Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

jak zobaczcy niewidocznych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mat2k
Gość






PostWysłany: 14 Lut 2003 16:48    Temat postu: jak zobaczcy niewidocznych Odpowiedz z cytatem

slucham sugestji
Powrót do góry
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 20:02    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2003 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tlenie: M->Opcje->Sieć->Tlen->Pokaz niewidocznych uzytkownikow (zaznaczyc)
W innych systemach: AFAIK nie da sie
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gość







PostWysłany: 14 Lut 2003 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma jakiejs wtyczki albo czegos takiego jak activy checker w power gg ?
Powrót do góry
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2003 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest od razu zaimpleemntowane w protokole, ale w przypadku niektorych sprawdzenie neiwidzialnosci nie ejst mozliwe. Np. w przypadku ICQ czy Jabbera. Tlen jest pod tym wzgledem skopany wiec widac kto sie urkywa. W GG wprowadzono jakas zmiane przez co widac tylko w okreslonych wypadkach i w ogole jakies czary nie-widy.
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 14 Lut 2003 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:
...Tlen jest pod tym wzgledem skopany wiec widac kto sie urkywa. ....

a na forum Tlena pisali, ze jest to pozadnie zrobione i nie da sie zobaczyc osoby, ktora ma ustawiony status "newidoczny" tak jak to jest w GG //no w GG podobno juz to poprawili ale nie wiem na 100%//, a w Tlenie kicha Laughing ehhh
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2003 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
//no w GG podobno juz to poprawili ale nie wiem na 100%//

Z tego co ja wiem to w GG jest tak, ze jak osoba jest niewidoczna i ty sie laczysz to widzisz ja jako niedostepna, lecz jezeli staje sie niewidoczna w momencie gdy jestes polaczony to mozesz wykryc to ze osoba stala sie niewidoczna, lecz pozniej nie bedziesz w stanie sprawdzic czy osoba sie rozlaczyla co w rezultacie spowoduje, ze nie wiesz czy osoba jest niewidoczna czy niedostepna. Oczywiscie AFAIK
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 14 Lut 2003 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mina86 napisał:
Z tego co ja wiem to w GG jest tak, ze jak osoba jest niewidoczna i ty sie laczysz to widzisz ja jako niedostepna, lecz jezeli staje sie niewidoczna w momencie gdy jestes polaczony to mozesz wykryc to ze osoba stala sie niewidoczna, lecz pozniej nie bedziesz w stanie sprawdzic czy osoba sie rozlaczyla co w rezultacie spowoduje, ze nie wiesz czy osoba jest niewidoczna czy niedostepna. Oczywiscie AFAIK

no tak, dokladnie to widac w Mirandzie przy wlaczonej opcji "pokazuj uzytkownikow z opisem stanu jako niewidocznych" na zakladce GG
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2003 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, co do Tlenu: Razem ze znajomym prowadze strone nt. tegoz komunikatora i ten moj znajomy utrzymuje kontakt[1] z Wilczarzem[2]. Kiedys spytal sie go czemu odstepuja od protokolu Jabbera[3], on odpowiedzial iz maja cos lepszego. Jak widac w kwestii niewidocznosci Tlen jest jednak gorszy od Jabbera i prawde mowiac to ja nie widze w Tlenie nic tak strasznie lepszego od Jabbera..

[1] dokladnie nie wiem w jakich stosunkach oni sa[4]
[2] chyba tak sie pisza ta jego xywke; to jest jeden z programistow Tlena
[3] jak kazdemu wiadomo z kazda godzina[5] w protokole Tlena sa wprowadzane zmiany wzgledem Jabbera
[4] bez skojazen
[5] tak, wiem ze przesadzam Razz
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 14 Lut 2003 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem mina86 wiem, ale jak ten Tlen 4.0 //hiper super mega big// nie zrobia na pluginach to coraz wolniej beda sie rozwijac, wystarczy spojrzec na Mirande, jak szybko jest rozwijana i ile ma super pluginow robionych przez "amatorow" a jeszcze to forum dla telna totalna kaszana sie tam zrobila, kompletne dno, mam nadzieje ze z nowa wersja powroca starzy urzytkownicy tlenu ehh
no i mam nadzieje, ze ta wersja nie podzieli losow jak GeForce FX czy Hammer, tyle czekania i co g*o tyle z tego wyszlo i obym nie zapeszyl, ale pewnie tak bedzie Sad
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 14 Lut 2003 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pluginy maja ta zasadnicza zalete, ze gdy program jest o nie oparty to nad jego rozwojem pracuja setki programistow Razz a nie tylko garstka pracownikow jakiejs firmy.. Zreszta tak samo jest z GPL.. Wlasnie dzieki temu MIM jest najlepszym komunikatorem internetowym jaki powstal kiedykolwiek we wszystkich wszechswiatach..
Forum tlena to wyglada jakby bylo postawione na jakims SDI, albo wrecz modemie....... Zreszta nie ma tam zadnych ciekawych rozmow.
Co do Tlen 4.0 to trudno cokolwiek powiedziec.. Jezeli wyjdzie to bedzie to przelom, jezeli nie wyjdzie to bedzie to ostatecznu krach komunikatora tlen.pl, tak bym to okreslil.. W gruncie rzczy to bym sie z tego nie cieszyl (choc osobiscie uwazam, ze takie ICQ czy Jabber jest zdecydowanie lepsze od Tlena) z tej prostej pszyczyny, ze w Polsce licza sie tylko dwa komunikatory: GG i Tlen i jezeli Tlen przegra to bedzie tragedia Sad
Jednakze obawiam sie, ze tak wlasnie sie stanie.. Komunikator Tlen.pl byl mial od samego poczatku jako glowny cel zdetronizowac GG, a nie sluzyc do komunikacji, to ze do niej sluzy jest efektem ubocznym.. Niby w Tlenie wprowadzono skorki, ikonki, emotikonki, rozmowy glosowe, jednak zamiast zrobic to pozadnie to zrobiono to tylko zeby bylo, zeby wyprzedzic GG.. Co wiecej dalszy wysci spowodowal, ze niedociagneicia tychrze roznych bajerkow nie sa poprawiane. Zreszta nie tylko o nie chodzi..

Kurde, zem sie rozpisal Razz

PS. Mam takie dziwne wrazenie, ze to jest OT Wink
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor