taka wiedza Smile
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hex Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 15 Mar 2004
Posty: 47
Skąd: Gdansk-Wrzeszcz

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nocną i nie mam nic z tych rzeczy o ktorych czytałem w tym temacie natomiast Moja siostra ma tez Nocną ten sam build co ja mozna powiedziec ze jej M to kopia mojej rozni sie tylko numerek gg i ona siedzi na oryginalnym kliencie cały dzien bo nie widzi nikogo ze znajomych na swojej M Smile u Mnie nocna działa ok u Niej nie wiec to napewno nic z tych rzeczy [; macie pecha i tyle Laughing

EDIT:

Ale ruchliwy temat 2 osoby mnie poprzedziły Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SieRadz Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 31 Sie 2003
Posty: 195
Skąd: PL/Siemianowice

Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Gru 2004 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze ja tego pecha nie mialem, a teraz sie wzial nagle jakies 30 minut temu Acid shit
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor