Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

@jabber.fotka.pl i nawet własny komunikator
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Forum Portalu InterKom
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dejko napisał:
Nie!! To zostało napisane na jednym z for dyskusyjnych, przez userów Internetowego portalu społecznościowego. Na pewno korzystają oni z komunikacji IM a także z innych zasobow sieci. Więc czym się nie interesują??!!
Czy to nie jest absurd, że ktoś korzysta z czegoś i się tym nie interesuje?!

Nie. Fakt, napisanie 600 postów to idiotyzm, ale raczej wynika z tego, że oni się nie potrafią zachować - podejrzewam, że równie głupio, jak na forum, zachowują się na ulicy. Natomiast nie trzeba się interesować tym, z czego się korzysta, bo...

dejko napisał:
Cytat:
jak działa rozruch czoperowy?

Nie wiem.

... a pociągami pewnie czasem jeździsz. Rozruch czoperowy jest stosowany w nowszych jednostkach, w starszych (bardziej u nas popularnych) - oporowy. Ale też pewnie średnio wiesz, jak on działa.

dejko napisał:
A jak byś im to wytłumaczył??
Przecież były posty w stylu "to coś jak GG, do gadania, tylko ponoć lepsze, bezpieczniejsz itp." i co?! Komuś to w czymś pomogło?!

ŁOPATOLOGICZNIE - kilka lat administrowania siecią komputerową nauczyło mnie, żeby traktować nieznajomych jak informatycznych głąbów. Dopiero, gdy pokażą, że coś wiedzą - zaczynam gadać inaczej.

Co do takich miejsc jak Fotka - można spokojnie założyć, że ich wiedza jest praktycznie zerowa.

dejko napisał:
A co jeśli lekarz nie będzie się interesował swoim zawodem?

Tak, ja też bym chciał, aby lekarz wiedział co robi.
Aby informatyk interesował się informatyką, user IM, znał podstawowe pojęcia z tej dziedziny itp itd.

Ej, mylisz pojęcia. Lekarz, informatyk czy ktokolwiek inny musi się interesować tym, co robi - inaczej to będzie dupa, a nie lekarz, informatyk czy co tam. Natomiast szary użytkownik ma od tego informatyka, aby komputery działały, czy lekarza, żeby go nic nie bolało. A sam zajmuje się czymkolwiek innym - i tym się interesuję, na tym się zna.

Obługę GG - chociażby przez transport - wymusi na nich rynek. Chyba, że GG samo zacznie podupadać (czym bym się osobiście nie zmartwił).

Co jeszcze można powiedzieć na ten temat to to, że ten, który uważa, że takie pojęcia, jak adres IP, firewall itd. musi znać każdy - jest w błędzie. To są niepotrzebne rzeczy - armie programistów są po to, żeby to wszystko ułatwić. Natomiast ma się to nijak do pisania 600 postów z pytaniem co to Jabber - wystarczyłby jeden, z oczekiwaniem na odpowiedź. Ale to są ludzie, którym nie da się wytłumaczyć. Ich trzeba izolować. Zresztą na drugi dzień admin przy publikacji czata (i takiej samej reakcji użyszkodników) wpadł w coś w rodzaju berserka i przeżedził trochę społeczność forum Smile
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:55    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Oferta TechnoVolt to systemy monitoringu video - telewizji przemysłowej (CCTV) profesjonalnie i w dobrych cenach.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy monitoringu video z zastosowaniem: rejestratorów DVR/NVR/IP (hybrydowych) obsługujących wiele standardów (PAL, AHD, TVI, CVI, FullHD, 1080p, 720p, IP) oraz kamer CCTV wysokiej rozdzielczości (kuliste, z oświetlaczem IR, kopułowe, z wysięgnikiem, antywandal, hermetyczne, zoom/PTZ) znanych producentów (BCS, Dahua, Bosh, Gemini, APTI, Hybro, AV-Tech).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe moze ja cos dorzuce...

tak jak lekarz jest zobligowany znac sie na wszystkim co jest niezbedne do wykonywaia swego zawodu i dodatkowo jego kwalifikacje sa weryfikowane przez wszelkie egzaminy, zaliczenia itd. tak np. uzytkownik internetu do tego nie musi przechodzic jakis kursow, testow itp.

tak samo jak mozna poruszac sie w miejscach publicznych np. chodnikiem i nikt od nas nie bedzie wymagal do tego specjalnych uprawnien tak juz np. chcac prowadzic samochod bedzie sie od nas wymagalo odpowiedniego dokumentu i zaliczonego kursu/egzaminu

w przypadku Jabbera/XMPP, VoIP, GSM, itp. konsumenci nie musza znac technologii ani wiedziec o przydatnosci danego produktu, jednak niejednokrotnie ci, ktorzy te uslugi/produkty udostepniaja/sprzedaja musza sie legitymowac odpowiednimi kwalifikacjami, koncesjami itd. i to w sumie na nich spoczywa dostarczenie jak najbardziej zrozumialej informacji n/t tego co oferuja, jednak to nie lezy w ich obowiazku, jest to ich przywilejem, aby skutecznie reklamowac i zachecac do uzywania tego w co zainwestowali

przecietny user internetu okresla uzytecznasc posiadanego lacza dostepowego w kategoriach: sciaganie filmow, muzyki, pogranie w gierki online, chat-y itp., poogladanie troche stron o tematyce raczej rozrywkowej (youtube, wrzuta itd.), rozmowy voice via skype, gadu-gadu...

ci "bardziej rozgarnieci" zagladac beda jeszcze na allegro itp. serwisy, fotki, randki, zainstaluja moze sobie tlen.pl lub aqq/konnekt...

no i juz typowe "nalogi", tacy co ostro przebywaja i dyskutuja po roznych forach/boardach (tematyka typu "dzis swedzialo mnie pod pacha"), moze maja jakis swoj blog (z wierszykami o "depresji") albo "sajt" na republice typu "siema jestem wporzo, joł!"

na koniec zostaje juz elita Wink czytelnicy serwisow typowo technologicznych, nie pogardza irc-em, icq, jabber to dla nich zadne tabu, na forach i grupach dyskusyjnych rozmawiaja zazwyczaj o tym o czym wczesniej/wyzej opisani nie maja i nie chca miec zielonego pojecia, lubia "wysoka poprzeczke" wiec taka Miranda to dla nich standardowe wyzwanie choby po to by sie przekonac, ze daja rade i z takim softem (potem ostatecznie moga go odinstalowac po 3 dniach lub zostawic), wsrod tej grupy wystepuja tez tzw. trolle/chakiery, czyli tacy co kupili neostrade i stwierdzili "nie jestem dziecko neo, bendem hakierem", pierwsze kroki skieruja na te (jakze wpieniajace) serwisy "z czarnym tlem" i szara czcionka... po takim zabiegu beda juz spokojnie psuc krew normalnym ludziom, dlatego trzeba umiec takowych rozroznic od pozostalej reszty, jedyny z nich pozytek to podwyzszenie "statystyki obecnosci" w grupie "elity", czyli takie typowe "sztuki"... Wink

pozostaly % to juz bardziej "grupa trzymajaca wladze" Smile tam to kazdy ma swoje rozne zainteresowania, zboczenia, wizje, zabawy itd.

z tego przekroju mozna juz wywnioskowac jak to jest, a jest on bardzo ogolny i o kazdej jego warstwie niejeden socjolog moglby ksiazke napisac... Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 28 Lip 2007 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... a pociągami pewnie czasem jeździsz. Rozruch czoperowy jest stosowany w nowszych jednostkach, w starszych (bardziej u nas popularnych) - oporowy. Ale też pewnie średnio wiesz, jak on działa.

W życiu nie jechałem… (no może raz). Zresztą rozróżnijmy dwa pojęcia: jechać pociągiem a prowadzić pociąg. Ja nie wymagam np. od mojego Ojca, żeby wiedział co to jest Jabber, ale jego korzystanie z Internetu ogranicza się do powiedzenia mi „sprawdź mi cenę tego i tego”. Jako, ze nie korzysta – nie musi się „na nim znać” (on pociągu nie prowadzi, tylko nim jedzie). Natomiast osoby o których mówimy, korzystają z for internetowych, serwisów spolecznościowych, komunikacji IM oraz mail i zapewne sklepów internetowych sieci P2P itp., czyli już całkiem nieźle sobie po sieci hasają (oni ten „pociąg” prowadzą, dlatego pewna wiedza jest od nich wymagana).
Co do tego rozruchu, nie wiedziałem, napisałeś mi w jednym zdaniu o co chodzi i już wiem (akurat co to rozruch oprowy, to wiem, bo jest stosowany także w innych dziedzinach niż kolejnictwo)… jeśli będę chciał wiedzieć więcej, poczytam sobie o tym.
Cytat:
Ej, mylisz pojęcia. Lekarz, informatyk czy ktokolwiek inny musi się interesować tym, co robi - inaczej to będzie dupa, a nie lekarz, informatyk czy co tam. Natomiast szary użytkownik ma od tego informatyka, aby komputery działały, czy lekarza, żeby go nic nie bolało. A sam zajmuje się czymkolwiek innym - i tym się interesuję, na tym się zna.

To Ty mylisz pojęcia… ja mówię o tzw. „wiedzy podstawowej”, praktycznie rzecz biorąc niezbędnej w danej sytuacji.
Nikt nie wymaga od Ciebie, że gdy kupujesz piwo, musisz znać krok po kroku zasadę jego wytwarzania… natomiast jeśli już je kupujesz, to powinieneś wiedzieć gdzie je kupić (ze w sklepie, pubie a nie w aptece lub kościele), że jest to napój alkoholowy (żeby nie było niespodzianek) i inne tego typu informacje, które powinieneś posiadać, a które w ogóle nie przydadzą się np. 5 letniemu dziecku (które w ogóle nie ma zamiaru konsumować tego napoju, więc są mu zbędne – i nie ma znaczenia, ze czasem przynosi ojcu piwo z lodówki).
Zresztą cytujac @DJ Lotos:
Cytat:
tak samo jak mozna poruszac sie w miejscach publicznych np. chodnikiem i nikt od nas nie bedzie wymagal do tego specjalnych uprawnien

Fakt, nikt nie wymaga od pieszego znajomości zasad ruchu pojazdów powyżej 3,5 tony, ale że powinien poruszać się po chodniku, a nie środkiem ulicy, to już wiedzieć powinien (opisywana przeze mnie wiedza podstawowa).
Cytat:
Co jeszcze można powiedzieć na ten temat to to, że ten, który uważa, że takie pojęcia, jak adres IP, firewall itd. musi znać każdy - jest w błędzie.

Nie każdy – tylko ten kto korzysta z komputera i Internetu. Oczywiście nikt od nich tej wiedzy nie oczekuje, dlatego mamy to co mamy (zerowa wiedza na temat bezpieczeństwa w sieci i brak podstawowej wiedzy dotyczącej wydajnego gospodarowania OS-em na własnym komputerze). I tak żyje sobie te kilka mln userów pomiędzy jedna kompromitującą wpadką a drugą, w przekonaniu, ze wiedzą wszystko – a ci bardziej kumaci, tylko ich utwierdzają w przekonaniu, ze nie muszą nie wiedzieć bo po co, wzmacniając i powiększając tym samym ogólne lamerstwo Internautów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co uswiadamiac na sile? Po co robic krucjate? Po co odcinac sie od takich osob i wysmiewac je, samemu nazywajac sie elita?
Tym ludziom do zycia nie jest potrzebny jabber.

Znam ludzi, ktorzy sa obeznani w IT, potrafia programowac itp ale korzystaja z gg. Czemu? Bo im wystarcza, nie potrzebuja czegos innegoardziej skomplikowanego.
Podobnie jest z innymi userami. Im gg w zupelnosci wystarcza. Moga sie w ogole nie znac na trickach w necie itd, opensource itd - widac nie potrzebuja tej wiedzy. Po prostu chca wejsc na neta, sprawdzic allegro, zobaczyc notki na blogu i pogadac ze znajomymi. Nie potrzebuja megaskryptow szyfrujacuch, pogody w komunikatorzeprzegladarce czy RSS. To co maja im wystarcza.

I jeszcze cos: integracja serwisu z jabberem imho bedzie super sprawa. Mozliwosc bezproblemowej komunikacji pomiedzy userami (licze, ze kazdy dostanie automatycznie konto jabberowe ze swoim nickiem z fotki), powiadomienia, wysylanie komentarzy, latwy dostep do pomocy technicznej itp. Na prawde, uzytkownikom bedzie mozna pozazdroscic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawley napisał:
[...]I jeszcze cos: integracja serwisu z jabberem imho bedzie super sprawa. Mozliwosc bezproblemowej komunikacji pomiedzy userami (licze, ze kazdy dostanie automatycznie konto jabberowe ze swoim nickiem z fotki), powiadomienia, wysylanie komentarzy, latwy dostep do pomocy technicznej itp. Na prawde, uzytkownikom bedzie mozna pozazdroscic.

i to jest wlasnie sedno sprawy Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 28 Lip 2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podobnie jest z innymi userami. Im gg w zupelnosci wystarcza. Moga sie w ogole nie znac na trickach w necie itd, opensource itd - widac nie potrzebuja tej wiedzy. Po prostu chca wejsc na neta, sprawdzic allegro, zobaczyc notki na blogu i pogadac ze znajomymi.


A czy ktoś mi karze korzystać ze wszystkich ficzerów jakie oferuje XMPP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 28 Lip 2007 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
i to jest wlasnie sedno sprawy

Przypomina mi się pewne zdarzenie. Nie wiem czy jestem w stanie dokładnie opisać kto komu, ale to w sumie bez znaczenia.

Jakiś czas temu, ONZ zrzuciło z samolotów, potrzebującym (głodującym z Afryki, czy ludziom zamieszkującym obszary powojenne w Afganistanie – nie pamiętam) żywność, w postaci kilkuset racji żywieniowych, pochodzących od żołnierzy US. Jak wiadomo, taki „posiłek” składa się ze szczelnego opakowania i substancji wewnątrz, która chyba należy zmieszać z wodą czy jakoś tak… i następnie w takiej formie poddać konsumpcji.
Zdziwieni tubylcy, widząc dary zrzucone „z nieba” zebrali je, ale nie wiedzieli do czego to służy. Ale, ze było zimno, postanowili wykorzystać podarunek jako opał na ognisko.
Krótko mówiąc, spalili kilkadziesiąt kilogramów jedzenia – bo myśleli, ze to na opał do ogniska.

Nie chciałbym, aby Jabbera na fotka.pl spotkała analogiczna historia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

andy.c napisał:
A czy ktoś mi karze korzystać ze wszystkich ficzerów jakie oferuje XMPP?

Oczywiscie ze nie. Tyle ze mi chodzi raczej o to, ze gadanie o niby obligacyjnej znajomosci IM-ow wsrod uzytkownikow jest bez sensu, gdyz oni tej wiedzy nie potrzebuja. Tak samo jakichs dodatkowych funkcji - im gg wystarcza i ani mysla przenosic sie na cos nowego co musieliby poznawac od nowa. Bo mimo wszystko konfiguracja nowego komunikatora moze byc skokiem na gleboka wode (popatrzcie jak czesto tu sie pojawiaja pytania o niby podstawowe rzeczy - widac ludziom sprawiaja one trudnosc). Nawet glupia konfiguracja transportow nie jest rzecza calkowicie bezstresowa, bo te nie zawsze dzialaja.

Cytat:
Nie chciałbym, aby Jabbera na fotka.pl spotkała analogiczna historia ;)

Pociesz sie tym, ze bedzie mial kto tym ludziom wytlumaczyc. A poza tym nie bedzie oczywistej bariery jezykowej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mzakras Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 454
Skąd: Wrocław
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2007 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dejko napisał:

Fakt, nikt nie wymaga od pieszego znajomości zasad ruchu pojazdów powyżej 3,5 tony, ale że powinien poruszać się po chodniku, a nie środkiem ulicy, to już wiedzieć powinien (opisywana przeze mnie wiedza podstawowa).


To nie trafiony argument, to raczej by się odnosiło do tego, że próbowałby poprzez klienta poczty surfować po internecie, to jest wiedza podstawowa. mam firefoxa wejdę na Pudelka i przeczytam sobie "newsy", mam GG pogadam sobie z tą panną z 7b, bo ma takie ładne oczy. Póki nie zachęcą ludzi jakimiś gadżetami płynącymi z racji używania jabbera, to myślę, że nie przeniosą się, albo przeniosą się tylko nieliczni
_________________
"Gdy przyjdzie ta, co kosę ma i oczy jak latarnie,
dam wódki gram i - ech madame - niech pani mnie przygarnie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
andy Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 940
Skąd: Z nienacka

PostWysłany: 28 Lip 2007 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo mimo wszystko konfiguracja nowego komunikatora moze byc skokiem na gleboka wode


Zależy jakiego. Testowałem sobie AQQ 2 Beta i powiem że dla przeciętnego użytkownika jest w sam raz. Proste a jednocześnie funkcjonalne.
Do tego wspiera XMPP oraz zapewnia komunikację z innymi sieciami: GG, Tlen.

Cytat:
Tyle ze mi chodzi raczej o to, ze gadanie o niby obligacyjnej znajomosci IM-ow wsrod uzytkownikow jest bez sensu, gdyz oni tej wiedzy nie potrzebuja.

Podstawowa wiedza jest potrzeba w każdej dziedzinie.

Niestety obecna młodzież leci na łatwiznę. Nie chce jej się niczego szukać.
No ale cóż począć...pokolenie neo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crawley Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 421
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 14 Wrz 2007 2:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj tak jakos z kumplem zaczelismy gadac o Jabberze i cos tam napomknalem o fotkowym serwerze. Co za tym poszlo, zaczelismy przegladac forum z tym tematem. I powiem tyle:
duzo sie mowilo o tym, ze to moze byc jakis przelom, ze moze przekonac userow gg do rozwiazan alternatywnych itd... a tak na prawde juz na samym poczatku rozbilo sie o debilizm i twardoglowie "generacji gg." Jezeli 95% postow jest w stylu "co to?" albo "nie rozumiem" to nie wiem jak niskie ci ludzie musza miec IQ. Zero czytania ze zrozumieniem, nawet jesli ktos napisal "protokol, przez ktory mozna rozmawiac." Ludzie dalej nie rozumieja - sa no to za glupi. Oto rewolucja po polsku.
Nie mam pojecia jak dalej tocza sie losy projektu. Ja na miejscu developerow zalamal bym rece i zaczal bic glowa w mur wiedzac, do stworzenia jakiego potwora sie przyczynilem.

Jesli ktos chce poczytac, oto link http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=381388
Troche boje sie o przyszlosc tego kraju. Bylo na swiecie juz wiele przeroznych generacji (chocby generacja Nic), ale gerecji gadu-gadu chyba nic nie przetrzyma, tacy to idioci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szwagier81 Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 77
Skąd: GTC
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 14 Wrz 2007 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jedno słowo o:
Cytat:
Jesli ktos chce poczytac, oto link http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=381388


M A S A K R A
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 14 Wrz 2007 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj... widze siwetlaną przyszłość przed tym narodem... na prawdę Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kirsen Płeć: mężczyzna
Developer
Developer



Dołączył: 02 Gru 2003
Posty: 223

Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 15 Wrz 2007 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam szczera nadzieje, ze wiekszosc tych postow, to zart... na zasadzie: podtrzymajmy ta bezsensowna wyliczanke... taki humor abstrakcyjny... przeciez to nie moze byc na serio... prawda?
_________________
Pozdrawiam,
Kirsen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dejko Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 630

PostWysłany: 15 Wrz 2007 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
przeciez to nie moze byc na serio... prawda?

Chyba jednak serio Smile
Zauwaz, ze te posty pisane są jakby w jednej chwili... chyba raczej nie dali rady sie zgrać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Forum Portalu InterKom Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor