Oficjalny Polski Portal Miranda IM

Informacja o reklamie


   Serwis www.miranda-im.pl istnieje od 18 stycznia 2003 r. Od tego czasu zyskał sobie dużą popularność wśród polskich użytkowników zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki promowaniu jednego z najlepszych międzynarodowych multikomunikatorów internetowych, którym jest Miranda IM. Jest drugą na świecie pod względem oglądalności oraz wielkości wytworzonej społeczności odbiorców stroną traktującą o tym komunikatorze. Dzięki fachowemu zapleczu technicznemu i obsłudze dynamicznie się rozwija a grono jego użytkowników stale się rozrasta. Popularność serwisu najlepiej odzwierciedlają poniższe statystyki.

Statystyki oglądalności na dzień 06-listopada-2006 generowane od kwietnia 2005 (wg systemu stat.pl):
- od 1600 do 3500 odwiedzających użytkowników w ciągu doby
- średnio ok. 190 000 odsłon w ciągu miesiąca

   Strona www.miranda-im.pl w chwili obecnej posiada 15 niezależnych punktów instalacyjnych na reklamy dowolnie konfigurowalne przez specjalny harmonogram czasów wyświetlania. Całość można zaprogramować z dokładnością co do sekundy od kiedy do kiedy dana reklama/kampania ma być widoczna w konkretnym punkcie. Strona sama będzie wyświetlać reklamy bez potrzeby dodatkowej ingerencji administratora/webmastera.

Orientacyjna lista lokacji punktów poniżej:
1. Strona główna - banner (styl 1/styl 2)
2. Strona główna - mini banner/kontekst
3. Strona główna - button
4. Strona główna - stopka - banner/buttony
5. Forum - banner (styl 1/styl 2)
6. Forum - banner/kontekst
7. Forum - stopka - banner/buttony
8. Help - banner
9. Help - stopka - banner/buttony
10. Miranda FAQ - banner
11. Miranda FAQ - stopka - banner/buttony
12. Download - banner
13. Download - stopka - banner/buttony
14. Strona główna - popup
15. Podstrony - popup

Istnieje też możliwość globalnej prezentacji treści reklamowych jednocześnie na wszystkich stronach jako top banner lub jako banner/buttony w stopce.

   Aby zapoznać się z cennikiem i zasięgnąć dodatkowych informacji skontaktuj się z webmasterem. Szczegóły współpracy/wymiany buttonami/linkami z innymi stronami WWW omówione zostały w dokumencie Zasady współpracy.

Zapraszamy