Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Refaktoryzacja] Miranda IM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwgr Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 1

PostWysłany: 10 Gru 2009 10:21    Temat postu: [Refaktoryzacja] Miranda IM Odpowiedz z cytatem

Mam na mojej uczelni zadanie właśnie tego typu, mam zrefaktoryzować kod Źródłowy tego programu, lecz poza samą teorią o refaktoryzacji nie wiele wiem. Potrzebuję np schemat blokowy kodu programu z podziałem na klasy np. Jeśli można to proszę o wskazanie fragmentów kodu które wg was wymagają przepisania na lepszą wersję.

Dzięki z góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 16:26    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje kompleksowo instalacje elektryczne budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy kompletne instalacje: elektryczne mieszkań, systemów monitoringu i alarmowych, rozdzielni elektrycznych, automatyki budynkowej, oświetleniowe i energooszczędne (LED).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sjf Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 15 Kwi 2005
Posty: 312
Skąd: Tychy / Katowice

PostWysłany: 10 Gru 2009 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się na programowaniu szczególnie nie znam, ale jeżeli sam piszesz, że posiadasz jedynie teoretyczną wiedzę o refaktoryzacji i nic ponadto, to nie sądzę byś znalazł kogoś kto zrobi to za ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 10 Gru 2009 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@kwgr zapytaj tutaj http://forums.miranda-im.org/forumdisplay.php?f=38
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
damikl Płeć: mężczyzna
Stukacz
Stukacz

Status stażu



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 21

PostWysłany: 10 Gru 2009 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są aplikacje które potrafią skonwertować kod źródłowy do diagramu UML, przypadków użycia, może i schematów blokowych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raq Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 12 Kwi 2004
Posty: 1502
Skąd: Gliwice

PostWysłany: 26 Gru 2009 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm
pierwszym krokiem jakim bym zrobil na Twoim miejscu to sciagniecie kodu MIM, i podlaczenie go pod Visuala.
Domniemuje ze jestes studentem, wiec z tej okazji powinienes miec dostep do Visual Studio z msdnaa
wtedy odpowiednie toolboxy i sobie sprawdzisz co jest i jak mniej wiecej przeciez Smile

wskazanie kodu ? zobacz ile tematow jest o protokolach i wtyczkach na forum Smile sam zobaczysz, ale z tego co ja sie orientuje to Ci chodzi o ulepszenie kodu pod wzgledem wygladu/wydajnosci/potencjalu na przyszlosc

w tej kwestii przeciez sam musisz kuknac w zrodla i sam zdecydowac, gdyz jak wiadomo kazdy bedzie mial inna wizje Smile

ja moge pojechac grubo i powiedziec ze (wg mnie) lepszym rozwiazaniem bylby kod oparty na c# niz c++ Very Happy ale nie mam zamiaru otwierac debaty po co/czemu / na co/ dlaczego Smile
to moje prywatne subiektywne zdanie Wink
_________________
kocham:
"Muzyke przeciw mentalnej niewoli
Zaufaj jej, a ona Cie wyzwoli"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Technika, soft, sprzęt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor