Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

IRC przestał dziś działać

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żarek
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 08 Sie 2003
Posty: 23
Skąd: Szczebrzeszyn

PostWysłany: 26 Sie 2010 1:40    Temat postu: IRC przestał dziś działać Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem dziś (w sumie to już wczoraj) aktualizację do wersji 0.9, co spowodowało że moja miranda przestała się włączać. Zrobiłem sobię ją od nowa i wszystko jest ślicznie i ładnie, aczkolwiek nie mam w ogóle aktywnego protokołu IRC, mimo tego, że jest on aktywną wtyczką. O co chodzi?

VersionInformation napisał:
Operating System: Microsoft Windows XP [version: 5.1.2600 Dodatek Service Pack 2]
Miranda path: D:\programy\Miranda
Miranda IM version: 0.9.0 Unicode
Build time: 15:45:20 on 24 August 2010
Nightly: No
Unicode core: Yes

Active Plugins (9):

advaimg.dll - Miranda Image services [0.9.0.17]
menuex.dll - MenuItemEx [1.2.1.0]
mhotkey.dll - mHotKey [0.0.0.2]
mhotswitches.dll - mHotSwitches [0.0.0.1]
popup.dll - PopUp Interoperability [1.0.1.9]
simpleaway.dll - SimpleAway [1.5.0.0]
smileyaddw.dll - SmileyAdd Unicode [0.2.3.15]
tlen.dll - Tlen Protocol [1.0.6.8]
versioninfo.dll - Version Information [2.0.0.0]


Poza tym, nie mam pojęcia dlaczego Version Info pokazuje mi że mam tylko 9 pluginów aktywnych, gdy w Opcje>Wtyczki mam ich o wiele wiecej zaznaczonych, w tym oczywiście IRC :Z
_________________
Nie ma takiego numeru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 19:04    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
greenhorn Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 753

PostWysłany: 26 Sie 2010 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Menu główne > Konta. Tam wszystko stworzysz czego Ci brakuje. ;)

2. Stara i zmodowana wersja VersionInfo. Używaj tego: http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=3806
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Żarek
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 08 Sie 2003
Posty: 23
Skąd: Szczebrzeszyn

PostWysłany: 26 Sie 2010 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

greenhorn napisał:
1. Menu główne > Konta. Tam wszystko stworzysz czego Ci brakuje. Wink

2. Stara i zmodowana wersja VersionInfo. Używaj tego: http://addons.miranda-im.org/details.php?action=viewfile&id=3806


O ja ślepy, o ja głuchy Smile Wielkie dzięki. Można zamknąc temacik Very Happy
_________________
Nie ma takiego numeru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor