Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

www.miranda-im.pl kobiecą ręką
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obłsudze - może (patrząc na stronę główną - na pewno). Ale gdyby posortować posty na forum według płci - chyba dalej panowie mają znaczną większość.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 19 Mar 2024 8:02    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie zauważyłam, że już minęło pół roku;> przepracować to się nie da Wink
@REXus: panowie mają więcej problemów z mirandą niż panie to pewnie dlatego Razz
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@vilemo: więcej użytkowników = więcej problemów. Kobiety rzadziej bawią się w takie nowinki techniczne, jak Miranda. Wolą proste komunikatory, bo tymi prostymi też można pogadać. Oczywiście to jest spore uogólnienie.

Na dowód swojej tezy mogę powiedzieć, że w mojej klasie (o profilu informatycznym) jest tylko 8 dziewczyn (a 33 osoby).
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krakowianka Płeć: kobieta
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 31

PostWysłany: 27 Lip 2006 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REXus napisał:
@vilemo: więcej użytkowników = więcej problemów. Kobiety rzadziej bawią się w takie nowinki techniczne, jak Miranda.... .

Nawet nie wiesz jak się mylisz...niejednego "kolege" wciągnełam w używanie Mirandy :)Facet lubi mieć podane na talerzu a przy mirci trzeba pokombinować Smile
Dobrze ze nie napisałeś więcej kobiet uzytkowniczek=więcej problemów Very Happy
_________________
Jeśli wiara czyni cuda...musisz wierzyć, że się uda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vilemo Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2004
Posty: 822
Skąd: Kraków
Wiek: 43 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@REXus: Powiem tak sporo osób - bez znaczenia na płeć i wiek(aczkolwiek młodsi mają wiekszą tendencję - bez urazy) - woli proste i nieskomplikowane rzeczy w tym przypadku: komunikatory. Zgadzam się jest to duże uogólnienie i nie można o tym zapomninać. Hmm to żaden dowód, u mnie było podobnie Wink Nie każda dziewczyna interesuje się techniką itp. Razz

@krakowianka: zgadza się, ale to też ogólnie Wink

wniosek: ZA DUŻO UOGÓLNIEŃ Razz
_________________
... nie na darmo żyje człowiek, jeżeli na całym świecie znajdzie się choć jedna osoba, która go w pełni rozumie ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tą płcią i wiekiem to tak nie jest do końca. Znam różnych ludzi w różnym wieku, o różnej płci i przekonaniach używajacych M, a nawet jeszcze bardziej skomplikowanego komunikatora (a takowy jest chyba jeden - może ktoś wie o czym mówię). Wszystkich tych ludzi łączy zamiłowanie do różnych zabawek elektronicznych. Jak widzę, że ktoś bez problemu obsługuje komputer, to proponuję mu Mirandę - i propozycja zostaje przyjęta. Osoby, które chcą aż pogadać instalują coś prostszego nawet wtedy, gdy wstępnie skonfiguruję im Mirandę. A przy okazji instalacji dostępu do Internetu przeważnie ludzie pytają się o komunikator (paradoksalnie przeważnie o taki tandetny), więc mam trochę doświadczenia.

Tak więc: co do płci i wieku przyjmę wszystko. Ale nie powiecie mi, że ludzie, którzy do komputera podchodzą jak do bomby (albo zadają pytania w stylu jak to coś się włącza) będą używać Mirandy - ten komunikator przytłoczy ich opcjami. Taka sama zależność zachodzi w użytkowaniu Linuxa, Opery itp.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Facet lubi mieć podane na talerzu

Ja nie lubię Smile mieć podane na talerzu. Moje podejście wywodzi się jeszcze z DOSu, gdzie "jak sobie skonfigurujesz, tak się wyśpisz" Smile Uważam Mirandę za najlepszy komunikator właśnie przez to, że mogę sobie dowolnie podłubać Smile Tak czy owak, dobrze, że są wśród nas kobiety; dzięki nim to środowisko normalnieje. Wnioskuję z autopsji: byłem ostatnio na szkoleniu z systemu Novell i powiem Wam krótko - piętnastu informatyków płci męskiej w jednym pomieszczeniu przez dziesięć godzin (i tak przez dwa dni Razz) nie jest tym, co tygrysy lubią najbardziej Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 27 Lip 2006 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, już to sobie wyobrażam...

To był chyba rekord?
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2006 1:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rekord? Pewnie nie... Są przecież o wiele większe kursy i seminaria Razz Ale śmiesznie jest popatrzeć na dorosłych facetów, z których każdy albo stara się pokazać innym, czego to on nie potrafi i czego już z tymi komputerami nie robił, albo zachowuje się tak, jakby jeszcze mieszkał z mamą Smile BTW, byłem tam najmłodszy, więc żarciki w stylu "młodzież może nie pamiętać" były na porządku dziennym Smile Straszne!
Dlatego stąd hasło bezwarunkowo: dziewczyny, do dzieła! Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiorka Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 440
Skąd: Łódź
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2006 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, panowie, przesadzacie Suspect Z tego co zauważylam to na kierunkach informatycznych jakas 1/3 - 1/4 to kobiety. A co na wydziałach takich jak elektronika czy mechaniczny? Tam jak są dwie na całym roku to już dobrze ;>

r4 napisał:
Ale śmiesznie jest popatrzeć na dorosłych facetów, z których każdy albo stara się pokazać innym, czego to on nie potrafi i czego już z tymi komputerami nie robił.

W tym to chyba kobiety nie pomogą Wink Wyobraz sobie, jakby się popisywali gdyby dodatkowo patrzyły na to dziewczyny Very Happy Chociaż z czasem to powinno minąć, facetom z mojej grupy na pierwszym roku minęlo już po pierwszym semestrze, a trzeba jeszcze wziąć pod uwagę wiek..

Ale miło że jestesmy doceniane, słusznie czy nie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
r4 Płeć: mężczyzna
Kataryna
Kataryna

Status stażu



Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 153
Skąd: qń z wś uć ma uq i qż :)
Wiek: 41 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2006 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(...) facetom z mojej grupy na pierwszym roku minęlo już po pierwszym semestrze (...)

Maczałaś w tym palce? Razz Czy sami się zresocjalizowali? Hahaha... Tak a propos Twojej znajomości wspomnianych kierunków - studiujesz na PŁ? Pytam z ciekawości Razz
_________________
some men see things as they are and say "why?" i dream of things that never were and say "why not?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 28 Lip 2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REXus napisał:
O rany, już to sobie wyobrażam...

To był chyba rekord?

u mnie po III roku elektroniki jest jakieś 100 osób, w tym 6 dziewczyn....
na automatyce koleżanka jest chyba sama na roku Razz

ale np na polonistyce na uś podobno jest dokładnie na odwrót
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
REXus Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 559
Skąd: Żelistrzewo
Wiek: 36 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2006 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To akurat norma - na przedmiotach technicznych sami faceci (z kilkoma wyjątkami), na medycznych i humanistycznych przeważnie same dziewczyny.

Mój kumpel powiedział kiedyś mądre zdanie (teraz studiuje na Akademii Morskiej, nie pamiętam co, ale też ma w grupie 2 dziewczyny - jakiś kierunek techniczny bynajmniej) - "Mogłem iść na jakąś administrację albo co - może bym się więcej nie nauczył, ale przynajmniej byłoby miło" Smile.
_________________
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści - Titanica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kroku Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 574
Skąd: wziąć kase?

PostWysłany: 28 Lip 2006 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mhm... to samo sobie myśle jak sobie przypomne, że poza polibudą zdałem na akademie ekonomiczną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiorka Płeć: kobieta
Moderator
Moderator



Dołączył: 13 Sty 2006
Posty: 440
Skąd: Łódź
Wiek: 42 lat(a)

PostWysłany: 28 Lip 2006 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

r4 napisał:
studiujesz na PŁ? Pytam z ciekawości Razz

Nie, na UŁ, na PŁ mam/miałam za to sporo znajomych Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor