Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Emotikony
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Test Płeć: mężczyzna
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Lut 2003
Posty: 2147
Skąd: Kraków

PostWysłany: 27 Sty 2006 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

golly napisał:
'Najnowsze u nas' sa na stronie portalu , po lewej stronie[...]

Kieruneczki sie myla co ? Moze by tak monitor postawic podstawka do dolu ? 8)
_________________
< Test >
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:02    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W ofercie TechnoVolt znajdziesz profesjonalne systemy alarmowe (SSWiN) i przeciwpożarowe (SSP).
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży teletechnicznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy systemy przeciwwłamaniowe i dozoru z zastosowaniem: central alarmowych, oddymiania, przeciwpożarowych, czujek ruchu PIR, detektorów dymu, gazu i tlenku węgla, syren, szyfratorów, modułów powiadamiania zdalnego GSM/GPRS. Oferujemy sprzęt znanych krajowych producentów (m. in. Satel, Polon Alfa, Elmes, Jablotron, Detectomat, AFG).
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mp3fan Płeć: mężczyzna
Niemowa

Status stażu



Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 8
Skąd: Audioland

PostWysłany: 04 Maj 2006 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam, szukam i nigdzie nie ma dla nConvers emotikon GG w wersji 7. Wersja 6 denerwuje "psuciem" linków przez wstawienie emotikonki po http, znak Acid/ zamienia mi na buźka/idalej adres..

Kto potrafi, bądź ma, niech poda linka ze zrobionym plikiem emotikon dla GG (7)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cichybob Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 69
Skąd: osoba z południa...

PostWysłany: 22 Lis 2006 22:14    Temat postu: Google Talk Smileys Odpowiedz z cytatem

Niby jest tam coś na file listingu, ale żeby to działało, trzeba samemu ściągać pliki. W dodatku większość wcale nie animowana. Więc zrobiłem paczkę, która działa (prawie) tak jak to co jest dostępne używając np. chata na www.

Screen screen
Download na razie ich nigdzie nie udostępniam bo nie jestem pewien jednej rzeczy (patrz: niżej)

Są wprawdzie dwa problemy:
1. Ponieważ IEview nie działa tak, że w każdej nowej wiadomości emotikonkę animuje od nowa, więc każda wyświetli się tylko raz (a każda następna będzie statyczna, jako ostatnia klatka, przykładowy gif, żeby zobaczyć o czym mówię, wystarczy dodać do byle jakiej paczki emot). Jedyne co mi przyszło tu do głowy, to zamiast linku do pliku wstawić Data URL, ale przecież te nie działają w IE więc nic z tego. Nie chciałbym żeby animacja kręciła się w kółko, ale wygląda na to że nic lepszego się nie da zrobić... (?)
2. Terms of use Google'a
Cytat:
http://www.google.com/talk/terms.html

No Resale of the Service or the Client. Unless expressly authorized in writing by Google, you agree not to reproduce, duplicate, copy, sell, trade, resell or exploit for any commercial purposes (a) any portion of the Google Talk Service or Client, (b) use of the Google Talk Service or Client, or (c) access to the Google Talk Service or Client.

Google grants you a personal, non-transferable and non-exclusive right and license to use the Client on your computer; provided that you do not (and do not allow any third party to) copy, modify, create a derivative work of, reverse engineer, reverse assemble or otherwise attempt to discover any source code, sell, assign, sublicense, grant a security interest in, or otherwise transfer any right of the Client.

Więc mimo, że działają na zupełnie innej zasadzie (i wyglądają w sumie też inaczej, bo moje mają przezroczyste tło Razz ) to jak by nie było jest to praca pochodna... I to chyba znaczy, że nigdy nie będzie mogła się ukazać wersja emotek dla mirandy à la gtalk w formie wypakuj i używaj, bez jakichkolwiek dodatkowych czynności... Czy się mylę?

PS Jeśli ktoś zna inne emotki do gmaila niż te poniżej, to niech napisze na PW
Cytat:
:) :-) :( :'( ;) ;-) ;^) :D :-D =D =) :P :-| :-/ :-o x-( B-) }:-) \m/ >.< <3 :(|) +/'\


Ostatnio zmieniony przez cichybob dnia 22 Lis 2006 23:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 22 Lis 2006 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w imageready da sie ustawić czy gif ma być zapętlony, czy ma sie zanimować tylko 1 raz i przeglądarka nie ma to nic do rzeczy... chyba, że nie o to chodzi....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cichybob Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 69
Skąd: osoba z południa...

PostWysłany: 22 Lis 2006 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie o to chodzi Razz
bo jak widzisz ten mój gif się animuje tylko raz... Wink
sytuacja wygląda tak:
- otwieram okno pierwszy raz
- piszę "tralala :P" i wysyłam -> wszystko wyglada jak w google talk (emotka obraca się tak jak powinna i sobie zostaje obrócona)
- piszę "terefere :)" i wysyłam -> j.w. wszystko ok
- piszę "pif paf :P" -> emotka od razu jest już ustawiona na ostatnią klatkę (nie animuje się wcale)
- zamykam okno i otwieram jeszcze raz (wczytują mi się ostatnie wiadomości) -> emotki animują się zaraz po otwarciu okna i potem to samo co punkt wyżej

i jest to zupełnie zrozumiałe zachowanie jak dla mnie, tylko zastanawiam się czy dałoby się coś zrobić żeby to działało jak w zamierzeniu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ygrek Płeć: mężczyzna
Redaktor
Redaktor



Dołączył: 29 Sie 2004
Posty: 662
Skąd: Warszawa
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 23 Lis 2006 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emotki są zsynchronizowane, czyli jak 2x napiszesz :p tak naprawdę będzie to silnik jednej emotki tylko jej obraz będzie powielony na dwa punkty. Tak mi się wydaję Smile i nie wiem czyja to jest wina ie czy ieview Smile
_________________
"Rewolucja, wojny, kataklizmy - cóż znaczy ta pianka w porównaniu z fundamentalną grozą istnienia"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 23 Lis 2006 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie emoty cały czas animują... nie ma tak, że przestają... albo otwiera sie ostatnia klatka, czy coś takiego...
może wina okna rozmowy... albo jakaś opcja animuj tylko raz... na tabsrmm działa prawidłowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Personalizacja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor