Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Zniknęły awatary po aktualizacji.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zukers Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 73
Skąd: Polanica

PostWysłany: 19 Lip 2012 7:35    Temat postu: Zniknęły awatary po aktualizacji. Odpowiedz z cytatem

Zaktualizowałem mirkę do wersji 0.10.0.8 po tej aktualizacji wrzuciłem jeszcze nowy IeView 1.4.0.0 i w oknie rozmowy mam awatary jednakże na głównej liście kontaktów po tej aktualizacji ich nie ma. Oczywiście w ustawieniach mam pokazywanie awatarów włączone macie jakieś rozwiązania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 1:32    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkPrzemi Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 2

Wiek: 31 lat(a)

PostWysłany: 29 Sty 2013 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Dołączam się do kolegi wyżej. Również mam ten sam problem a żeby jeszcze było dziwniej to awatary w oknie rozmowy również znikają ale po jakiś 5 sekundach od otwarcia okna kontaktu. Oczywiście na liście kontaktów nie mam ich wcale chociaż wszystkie opcje ustawione są dobrze. Próbowałem już tworzyć czysty profil lecz ten sam efekt, dalej nie ma awatarów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkoB
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Wrz 2003
Posty: 45

PostWysłany: 30 Sty 2013 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miranda IM to trup, avatary są tam zepsute i nie zostaną naprawione, przesiądz sie na Mirande NG

http://miranda-ng.org/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DarkPrzemi Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 2

Wiek: 31 lat(a)

PostWysłany: 27 Paź 2013 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że odświeżam temat ale dalej mam taki problem że avatary nie działają i za bardzo nie wiem co z tym zrobić i gdzie szukać pomocy Confused . Już od jakiegoś czasu chwilowo zrezygnowałem z GG bo mało używałem więc Miranda IM też poszła w zapomnienie ale znów chciałbym z niej korzystać. Niestety, probelm ciągle pozostał mino najnowszej posiadanej wersji. Bardzo chętnie przesiadłbym się na Mirandę NG ale z tego co się rozglądałem to nie wszystkie wtyczki będą mi działać prawidłowo i nie jestem też pewny co do importowania ustawień z profilu a mam ich bardzo dużo. Jak na razie będę starał się zrobić przesiadkę z IM na NG ale fajnie byłoby wiedzieć czy są jakieś szanse że poprawią coś jeśli chodzi o avatary. @MarkoB, czy to jest pewna informacja? Skąd dokładnie wiesz że nie będą tego poprawiać?

edit: Pobrałem Mirandę NG, niestety jak było tak jest dalej. Oczywiście domyśle ustawienia, nowy profil. Wszystko ustawione tak jak należy i no niestety.. Szkoda bo moim zdaniem najlepszy komunikator jak powstał wgl. Mnogość ustawień, elastyczność, mogę go sobie dopasować jak chce ale ten brak awatarów razi w oczy. Można bez tego żyć ale po takim czasie spodziewałem się że ktoś się tym zajął. W końcu ktoś powinien dbać żeby wszystko działało tak jak należy. Nie wiem czy problem leży u mnie czy w programie ale chętnie posłuchałbym wypowiedzi osoby która śledzi losy aktualizacji tego programu. Bardzo mi zależy żeby to działało tak jak powinno. Z góry pozdrawiam i dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarkoB
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Wrz 2003
Posty: 45

PostWysłany: 02 Lis 2013 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkPrzemi bo już nikt nie rozwija Mirandy IM a większość develperów przeszła do Mirandy NG. Również kolega ktory zajmuje sie wtyczką GG dla Mirandy rozwija i poprawia tą wtyczke tylko w Mirandzie NG.

Najprościej przejść na Mirande NG wrzucając do Mirandy IM plugin Updater ze strony NG który sam wszystko ściągnie i podmieni, powinno sie to odbyć bezboleśnie bez tworzenia nowego profilu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wsx22 Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 05 Lis 2013 1:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GG ostatnio znowu zmieniło api pobierania avatarów ze swojej strony. Poprawka dla Mirandy NG jest już w kodzie i powinna zadziałać po najbliższej aktualizacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor