Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Kontakty spoza mojej listy mające mnie na swojej liscie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EJziomek Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 13 Kwi 2008
Posty: 1

Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 13 Kwi 2008 14:47    Temat postu: Kontakty spoza mojej listy mające mnie na swojej liscie Odpowiedz z cytatem

Witam, szukałem na forum cos na ten temat ale nie znalazłem interesującej mnie odpowiedzi.
Otóż mam taki problem, mam zaznaczona opcje pokazuj kontakty spoza mojej listy mające mnie na swojej liscie, ale ta funkcja u mnie nie działa ;/ nie wiem czemu.... wiecie moze co jest nie tak??

pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 12:21    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt to najlepsze systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze na rynku technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radeksoftdj Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 70
Skąd: Krzeczowice
Wiek: 35 lat(a)

PostWysłany: 13 Kwi 2008 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm...ja też mam tą opcję włączoną ale zauważyłem że widzę kontakty które mają mnie na liście tylko wtedy kiedy mają one status "dostępny"...w innym przypadku takich kontaktów nie widzę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 13 Kwi 2008 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAQ w dziale Wtyczki protokołów, ich ustawienia i najczęstsze problemy z nimi napisał:
[Q] Czy można widzieć czy dana osoba z mojej listy kontaktów (bądź spoza mojej listy) ma mnie na swojej liście kontaktów?
[A] Tak. Jeśli chcesz sprawdzić czy osoba którą masz na swojej liście ma Ciebie wpisanego do swoich kontaktów to w tym celu można wykorzystac informacje o użytkowniku. Prawy Przycisk Myszy na użytkowniku -> Informacje o użytkowniku -> Gadu-Gadu. Tutaj po prawej widnieje Port i teraz odpowiednie numerki portu mogą oznaczać: 1550 - dany użytkownik ma Cię na swojej liście i do tego posiada IP zewnętrznę (tzn nie jest za natem) 1 - użytkownik również ma Cię na swojej liście jednak może być za natem 2 - użytkownik nie ma Cię na swojej liście kontaktów Jeśli jednak chcemy się dowiedzieć czy ktos spoza naszej listy ma nas na swojej liście to w tym celu wykorzystujemy opcje które oferuje wtyczka GG - M -> Opcje -> Sieć -> Gadu-Gadu - Pokazuj kontakty spoza mojej listy mające mnie na swojej liście. Jednak w tym przypadku należy pamiętać że do poprawnego działania tej funkcji konieczne jest aby osoba która ma nas na swojej liście miała zaznaczoną opcje Tylko dla znajomych oraz zmienila status na dostepny lub zaraz wracam.

_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zawada1910
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 1

PostWysłany: 02 Sie 2010 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę zakłądac nowego tematu, mam mirande 0.8.27
i nie mam tej opcji"pokazuj kontakty spoza mojej listy.." i w ogóle mam jakoś dziwnie w opcjach zamiast gadu-gadu ejst mój login
tutaj screen: http://img404.imageshack.us/img404/508/screengpd.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maddening Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 140

PostWysłany: 02 Sie 2010 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez te 2 lata załatali dziury w protokole i już nie ma tej "funkcjonalności" kontaktów spoza listy. Drugą część postu nie jestem pewien jak mam rozumieć...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 02 Sie 2010 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i w ogóle mam jakoś dziwnie w opcjach zamiast gadu-gadu ejst mój login
tutaj screen: http://img404.imageshack.us/img404/508/screengpd.jpg

Przy tworzeniu konta GG jako nazwę wpisałeś swój login więc tak jest widoczne w opcjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 02 Sie 2010 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja jeszcze dodam, że opcja pokazywania kontaktów spoza listy to pozostałośc po błędzie w protokole sprzez kilku lat Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że nawet jak zainstaluję sobie starą wersję Mirandy (a mam właśnie 0.8.27 Unicode), to i tak nie będzie można sprawdzić, czy jakieś osoby, których nie mam na liście, mają mnie na swoich listach?

A ten sposób podany przez Nazira też już nie działa? Chciałem sprawdzić, czy wszystkie osoby z mojej listy mają mnie na swoich listach, Klikam na osobę -> Dane użytkownika -> GG i nigdzie nie ma numerów portów. Jest tylko napis: <nieokreślone.

A jak jest w GG 10? Dzisiaj je usunąłem, bo źle mi ostatnio działało, było brzydkie i pełne zbędnych dodatków. Do niego też by się nie znalazło żadnej wtyczki, która by pozwoliła zdobyć te informacje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 27 Paź 2010 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To znaczy, że nawet jak zainstaluję sobie starą wersję Mirandy (a mam właśnie 0.8.27 Unicode), to i tak nie będzie można sprawdzić, czy jakieś osoby, których nie mam na liście, mają mnie na swoich listach?

Błąd w protokole naprawiony i NIE DA SIĘ już tego sprawdzić. Miranda z linii 0.8 jest stara, najnowsza stabilna linia to 0.9.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miętus Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 14
Skąd: Gdańsk

Punktów karnych: 10

PostWysłany: 27 Paź 2010 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za radą i z pomocą pewnej przemiłej i życzliwej osoby odinstalowałem poprzednią wersję Mirandy i teraz mam Mirandę IM v0.9.8.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor