Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

Portal ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 26 Lut 2005 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wallace napisał:
[...]zakladam ze kazda czesc portalu jest generowana poprzez parsowanie szablonu Smile

dokladnie tak jak mowisz, takze raczej damy sobie z tym spokoj, robie undo i koniec tematu, powiem tak jak z pewnych czasow guru 'informatycy' albo serwisanci M$ - w IE chodzi czyli jest dobrze, w 90% firm chodzi wlasnie IE i kazdy 'ekspert' od komputerow w niej zatrudniony zazwyczaj swiata poza Winda i jej komponentami nie widzial a ja zeby im nie bylo smutno wlasnie supportuje ich jedyna ulubiona przegladarke Very Happy

ta wypowiedz nie jest zadnym aktem zlosliwosci z mojej strony, ja wlasnie bardzo lubie takich ludzi bo nie stwarzaja problemow, dla nich wystarczy poswiecic chwile czasu, minimum roboty (krwawicy) i wszystko dziala a oni sa w pelni zadowoleni i pieniazki sa za usluge Wink i to mi sie wlasnie podoba! a nie babranie sie z jakas Opera, FF i innymi bagnami bo to czy tamto nie wyglada jak powinno Mad pieniadze za robote te same a jaka pie... krwawica zeby chodzilo Mad ze tak powiem brzydko - po ch... mi to? leje na te alternatywne 'przegladarki', jak beda mi jej tworcy robic przelewy na konto za "szkodliwe" to moze bede pod nie cos robil na 100% funkcjonalnosci Wink

a BTW przerabiac 68 (224kB) + 41 (94kB) plikow tpl aktualnego stylu forum mi sie nie usmiecha tylko po to zeby komus w jakims chlamie sie zgodnie przesuwalo Laughing to jest smiech na sali Very Happy
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 13:41    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


Z TechnoVolt zbudujesz szybko wysokiej klasy sieci strukturalne (LAN) i teletechniczne w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży informatycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy automatykę budynkową i teletechnikę z zastosowaniem: wysokiej klasy okablowania UTP, FTP, cat5e, cat6, cat7 (skrętka) oraz transmisji światłowodowej, szaf serwerowych RACK 19'' i wyposażenia (serwery, routery, switche, patch panele, zasilacze UPS) oraz punktów dostępowych WiFi.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jakubd Płeć: mężczyzna
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 Lut 2005 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DJ Lotos napisał:
a nie babranie sie z jakas Opera, FF i innymi bagnami bo to czy tamto nie wyglada jak powinno :x pieniadze za robote te same a jaka pie...

Ale przyznasz, że w przypadku płatnej roboty jest to po prostu brak profesjonalizmu! Ale tutaj akurat nic mi nie przeszkadza - po pierwsze to twoje podwórko ;) a po drugie - SOA#1 - u mnie działa ;)
_________________
Where do we want you to go today?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DJ Lotos Płeć: mężczyzna
Root Admin
Root Admin



Dołączył: 19 Sty 2003
Posty: 3342
Skąd: PL/state: lubuskie
Wiek: 46 lat(a)

PostWysłany: 26 Lut 2005 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ze akurat ta robota nie jest platna, przy najmniej na razie dlatego profesjonalizm odczuwa sie tu srednio Wink

moze jak nie bede mial kiedys tyle swojej zarobkowej roboty to sie zajme uporzadkowaniem i standaryzacja albowiem w tej chwili chyba tylko ja wiem jak to phpBB teraz chodzi Very Happy

bo w rzeczy samej jest obecnie juz tak zmodyfikowane, ze spokojnie moge je nazwac tak jak jest phpBB mod by Przemo tak to by DJ Lotos Laughing

praktycznie nie ma juz miejsca gdzie by nie dosiegla go moja modernizacja, baza nawet znaczaco sie rozni w niektorych miejscach i mechanizm wymaga odpowiednich tabel, ktorych std. phpBB nie posiada, styl jest scisle powiazany ze skryptami... itd... itp...

takze uporzadkowanie i systematyzacja to robota na hoho kupe czasu Smile

a IE nie jest wybredne i sobie elegancko z generowanym HTML-em radzi Wink
_________________
Podobno wszechświat i głupota ludzka są nieograniczone...
Co do tego drugiego nie ma wątpliwości... Wink A. Einstein

Dlatego zawsze korzystaj z FAQ, Szukaj i Instalatora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor