Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Dźwięki

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkier
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 16

PostWysłany: 28 Sie 2010 21:20    Temat postu: Dźwięki Odpowiedz z cytatem

Zawsze dobrze mi działały dźwięki bez zarzutu, ostatnio część dźwięków mi nie działa, szczególnie jak wyskakuje popup informujący o urodzinach, wszystkie dźwięki w ustawieniach mam włączone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 29 Mar 2024 0:14    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ustawić w Mirandzie dźwięki? Pamiętam, że w GG 10 bardzo denerwowały mnie dźwięki, które pojawiały się, gdy ktoś zmieniał status np. z Zaraz wracam na Dostępny. Mam wrażenie, że czasem zupełnie bez powodu jakaś osoba na liście "się odzywała", dźwięcząc. Czy jak w Mirandzie maksymalizuję okno lub zmieniam status (lub robię cokolwiek), nikomu nic nie dźwięczy w takim albo innym komunikatorze? Mam nadzieję, że nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 27 Paź 2010 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tutaj czegoś nie znajdziesz, lub te informacje będą nieaktualne dopiero zadawaj pytania na forum NIE ODWROTNIE.

Aha i zanim coś napiszesz przeszukaj forum czy już odpowiedź na takie pytanie nie padła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, poczytam. Smile Ja wolę, kiedy mi ktoś powie, zamiast czytać.

Uwagi obsługi forum:
paradoks w tym taki, ze tu nikt ci nie "powie" a co najwyzej napisze, tak wiec w rezultacie nie zwalnia cie to z czynnosci czytania (a nie sluchania), pominac jednak dzieki temu chcesz wysilek z wlasnej strony w odnalezieniu tych informacji a to juz jest LENISTWO, ktore u nas nie jest powszechnie tolerowane...


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 28 Paź 2010 10:16 przez DJ Lotos
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yoGhurt Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 93
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 Paź 2010 0:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miętus napisał:
Ja wolę, kiedy mi ktoś powie, zamiast czytać.


To ,że ty wolisz nikogo nie interesuje a ,że Ci się nie chce czytać to tylko źle świadczy o tobie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Shadow-XIII Płeć: mężczyzna
Hiper-Paplacz
Hiper-Paplacz

Status stażu



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 616

PostWysłany: 28 Paź 2010 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miranda to komunikator-nie-dla-idiotów ... w pelnym znaczeniu tego slowa.

Nasza spolecznosc* wychodzi z wniosku, ze jesli sam nie jestes w stanie sobie poradzic z instalacja i konfiguracja Mirandy to nie jest ona dla Ciebie, zwlaszcza ze mamy forum, google i wlasna glowe, ktore w wiekszosci przypadkow rozwiazuja problem albo dokladnie potrafia okresic co i gdzie nie gra.

Jestesmy inteligencja wsrod komunikatorow Smile

(*jak sie ktos nie zgadza to przepraszam, ale takie odnosze wrazenie)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor