Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

czy da się jakoś wyłączyć ...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosmos
Gość






PostWysłany: 01 Kwi 2003 17:23    Temat postu: czy da się jakoś wyłączyć ... Odpowiedz z cytatem

... automatyczne dodawanie osób, które do mnie napiszą, do listy kontaktów?


--
pozdrawiam
kosmos
Powrót do góry
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 22:43    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


TechnoVolt oferuje energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 01 Kwi 2003 17:42    Temat postu: Re: czy da się jakoś wyłączyć ... Odpowiedz z cytatem

kosmos napisał:
... automatyczne dodawanie osób, które do mnie napiszą, do listy kontaktów?

Z tego co ja wiem to nie.. Ale w standardowym oknie rozmowy, jezeli rozmawiasz z osoba, ktorej nie masz na liscie to jest taka iknokna przedstawiajaca zielony plusik Smile
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kfiadeg Płeć: mężczyzna
VIP
VIP



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 459
Skąd: p0yebanitze

PostWysłany: 01 Kwi 2003 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba sprawa każdego protokołu z osobna
np. w GG masz "friends only" - powinno działać jak filter który przepucza wiadomości tylko od tych ludzi których już ma się w liście kontaktów.
Ktoś kto do Ciebie napisze a nie jest w kontaktach pojawia się tam jakoś nie na stałe, bo po co była by opcja add permamently to contact list czy jakoś tak....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mina86 Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 18 Sty 2003
Posty: 686
Skąd: Linux 2.6.x x86_64
Wiek: 38 lat(a)

PostWysłany: 01 Kwi 2003 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kfiadeg napisał:
to chyba sprawa każdego protokołu z osobna
np. w GG masz "friends only" - powinno działać jak filter który przepucza wiadomości tylko od tych ludzi których już ma się w liście kontaktów.
Ktoś kto do Ciebie napisze a nie jest w kontaktach pojawia się tam jakoś nie na stałe, bo po co była by opcja add permamently to contact list czy jakoś tak....


Chyba nie zupelnie o to chodzi..

Ja zrozumialem, ze chodzi o to, ze jak nie mam kogos na liscie i ten ktos wysle mi wiadomosc to automatycznie zostaje on dodany np. do grupy o naziwe 'Unidetyfied' (mialem tak w Tlenie zrobione).

Opcja "friends only" daje to, ze tylko osoby, ktore masz na liscie widza Cie jako dostepnego.. Wszystkie inne widza Cie jako niedostepny.

A jezeli chce sie blokowac wiadomosci od wszystkich spoza listy to trzeba w: Main Menu -> Opcje -> Ignorowanie ustawic ignorowanie wiadomosci dla '** Nieznane kontrakty **'
_________________
Post wygenerowany automatycznie przez system sztucznej inteligencji o kodowej nazwie mina86
Myślałem, że jest wolność słowa...
i wtedy właśnie kazali mi usunąć adres strony z tej stopki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kosmos
Gość






PostWysłany: 01 Kwi 2003 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

faktycznie nie zauważyłem że te osoby są kasowane po restarcie mirandy, dzięki za wyjaśnienie


--
pozdrawiam
kosmos
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Pomoc Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor