Ta strona wykorzystuje technologię cookies, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.
Oficjalny Polski Portal Komunikatora Miranda
Strona główna   O Mirandzie   FAQ   Download   English   TeamPL   Profil   Zaloguj   Rejestracja  
Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Wyszukaj interesujące Cię dyskusje Szybkie szukanie:     
 REGULAMIN    O nas...   * Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   * Użytkownicy   * Grupy   * phpBB forum FAQ

[Archiwum] mTV.dll - propozycje/błędy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaNTe
Gaduła
Gaduła

Status stażu



Dołączył: 09 Mar 2003
Posty: 40

PostWysłany: 07 Mar 2004 12:18    Temat postu: Czy program jest cachowany ? Odpowiedz z cytatem

Nie udało mi się odnaleźć informacji w tym wątku. Czy program TV raz pobrany danego dnia jest cache'owany ? Czy przy kazdym restarcie Mirki jest pobierany na nowo ?
Pytam bo w przypadku 30 kanałów to jest juz troche ruchu na laczach a i taki 'atak' na wp.pl w koncu moze sie komus wydac niedobrym Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adv Bot




Dołączył: 01 Sty 1970
Posty:

PostWysłany: 28 Mar 2024 15:43    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem


W TechnoVolt znajdziesz energooszczędne oświetlenie hal i pomieszczeń magazynowo-produkcyjnych w profesjonalnym wykonaniu.
Wieloletnie doświadczenie i atrakcyjne ceny gwarantują u nas najlepszą ofertę na rynku w branży elektrycznej.
Stosujemy najnowocześniejsze technologie i wysokiej jakości produkty.
Dla inwestycji naszych klientów dostarczamy i wykonujemy nowoczesne oświetlenie energooszczędne (LED) z zastosowaniem opraw: dekoracyjnych, rastrowych, hermetycznych, przemysłowych, projektorów oraz linii świetlnych.
Kontakt z nami i informacje na naszej stronie www.TechnoVolt.pl


*** NOWOŚĆ ***
Kompensacja mocy biernej - obniż swoje rachunki za prąd!
Usługa dostępna na terenie całego kraju

Zredukuj opłaty za prąd :: Płać mniej za prąd

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klekot Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 05 Sty 2004
Posty: 426
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07 Mar 2004 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest z readme chyba...

przy restarcie mirki program juz jest o ile zostal caly pobrany wczesniej... no i codziennie zostaje aktualizowany...

pZdR
_________________
Gentoo GNU/Linux happy user
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Grucha Płeć: mężczyzna
Pierdoła
Pierdoła

Status stażu



Dołączył: 20 Maj 2003
Posty: 486
Skąd: Wrocław
Wiek: 39 lat(a)

PostWysłany: 07 Mar 2004 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to da sie przecież zauważyć. Przy pierwszym starcie pojawiają sie kanały po koleii. A po restarcie odrazu wszystkie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
obrobkareczna Płeć: mężczyzna
Weteran
Weteran



Dołączył: 19 Cze 2003
Posty: 493
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: 11 Mar 2004 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obrobkareczna napisał:
ja w ramach przypomnienia tyko...
mijają kolejne aktualizacje, kolejne "drobne porawki" a mnie nadal za kazdym kliknięcien na stacje czy przeglad TY okienko podskakuje o kikanascie pixli w góre. nadal jest to denerwujące i nadal prosiłbym o poprawke w tej kwestii.

Bankrut napisał:
obrobkareczna okienko podskakuje i to sie prawdopodobnie nie zmieni, nie moja wina ze co Windowz to dziala inaczej... nie moge przewidziec co za bonusowe programy do zmiany wygladu okienek sie uzywa (WindowsBlinds czy jakos tak Acid), co za dziwne schematy wygladu sa wlaczone pod XP'ekiem... mTV bylo sprawdzane na std. W9x/W2k/WXP i z tego co wiem nie bylo problemow z okienkami zmieniajacymi swoje polozenie przy kazdym otwarciu (uzywam std. funkcji Windowz do ustalania i zmiany polozenia okna).

obrobkareczna napisał:
ale ja nie uzywan zadnych blindsów czy innego zmieniacza wygladu okien, mam stardardowy wygląd okien i win 2k+sp4.
no ale jak sie nie da to sie nie da Sad


mam nadzieje ze zaciekawi kogos ze poradziłem sobie z moimi problemem. otóz okno podnosi sie do góry o te pare pixli gdy pasek start jest na górze a nie na dole jak standardowo, gdy przeniesie sie pasek na dół wszytko wraca do normy.
wiec zapewne wyrównanie jakies do brzegu ekranu sie nie zgadza wtyce i sie podnosi dlatego (ale ja sie nie znam)

tak czy inaczej w pozycji paska jak Bill chciał wszystko jest OK Smile
_________________
..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nazir Płeć: mężczyzna
Admin
Admin



Dołączył: 29 Sty 2003
Posty: 2416
Skąd: Chrzanów

PostWysłany: 11 Lut 2005 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwagi obsługi forum:
Dalszy ciag tego tematu znajduje sie tu http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=1469


_________________
* ostatnia uwaga wprowadzona 11 Lut 2005 21:00 przez Nazir
_________________
Miranda nie dla idiotow ExclamationExclamationExclamation

IRC #miranda.kom.pl - oficjalny kanał Polskiego Forum - serwer: irc.quakenet.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum www.miranda-im.pl Strona Główna -> Archiwum i śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




Newsy z PortaluCo nowego na forumOpis funkcji



:: Kontakt z obsługą  :: Stats  :: Reklama
 
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group, Portal and phpBB extensions © 2003-2007 DJ Lotos, smartBlue Style © 2002 Smartor