Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Facebook Protocol
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 24 Lis 2010 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz przenieść historię, to użyj mcontacts do eksportu historii każdego kontaktu z osobna, potem zaimportuj do ich nowych odpowiedników.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:23    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 25 Lis 2010 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy jest jakiś sposób aby mieć fb na kontaktach jabberowych Question

Że co ? Wyjaśnij to jakoś bardziej szczegółowo bo nie rozumiem co chcesz zrobić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 25 Lis 2010 5:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bardzo proste mam chat z facebooka odsługiwany przez wtyczkę jabber, ale ten plugin nie obsługuje tyle wodotrysków co specjalnie do tego napisany facebook.dll wiec chciałem zrezygnować z jabber na rzecz facebook.dll ale gdy usunę konto w menu>konta.. i aktywuje facebook.dll to kontakty które zostaną ściągnięte z serwera portalu nie będą miały historii .... jak to zrobić aby miały Question ... aby przypisać tylko protokół do wszystkich kontaktów aby nie przenosić każdego z osobna wtyczką mcontakts ... no i co ważne większość mam połączoną w metakontaktach i nawet gdy się zdecyduje na zabawę z mcontakts to i tak zostanie mnóstwo pracy z łączeniem wszystkiego od nowa

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
SheriFF Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 47

Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 27 Lis 2010 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtyczka mContacts oferuje import i eksport historii oraz kontaktów. Można to zrobić hurtowo, co chyba wymaga identycznych UID kontaktów, albo pojedyńczo (po instalacji dla kontaktu dochodza odpowiednie opcje). Nie wiem ile roboty w tym przypadku to będzie, ale innego sposobu chyba nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blaugran Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 48

Wiek: 32 lat(a)

PostWysłany: 02 Gru 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam wersje 0.1.2.0 i nie pobiera mi mojego awataru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szania Płeć: kobieta
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 11
Skąd: Zielona Góra
Wiek: 71 lat(a)

PostWysłany: 28 Gru 2010 16:09    Temat postu: Facebook Odpowiedz z cytatem

vic01 napisał:
to bardzo proste mam chat z facebooka odsługiwany przez wtyczkę jabber, ale ten plugin nie obsługuje tyle wodotrysków co specjalnie do tego napisany facebook.dll wiec chciałem zrezygnować z jabber na rzecz facebook.dll ale gdy usunę konto w menu>konta.. i aktywuje facebook.dll to kontakty które zostaną ściągnięte z serwera portalu nie będą miały historii .... jak to zrobić aby miały Question ... aby przypisać tylko protokół do wszystkich kontaktów aby nie przenosić każdego z osobna wtyczką mcontakts ... no i co ważne większość mam połączoną w metakontaktach i nawet gdy się zdecyduje na zabawę z mcontakts to i tak zostanie mnóstwo pracy z łączeniem wszystkiego od nowa

pozdrawiam


Wszystko pieknie chat na jabberze uruchamia się prawidłowo, jednak wolałabym uruchamiać fb bez jabbera. I tu problem. Nie ściąga mi kontaktów z serwera. Gdzie może być błąd?. Przez moment ściągał częśc kontaktów teraz żadnego. mam najnowszą wersją fb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Polkier
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 16

PostWysłany: 30 Gru 2010 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam taki mały problem, przy poprzedniej wersji wtyczki facebook.dll miałem przy statusie opcję "wyślij myśl" teraz po aktualizacji zniknęła ta opcja, mogę tylko ustawić dostępny i niedostępny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szania Płeć: kobieta
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 11
Skąd: Zielona Góra
Wiek: 71 lat(a)

PostWysłany: 30 Gru 2010 11:50    Temat postu: wyślij myśl Odpowiedz z cytatem

Polkier napisał:
a ja mam taki mały problem, przy poprzedniej wersji wtyczki facebook.dll miałem przy statusie opcję "wyślij myśl" teraz po aktualizacji zniknęła ta opcja, mogę tylko ustawić dostępny i niedostępny.


ten protokól ma chyba wypadki przy pracy Evil or Very Mad . Aktualnie nikogo nie widzę ( ci którzy są na FB mają u mnie status rozłączony Embarassed ) więc przeprowadzam różne instalacje. Nowsza wersja fb instaluje się raz z opcją 'wyślij myśl' raz bez. Jesli masz się do czego cofnąć to spróbuj ' aktualizacji ręcznej'

pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szania Płeć: kobieta
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 13 Gru 2008
Posty: 11
Skąd: Zielona Góra
Wiek: 71 lat(a)

PostWysłany: 30 Gru 2010 12:21    Temat postu: opis stanu w Facebook Odpowiedz z cytatem

Możesz jeszcz mieć nie ustawioną opcję w samym protokole wejdź w opcje->ustawienia->sieć ->facebook i zaznacz opcję : Set Facebook "what's onmy mind.... itd
Very Happy
pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Polkier
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 16

PostWysłany: 30 Gru 2010 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
filipk Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 17
Skąd: Rybnik
Wiek: 35 lat(a)

Punktów karnych: 20

PostWysłany: 04 Lip 2011 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei mam inny problem - wgrywam do folderu plugins, facebook.dll, tworze nowe konto, jednak Miranda nie loguje sie na moję konto (status pozostaje "Niepołączony").

Czy trzeba wykonać jeszcze jakieś czynności, aby uruchomić ten protokół ?

Pozdrawiam,
Filipk.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vic01 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 25 Sie 2004
Posty: 501
Skąd: 16°44,846'E 51°46,325'N
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 14 Lip 2011 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam
od wczoraj jabber nie pobiera avatarów, sądzę iż ma to coś wspólnego z ostatnimi zmianami na portalu - czy ktoś wie jak reaktywować tą funkcjonalność ??

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wilczekpl Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 8
Skąd: Gdańsk - Poland
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 31 Gru 2011 1:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, że od dobrych kilku tygodni plugin nie chce nawiązać połączenia. Problem zaistniał mniej więcej pod koniec września/na początku października.
_________________
wilczekpl pozdrawia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mzakras Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 454
Skąd: Wrocław
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 31 Gru 2011 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie używam, od jakiegoś czasu tego protokołu, wolę siedzieć na jabberze, bo czat działa szybciej, no ale nie mam dodatkowych możliwości jakie daje napisany pod facebook'a protokół. Jednak sprawdziłem i mod tej wersji działa bez problemu łączy się i można rozmawiać. http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=4406. Warto jeszcze zajrzeć na angielskie forum dotyczące tej wersji, bo czasem są tam wcześniej wypuszcane wersje beta, które na bieżąco poprawiają wszelkie błędy. Oryginalny protokół facebooka nie jest rozwijany od dłuższego czasu.
_________________
"Gdy przyjdzie ta, co kosę ma i oczy jak latarnie,
dam wódki gram i - ech madame - niech pani mnie przygarnie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wilczekpl Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 18 Paź 2005
Posty: 8
Skąd: Gdańsk - Poland
Wiek: 37 lat(a)

PostWysłany: 31 Gru 2011 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za nakierowanie na alternatywny plugin. Faktycznie, do tej pory korzystałem z oryginalnego protokołu Facebook'a.
_________________
wilczekpl pozdrawia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Wtyczki i protokoły Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor