Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

miranda.z.pl - kolejny sajt, czy całkiem o Mirandzie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Paź 2003 23:20    Temat postu: miranda.z.pl - kolejny sajt, czy całkiem o Mirandzie? Odpowiedz z cytatem

Witam,

w związku z powstaniem kolejnej stronki o Mirandzie pozwole sobie zamiescic kilka sugestii co do niej Wink

W sumie to dopiero wersja alpha wiec nie można zbyt wiele wymagać ale coś juz można pooglądać i z lekka zaopiniować Wink

Cytat:
To jest mój pierwszy news na Miranda PL, więc wspomnę o kilku sprawach organizacyjnych... Otóż założyłem kilka aliasów do strony:

- www.miranda.z.pl
- www.miranda-im.z.pl
- www.mirandapl.z.pl
- www.miranda-pl.z.pl


W zasadzie nie widze celu w blokowaniu na raz 4 aliasów, gdyż raz, że to bedzie wprowadzało lekki zamęt z użyciem cookies dla zarejestrowanych userów, dwa, może ktoś inny zechce zrobić swoją stronke o podobnej tematyce a nie bedzie miał jakiegoś łatwego do zapamietania adresu i trach, nie skorzysta, bo blokniete zostały wszystkie najbardziej logiczne dla mirandy aliasy na polbox-ie (w z.pl), fakt, ze jeszcze zostaje w.pl no i można tez skorzystać z prv.pl (w sumie lepsze rozwiazanie) Wink

Kolejna rzecz to stosowanie czarnej czcionki lub szarawej na szarym tle. Nie jest to zbyt wygodne do czytania. Może dla młodzieży szkolnej być OK co im jeszcze wzrok sie nie zjechal od lat pracy przy monitorze ale dla innych to zadna przyjemność Wink

FAQ jak na razie jeszcze sie nie wyłoniło Wink bynajmniej oby nie było takie jak to miejsce dla niego "under construction" (czarno na szarym) Wink

Co do linków to owszem jest jeden Smile do oficjalnej strony ale nie na wierzchu najlepiej gdzies przy infie co to Miranda i skad sie wzieła tylko zakopany na podstronie razem z linkami o muzyce i webmasterstwie Smile

Jedyne co na razie moge pochwalić to bezposredni link do tego forum na gornej listwie Wink

Mam nadzieje, ze wkrotce sie to poprawi Wink

Kazdy przeciez ma czas tez na inne sprawy niz webmasterstwo czy Miranda wiec nie moze sie zajmowac tylko robieniem stronki Wink

To na razie tyle ode mnie Smile

Aha jeszcze jedno
Cytat:
Mamy 1 goście online !
tylko nie "goście" jak juz to gości Very Happy

Heya!
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora


Ostatnio zmieniony przez DJ Lotos dnia 23 Paź 2003 22:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 7:59    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje profesjonalnie wykonane rozdzielnie elektryczne i tablice sterujące.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy rozdzielnie elektryczne główne i sterujące oświetleniem oraz automatyką budynków. Oferujemy sprzęt znanych producentów (m. in. Legrand, Eaton, Hager, Siemens, F&F, Relpol, Zamel, ETI).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karaguy Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 2096
Skąd: Gliwice
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 15 Paź 2003 23:48    Temat postu: Re: Drugi krajowy serwis - miranda.z.pl Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
W zasadzie nie widze celu w blokowaniu na raz 4 aliasów, gdyż raz, że to bedzie wprowadzało lekki zamęt z użyciem cookies dla zarejestrowanych userów

Z cookies na polbox'ie nie powinno byc problemow bo te aliasy nie robia tak jak prv.pl ze 'ukrywaja' prawdziwy adres strony a jedynie przekierowuja na dana strone, spojz DJ na pasek adresu po wejsciu na tej site, nie powinien sie tam znajdowac adres w domenie z.pl. :]

DJ Lotos napisał:
Kolejna rzecz to stosowanie czarnej czcionki lub szarawej na szarym tle. Nie jest to zbyt wygodne do czytania. Może dla młodzieży szkolnej być OK co im jeszcze wzrok sie nie zjechal od lat pracy przy monitorze ale dla innych to zadna przyjemność ;)

IMHO kwestia gustu, dla mnie wydaje sie to byc bardziej przyjemne do czytania niz strasznie konstrastujaca ze soba biel i czern. Moze dlatego ze jestem 'mlodziez szkolna', ale przed monitorem siedze juz te 10 latek.

DJ Lotos napisał:
Co do linków to owszem jest jeden :) do oficjalnej strony ale nie na wierzchu najlepiej gdzies przy infie co to Miranda i skad sie wzieła tylko zakopany na podstronie razem z linkami o muzyce i webmasterstwie :)

Racja, powinien ten link gdzies byc w widocznym miejscu... moze w formie button'a? Nie wiem czy autor ma zamiar sprobowac zblizyc sie zawartoscia do miranda-im.org ale w obu wypadkach link ten powinien byc widoczny.

EDIT: Buu... ksiega gosci po angielsku, jak to tak wyglada na polskiej stronie Mirandy IM? [:
_________________
antykara, Twój przyjazny moderator... no, prawie przyjazny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 15 Paź 2003 23:59    Temat postu: Re: Drugi krajowy serwis - miranda.z.pl Odpowiedz z cytatem

karaguy napisał:
Z cookies na polbox'ie nie powinno byc problemow bo te aliasy nie robia tak jak prv.pl ze 'ukrywaja' prawdziwy adres strony a jedynie przekierowuja na dana strone, spojz DJ na pasek adresu po wejsciu na tej site, nie powinien sie tam znajdowac adres w domenie z.pl. :]

W sumie racja, bo polbox nie wrzuca sajta w cos w rodzaju ramki tak jak robi to prv.pl ale co do blokowania 4 alisów na to samo to jednak nie widze w tym celu Wink

karaguy napisał:
IMHO kwestia gustu, dla mnie wydaje sie to byc bardziej przyjemne do czytania niz strasznie konstrastujaca ze soba biel i czern. Moze dlatego ze jestem 'mlodziez szkolna', ale przed monitorem siedze juz te 10 latek.

Nie, no az tak dużych kontrastów to też niebyt zdrowo stosować Wink co fakt czerń i biel i tak jest najoptymalniejsza Wink
Grunt zeby nie były to kolory zbyt jaskrawe jako kolory a jesli eksperymentuje sie z odcieniami szarosci to w tym przypadku trzeba miec na prawde dobre wyczucie i wyobraźnię Wink
A przed monitorem to ja na dzień dzisiejszy siedze 15 latek Smile
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16 Paź 2003 0:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzucilem pobieznie okiem i doznalem lekkiego szoku...Ciekaw jestem czym sie kierowal gosc umieszczajac na polskiej stronie o Mirandzie, w dziale Pliki tlumaczenia do tak u nas egzotycznych jezykow jak np. chinski (rozne odmiany), hebrajski, wegierski, czy jeszcze kilkanascie innych... Przepraszam, ale czy ktos widzi sens takiego rozwiazania ? Nie robmy jaj, z cala pewnoscia chinczyk nie bedzie sie pakowal na ta strone w celu sciagniecia sobie tlumaczenia w ojczystym jezyku... Ale moze to ja jestem jakis dziwny i ktos mi wskaze droge... A poki co, chyba trza wziasc jakiegos halucynogena Laughing
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 16 Paź 2003 0:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaaa, to o tym zapomnialem Wink

Cos jeszcze chodzilo mi po glowie ale jakos wylecialo, w sumie tez bylem troche, moze nawet troche wiecej Shocked zdziwiony widzac na niby naszym krajowym sajcie zagraniczne langpacki i to nie takie zeby tylko zza sciany Wink ale wlasnie z odleglych zakątków Smile

Co one tam robiły/robia Rolling Eyes nie wiem, mam nadzieje, ze to tylko jest tam w ramach testu/wypełniacza Laughing bo jak od tego by ludzie mieli zaczynac swoja przygode z Miranda to nie wiem jak by sie ta przygoda skończyla, ale chyba szybko Wink
Na polskiej stronie powinno być raczej jedno tłumaczenie, tak mi sie bynajmniej wydaje Wink

Lepiej jakby tam były linki z opisami jakiś pożytecznych plugów Wink
Tzn. wersja, data wydania, coś o autorze, ankietownia/głosownia, komentarze, screenshoot, itd.
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 20 Paź 2003 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

po dzisiejszej obserwacji tej strony z Nazir-em doszlismy do wniosku iż na niej nie ma nic wartosciowego poza naszym FAQ w formie, ktora prawie nie spełnia ANI JEDNEGO wymogu stawianego w odpowiednim topic-u wobec autorów ubiegajacych sie o jego zamieszczanie na swojej stronie Exclamation Mad

Na stronie głównej znajduje sie np. info o WinAmp-ie 5 ale po linku do oficjalnej strony Mirandy ani śladu

W FAQ jego autorzy wsadzeni jako jeden z punktów Evil or Very Mad (to jest juz modyfikacja FAQ, co to ma być Question ) Autorzy nie sa polinkowani i przedstawieni w odpowiednim miejscu tak jak to jest opisane i wyglada na tym forum Mad Gdzie była taka wskazówka zeby tak postepować w tym opisie Exclamation Question Mad

Linki sa raz jako pełne raz jako pomaskowane txt

W dziale Pliki wyskakuje coś takiego
Cytat:
http://miranda.freak-zone.switch.pl/modules.php?op=modload&name=Downloads&file=index&req=NewDownloads

Nie jesteś autoryzowany aby otrzymać dostęp do plików do pobrania

dla przypadkowego usera

A co to jest http://miranda.freak-zone.switch.pl/modules.php?op=modload&name=Topics&file=index to juz calkiem nie wiemy Shocked

Nastepna rzecz to ksiega gosci, skoro to ma byc krajowa strona to chyba wypadaloby ja z lekka spolszczyc???

Nie wspomne juz, ze pytania w FAQ czarno na szarym tle wygladaja beznadziejnie.

Mimo to wszystko zirytowaly nas nie tyle te fakty co to, ze wyraznie jest napisane czego my oczekujemy i mimo to ktos odwala maniane Mad

Z tego wzgledu prosimy o usuniecie FAQ z tej strony do czasu spelnienia wymogów i kiedy ta strona bedzie juz skonczona i rzeczywiscie bedzie przypominac polska strone o Mirandzie a nie o WinAmp-ie, fotkach Katherine Bell, langpackach egzotycznych itp. innych ustrojstwach w dodatku nie do konca po polsku.

Moim zdaniem autor powinien sie w koncu zastanowić o czym ta strona konkretnie ma traktować bo takie skakanie z kwiatka na kwiatek kiedy co chwila wpadnie cos innego do glowy nie jest niestety warte uwagi.

Nowy user wpadajac na taka strone niestety wielkie g... sie dowie o Mirandzie i co najwyzej sie zniecheci.
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 20 Paź 2003 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu tandeta i tyle Evil or Very Mad Dlatego zadam, a mam do tego prawo, aby pRzemo usunal nasze FAQ z jego strony www.miranda.z.pl .... dlaczego? Evil or Very Mad wystarczajace powody wypisal DJ Lotos.
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Axon
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 29 Mar 2003
Posty: 67
Skąd: Gdansk

PostWysłany: 22 Paź 2003 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
Po prostu tandeta i tyle Evil or Very Mad Dlatego zadam, a mam do tego prawo, aby pRzemo usunal nasze FAQ z jego strony www.miranda.z.pl .... dlaczego? Evil or Very Mad wystarczajace powody wypisal DJ Lotos.

Pytam sie tak tylko z czystej ciekawosci - jak wyglada wlasnie sprawa czegos takiego jak prawa tworcow do czegos takiego czym jest FAQ? Na jakiej licencji to jest udostepniane? I czy ktos nie ma prawa udostepniac waszego FAQ bez zgody autorow? Nawet jesli pozostawia je w nienaruszonej formie i z xywkami autorow?
Jeszcze raz podkreslam ze pytam sie z czystej ciekawosci jak to jest, bo w sumie FAQ sila zeczy to open source Wink
_________________
Wszyscy myślą tylko o sobie, tylko ja myślę o mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pRzemo
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 08 Paź 2003
Posty: 11
Skąd: Ryki

PostWysłany: 22 Paź 2003 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mieć z Wami nic wspólnego! Dlatego wywaliłem Wasz FAQ ze strony i resztę, ale link do forum zostawiam, bo na pewno przyda się początkującym...

Evil or Very Mad
_________________
Pozdrawiam,
pRzemo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 22 Paź 2003 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Axon napisał:
Nazir napisał:
[...]

Pytam sie tak tylko z czystej ciekawosci - jak wyglada wlasnie sprawa czegos takiego jak prawa tworcow do czegos takiego czym jest FAQ? Na jakiej licencji to jest udostepniane? I czy ktos nie ma prawa udostepniac waszego FAQ bez zgody autorow? Nawet jesli pozostawia je w nienaruszonej formie i z xywkami autorow?
Jeszcze raz podkreslam ze pytam sie z czystej ciekawosci jak to jest, bo w sumie FAQ sila zeczy to open source Wink


Zapraszam do lektury: http://www.vagla.pl/autorskie.htm
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 22 Paź 2003 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pRzemo napisał:
Nie chce mieć z Wami nic wspólnego! Dlatego wywaliłem Wasz FAQ ze strony i resztę, ale link do forum zostawiam, bo na pewno przyda się początkującym...

Evil or Very Mad


Skoro jak twierdzisz nie chcesz z nami miec nic wspólnego to po co chcialeś zamieszczać nasze FAQ na tej stronie?

Mimo to nie mielibyśmy nic przeciwko temu ale popełniłeś zasadniczy błąd (błędy), o którym już była mowa.

Nie ma sie co na nas obrażać bo to nie my olaliśmy pewne zasady, które jasno zostały przedstawione.

Kiedy tworzyłem topic o poradach dla nowo powstajacych stron o Mirandzie to chyba w tym mialem jakiś cel, prawda?

Wysmarowałem posta gabarytów prawie porównywalnych z czescia całego FAQ tracąc na to swój cenny czas, który mogłem spożytkować na inny cel (choćby np. napić sie piwa lub pójść na spacer) nie po to zeby ktoś sobie na to lał z góry i dalej robił swoje (odwalał maniane) bo mu sie wydaje, ze jest mądrzejszy Mad

Jeśli jasno przedstawiłem zasady zamieszczania tego dokumentu to trzeba sie było ich trzymać a wchodząc na tą strone, ujrzawszy to co tam było doznałem tylko irytacji jak i inni koledzy.

Czy tak ciężko było poklikać myszą pare razy i zrobić to raz a dobrze Question

Wcale sie nie czepiam ale dziwi mnie taka postawa charakteryzujaca sie ignorancją i brakiem zdyscyplinowania.

To FAQ akurat nie jest czymś szczególnym ani specjalnie wartościowym ale skoro ktoś nie potrafi uszanować tak znikomej rzeczy to jakiego podejścia mozna sie spodziewać w stosunku do innych bardziej poważnych rzeczy.

Nic, nie bede tu ględził, moze troche przesadzilem ale jak zwykle robie to na zapas bo nie wiadomo co przyniesc moze jutro Wink

Osobiście nic do pana kolegi nie mam i jestem otwarty na dialog w przyszlosci, moja dobra rada co do tej stronki to nadanie jej jakiegos konkretnego charakteru, czyli niech bedzie to prywatna strona z działem Mirandy miedzy innymi działami np. o WinAmp-ie itp. Wink a nie docelowo dedykowana kolejna polska strona o niby Mirandzie bo w ten sposób to bedzie to tylko kawał "dobrej" nikomu nie potrzebnej roboty Wink Very Happy

Pozdrawiam
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 Paź 2003 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam irytacji nie doznalem, jednak zupelny chaos tam panujacy od samego poczatku moze tylko zniechecic. I nie mam wcale zamiaru popierac tu kolego DJ Lotosa, tylko zwrocic uwage (co zreszta on rowniez uczynil) aby zdecydowac sie na cos konkretnego, gdyz w przeciwnym wypadku drogi kolego, na wlasne zyczenie skazujesz ten projekt na rychle zapomnienie. A pod cala reszta postu DJ moge sie tylko podpisac Amen.

#Edit
Troche maslo maslane wyszlo, ale nie chce mi sie juz korygowac tego. W kazdym razie uzyte przeze mnie slowo popierac dotyczylo poparcia personalnego Wink
#
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
g79
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 22 Cze 2003
Posty: 6

PostWysłany: 22 Paź 2003 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba odinstaluje Mirandę bo tu się jakaś sekta tworzy ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 Paź 2003 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli zabrnales az do tego postu i nadal bez zrozumienia o co tak naprawde chodzi, to pozostaje mi jedynie poprzec Cie z calego serca w planowanych dzialaniach.
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 23 Paź 2003 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

g79 napisał:
Chyba odinstaluje Mirandę bo tu się jakaś sekta tworzy ...
po co odinstalowywac, zreszta kto Mircie instaluje Laughing, wystarczy F8 i po krzyku Smile to nie wiesz o tym, ze wszyscy tu naleza do sekty czekingacze i na grzybach jada Laughing
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Na każdy temat Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor