Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Za co do daiska punkty karne?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikhaell
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 5


Punktów karnych: 9000

PostWysłany: 13 Sty 2010 21:50    Temat postu: Za co do daiska punkty karne? Odpowiedz z cytatem

O co chodzi w tym forum? To jakaś totalna bzdura! Dostaje punkty karne i nikt nie raczy mnie poinformować, że wogóle je dostaje, nie mówiąc już o przyczynie.

Ot zaglądam dziś na forum sądząc że ktoś może aby nie ma dla mnie rozwiązania mojego problemiku, a tu wlepa 10 punktów karnych. Myślę sobie, jak mogłem tyle „przestępstw zrobić” w jedynym wątku, który ledwo co założyłem? Ale gdzie tam. Wątek jak stał tak stoi i 0 informacji na temat. Przeglądnąłem posty by się czegoś dowiedzieć, może coś przegapiłem, byłem chamski albo w ogóle. Ale nie, pełna kulturalna wymiana zdań, zapytanie samo z siebie ciekawe bo jednak trochę niestandardowe, jeszcze przy okazji ktoś oprócz mnie na tej krótkiej dyskusji skorzystał.

Jedynie co widzę to ”wycięli’ mi info o mojej wersji. A niby dla czego? Przedmówca prosił, to wkleiłem. A co to za problem info o wersji - jakaś tajemnica poliszynela?

Myślę sobie może ‘Regulamin’ coś zabrania. Ale w regulaminie cisza. Może ‘Status’? Ale do statusu wejść nie mogę bo ciągle mnie wrzuca z powrotem do regulaminu. Zatem Status = regulamin. Coś tu chyba równo nie gra… Byłem użytkownikiem różnych form z różnymi dziwactwami się spotkałem ale to mnie przerasta.

Może mi ktoś wyjaśni za co to 10 punktów?
Dlaczego nie dostaje o tym tym informacji?
I na jakiej podstawie usunięty został post z info o moim programie skoro regulamin tego nei zabrania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 10:33    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HermeZ Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 98
Skąd: Kraków
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 13 Sty 2010 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domyślam się, że może chodzić o to:
Cytat:
Wklejając raport Version Info przeczytaj dokładnie instrukcję, w jaki sposób robi się to poprawnie aby uniknąć Punktów Karnych, nałożonych przez Obsługę w wyniku niezastosowania się do ogólnie panujących zasad na forum.

Tu jest ta instrukcja, jest też pod pierwszym postem każdego tematu: http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=3268
Nie martw się punktami, nic Ci nie zrobią Wink
_________________
Have a Nice Day
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor